Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife ( 4 )


Recommended Posts

Multumim pentru felicitari! Sunt la terapie iar bebe e in acvariul de bebelusi[:D] A fost super ok m-am internat cu contractii la 5 min deci operatia a fost la cald, iar bebe a avut dubla circulara. Super conditii in spital, multa amabilitate ,profesionalism, curatenie, tot ce iti doresti. O zi excelenta ! Lala. _________________ [url="http://by.lilypie.com/GlFRp3.png"] Fratele mai mare![/url] [url="http://bd.lilypie.com/POFrp3.png"]Bubu mic! [baietel][/url]AMR maxim pana pe 27 decembrie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai cred ca eu[gravi] :) Teoretic am 39 sapt si 3 zile. Doctorita mea (Bolintineanu) zice ca de poate intampla oricand. Colul e scurtat, capul lui bebe e jos, e foarte foarte active....contractii nu prea. nici macar asa...de "model" :). Luni avem programare la eco sa vedem cat de mare e. Asta daca nu se intampla pana atunci. Va tin la curent. Felicitari Liitlebig si LalaD. [gravi] 38+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Lala! [bis][bis] Danuta, tinem pumnii pentru tine acum, mai ai asa de putin pana la frumoasa intalnire! Eu gata, am terminat cu serviciul, am intrat in prenatal si sunt super happy. In schimb, am inceput sa am insomnii noaptea...Cele care v-ati lovit de noptile astea fara somn, aveti vreo solutie ceva? Incep sa fiu nervoasa de la lipsa de somn si am tendinta sa ma cert cu toti, mai ales cu sotul. Dar ce vina are el saracul? http://community.webshots.com/user/claudel77 CLAU [gravi]30 + cu [fetita] Rebecca AMR 9 SAPTAMANI !!!!! mamica de Razvanel si acum de Rebecca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inuta, la noi cele cu cezariana, nasterea este super usoara fara nici-o durere, dar greul incepe dupa nastere, cand deja il avem pe bebe. Cred ca la asta se referea Littlebig! Nici eu nu sunt prea incantata cand ma gandesc la durerile post operatorii, dar asta este...Prima saptamana este mai grea, dupa care usor, usor ne revenim. http://community.webshots.com/user/claudel77 CLAU [gravi]30 + cu [fetita] Rebecca AMR 9 SAPTAMANI !!!!! mamica de Razvanel si acum de Rebecca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, am avut si eu o perioada de insomnii, si asa tare ma enervam ca nu dormeam noapte de nu pot sa-ti spun...[bang] Am observat ca decat sa ma chinui sa adorm(de obicei ma trezeam sa ma duc la toaleta si-mi fugea somnul), mai bine ma ridicam din pat, si gaseam ceva de facut prin casa, mancam ceva, un fruct, sau lapte, si dupa aia, cam in jumate de ora ma bagam la loc si adormeam![xx(] Vad ce de vreo luna dorm aproape bustean de nu-mi vine sa cred!!![bis][bis] Mai ales ca eu dormeam NUMAI pe burta inainte si a fost cumplita schimbarea pozitiei, nu adormeam decat dupa ore...pupici![dual] Luny,[gravi] in 29+ cu Matei Cristian (iar m-am razgandit:)) DPN 11.03.2008 Life is to precious to worry about stupid Shit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...