Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei #55


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sunt lulu Adina, sanatate tr Vivi.Sinusurile nu se dezvolta la 5 sau 7 ani?Iahim, ce zci?(chiar daca specialiatea ta e neuro) Stefi, ai plecat la spital?Eu nu stiu "simptomele" nasterii, am nascut prin cezariana, fara sa se "rupa apa".Azi e in 10...Eu am "pariat" 9/10.12[:D]Se pune?Nastere usoara. [pup][pup][pup]-ici si sanatate. http://community.webshots.com/user/ramyteo mona&teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor....[pup]dar pana nu apar simtome mai serioase nu pot merge de fiecare data la spital sa vad ce e asa ca azi am fost dar cand am ajuns acolo nu mai aveam nimic asa ca nu am mai intrat si m-am intors acasa...nustiu daca am facut bine sau nu..dar nici nu vreau sa fac figura sa ma trimita ei si sa-mi spuna ca au si alceva mai urgent de facut.....asa ca iote-ne na..aici cu voi... adina ..stiu ce inseamna pot sa-ti spun din experienta ..ce dureri avea..cum o inteleg pe vivi..cred ca are niste dureri ...eu una faceam toate radiografii si toate controalele lor..si nu au folosit la nimic...prima mi-au zis ca a plecat de la otita care s-a complicat ..dupa care a dat in sinuzita musculara ziceau ei..si nustiau de unde provine..am facut tot felul de tratamente..cu antibiotice ...analize sa vada la care e mai exact sensibil microbul... si nu s-a rezolvat nimic..imi trecea cat timp luam antibioticele care erau dinn ce in ce mai puternice..de vedeam negru in fata ochilor..si mergeam ca o drogata pe strada....dar pana la urma nustiu cum a trecut..caci dupa un an jumate de suferinta am decis sa pun capat ..tuturor pastilelor..aparte cele de durere..dar nici alea nu-si mai faceau efectul.... dupa un timp am observat ca incepe sa-mi treca....dar nici eu nustiu de la ce a fost..poate un miracol.... tocmai pt. ca stiu ce inseamna ...imi pare rau ca o fetita poate trece prin astea..cand esti mare..mai e cum mai e..dar... ii urez multa sanatate ....sa dea Domnul sa nu mai aiba nici un fel de problema....[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefi, pe 13 nasti. [flo] Pupici pt mesaj si suport![pup] Eu mi-am terminat ceva treaba pe la birou, fug s-o inlocuiesc pe mama. Am sa-i pun filme pe laptop asa ca o sa fie fericita soricoaica mea. S-ar putea sa ne tina cateva zile bune in spital (si din cauza antibioticului care e la 8 ore: meropenem). Oricum, asteptam si rezultatele de la microbiologie, sa avem poza completa. Am sa incerc sa mai intru de la spital cu vodaphone - dar daca se uita soricelul la filme, n-am sa pot. Da' macar sa dorm, ca am o lipsa de somn cronica de vreo saptamana. Noaptea trecuta am dormit 2 ore, si alea ca iepurele. Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefi,cand o sa vrea sa-si scoata capul in lume,o sa-ti dea ea de stire.Oricum sa ai totul pregatit si la fel sa fii si tu sufleteste.Sa vezi ce bine e fara burta![:D] Adin,multa sanatate cretzolinei,va pupam dulce si sa ajungeti acasa sanatoase cat mai repede.Daca sunteti la spital poate o sa dormiti si voi mai bine.Tatal lui Vivi e cu voi?[pup][pup][pup] [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
suntem tot aici..dar din pacate singure...[xx(]vad ca nu mai intra nimeni.....[zz] mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]

Mai stai?Nu esti singura, eu sunt la scarbici.. Bucuria vine din lucruri marunte... Lena http://community.webshots.com/user/lua_lanna/profile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...