Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Perlutele Teodorei


ramyteo

Recommended Posts

Ha... cand a vrut moasasa sa-i faca poza cu bradul i-a zis sa tina de o crengutza dar mai bine zis sa o sprijine cu palma si ficamea s-a intors catre bradut a rupt o teapa si-a puso in palma si s-a intors razand zicand "gata"

Am zis catre ea ca ii fac ciupi-ciupi. Adica o spal la puta. Si a fugit la tacsu si i-a pus mana da sa vedeti ce a tresarit tacsu noroc ca era pe scaun si picior peste picior si i-a zis "uite asa mi-a fucut mami ciupi" ea era tare bucuroasa dar tacsu s-a cam schimbat la fata[:D]

 

mona&teo

NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE

PERLUTELE TEODOREI

DICTIONARUL COPILARIEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:Originally posted by ramyteo

Sper ca nu te-ai suparat mei.


id="quote">id="quote">cum sa ma supar? de ce? Doamne fereste!Teo e una din portiile mele de buna-dispozitie, mai ales dupa o zi obositoare... Imi face bine sa citesc nazdravaniile ei. Si mi-e tare draga...Saracul tati...[:-)))][:-)))][:-)))] Pai daca de pe acum... ma intreb: cum va fi mai tarziu?[:D][:-)))]id="green">Foto Raluid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh si-a luat o data si portia ca a tinut fata in brate si cand ia tras un picir a strigat dupa mine sa iau fata ca o scapa[:-)))]

Eh lasa ca mai scriu da sti tu cum e ca mai si uit de exemplu acum seara de nervi pe tacsu a dat cu sticla de pamant...noroc ca i-am luat numai sticle bune si nu se sparg ca altfel trebuia sa stau tot in fata farmaciei.[:-)))]

 

 

mona&teo

NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE

PERLUTELE TEODOREI

DICTIONARUL COPILARIEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare, de pura curioziate: in poza asta, tu esti cea in rosu???

Pentru ca, daca esti tu, nu semeni cu cea din celelalte poze...

Ori nu mai vad eu bine[alcool]

 

si tot de curiozitate. Vara asta am trecut prin Deva, in drum spre Arad. Si a stat trenul acolo vreo ora si ceva (defectiune) si eram opriti chiar in dreptul cetatii care se vede acolo, sus (parca foto pusa la mine in Concediu 2007) si ne tot intrebam: cum se ajunge acolo?

 

scuzati de off-topic...[;)]id="green">

 

Foto Raluid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ramyteo

Da io sunt da ce sa fac mai imbatraneste omul.Acum pe cetate se ajunge cu telecabina ca a pus primaru nost.


id="quote">id="quote">din contra, pari ffff tanara in poza aia... Nicidecum batrana...Nu semanai cu celelalte si nu stiam daca e una si aceeasi persoana. Si te prinde bine rosu, zic eu.SI cand nu era telecabina, cum se ajungea? Si ce se poate vedea acolo?id="green">Foto Raluid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poti intra pe net si scri poze cetate Deva si dai ma simt norocos si ai sa vezi ca ti-o arata. Pai si pe jos sunt carari dar e cam aiurea ca nu mai stiu cum ajungi daca au pus telecabina ca nu am mai fost de mult . Daca urci in varf vezi toata Deva si ruine a si un mormant a unui preot ungur.

Da mersi pentru complimente asa mi-a mai zis si o prietena farmacista dar noah ...am uitat.

 

mona&teo

NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE

PERLUTELE TEODOREI

DICTIONARUL COPILARIEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aha, merci de lamuriri...

deci nu e cine stie ce de vizitat pe acolo...

ma gandeam ca poate ajung vreodata si sa stiu daca merita sau nu sa facem oprire...

 

Cred ca eu ma duc la nani. Sper ca Teo a adormit deja. Pe maine!

Noapte buna si somnic usor!id="green">

 

Foto Raluid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...