Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife ( 4 )


Recommended Posts


Asa am inceput: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108570&whichpage=1"]cap.1[/url][url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=110620&whichpage=1"]cap.2[/url] [hia] Am vazut ca sunt cateva fete care au nascut sau vor naste la Medlife,de aceea va propun sa ne adunam aici sa schimbam impresii, pareri, sa discutam despre analize, medici,conditii,tarife. Paciente Medlife si medicii lor: Addelaidde[gravi] cu [fetita] Ioana dpn:04.12.2007 dr.Mirela Popa Anandrei [gravi] cu [baietel] David dpn 11.01.2008 Dr.Mirela Popa Andrada79 [gravi] dpn:05.06.2008 Anka.san[gravi] cu [baietel]Andrei dpn:26.12.2007 Dr. Mirela Popa Aradia [mamica] de [baietel]Mihai Lucian DN 11.11.2007 dr.Mirela Popa clauclau [gravi] cu [fetita]Rebecca dpn:04.03.2008 Dr. Mirela Popa clab [gravi] cu [fetita] dpn 25.12.2007 dr.Mirela Popa darleena,[mamica] de [fetita]Kara DN:07.11.2007 Dr.Alexandru Epure gabitzamo [gravi] cu [fetita]Mara Elena dpn:08.12.2007 Dr.Caliopi Parfene inuta12 [gravi] cu [baietel] dpn:08.02.2008 Dr. Luis Mendez iubu77, viitoare [gravi] Dr.Mirela Popa jackie,[gravi] cu [bebic] dpn 21.05.2008 Dr. Luis Mendez Lala_D, [gravi]cu [baietel]Andrei dpn 03.01.2008 Dr.Mirela Popa Littlebig[gravi] cu [baietel] Simon Sebastian dpn:08.01.08 Dr. Luis Mendez luny, [gravi] cu [baietel] dpn:18.03.2008 Dr.Mirela Popa manu_gama, [gravi] cu [fetita] dpn:05.02.2008 Dr. Mirela Popa mariami123, [mamica] de [fetita] Lavinia Maria, DN 17.10.2007 Dr. Luis Mendez mariavaleria, [gravi] cu [baietel] Vladimir Ioan dpn:27.12.2007 Dr.Silviu Predoi pucca,[gravi]cu [bebic] dpn.04.2008 Dr. Mirela Popa ram0nica [gravi]cu [baietel]Vlad Andrei dpn:25.12.2007 Dr.Mirela Popa totulii, [mamica] de [baietel] DN:29.11.2007 Dr.Mirela Popa trinity [gravi] cu [fetita] dpn 15.05.2008 Dr. Pelinescu-Onciul uberbax [gravi] cu [fetita] dpn:15.12.2007 Dr. Mirela Popa vali_delide [gravi] cu [fetita]Andreea Stefania dpn 07.12.2007 Dr. Luis Mendez zeririlouiza [gravi] cu [fetita]Yasmin dpn 20.01.2008 Dr. Caliopi Parfene witchy_witch [mamica] de [baietel] Alexandru 22.08.2007 Dr.Mirela Popa CLAU [gravi]28 + cu [fetita] Rebecca mamica de Razvanel si acum de Rebecca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ziua fetelor! O rectificare de facut nu sunt la dr.Luis Mendez ci la doamna dr.Popa! Astept si eu sa nasc cu toate ca nu sunt inca semne...mai asteptam cateva zile...la control colul era inca inchis! Nasteri usoare si sarcini usoare in continuare la toata lumea! 39 si 5 zile saptamani,fetita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uberbax, nastere usoara, mai ai asa de putin!!!! Te asteptam sa ne povestesti... Si eu sunt tot la doctorita Popa, asa ca sunt nerabdatoare sa aflu cum decurge nasterea cu ea asa cu lux de amanunte! Inca o data, nastere super usoara si recuperare rapida! CLAU [gravi]28 + cu [fetita] Rebecca mamica de Razvanel si acum de Rebecca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare burtici, ce mai faceti? Noi asteptam sa vina Andrei din moment in moment [:D]. Am incercat ieri sa facem o eco, dar puiutzul avea capsorul asa de jos ca nu a putut sa-l masoare [bang]. Dar in rest era bine, foarte energic. Astazi dimineata am mai donat niste sange pentru ultimele analize inainte de cezariana. Sper sa mai apuc sa iau rezultatele, caci sunt gata in 3 zile.... Dupa amiaza mergem la dna dr Popa. uberbax ce zici, sunt sanse sa ne vedem la spital? Anka [gravi] AMR 7 zile !!! [;)] [baietel] Andrei [url="http://community.webshots.com/user/Ankaradu"]
poze burtik [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am facut coagulograma si hemoleucograma (cred ca asa se traduc prescurtarile alea) ... Uff, asa e mai e foarte putin si ne vedem puiutzii [bis][bis][bis] Doamne ajuta sa fie totul bine pentru toata lumea! Eu sunt o fire optimista si nu prea ma stresez de obicei, dar cam am putine emotii. Chiar si mama care ma stie de ceva timp ma suna azi sa ma intrebe daca am nevoie sa vina la mine mai devreme pentru suport moral....Poate sa o sustin eu pe ea ca e tare panicoasa [;)] Anka [gravi] AMR 7 zile !!! [;)] [baietel] Andrei [url="http://community.webshots.com/user/Ankaradu"]
poze burtik [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...