Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

[hopsieu] viki, buna cafeaua ta. eu am facut singura monolog p'aci. ieri am avut o zi super plina. am avut de bantuit dupa una alta..apoi au venit niste prieteni in bucuresti...si au vrut plimbati pe colo colo .. am ajuns acasa pe la 11 si ceva. pana m-am mai invartit..se facu 1. io nush...n-am chef sa ma apuc de gatit. eu fac maine tot. clasic de craciun - ciorba de porc cu taitei de casa - sarmale - friptura si carnati - caltabos dulce nu cred ca fac. n-am chef. parca m-am tacanit de tot. poate aduce mosu' in rest....incerc sa ma pregatesc de plecare. nu am facut bagaj..nimik. viki, joi plec. pe 27 - de sf stefan [:D] gata..io-s prin zona. vroiam sa ma duc pana la mama dar cred ca m-am razgandit [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi n-eam mutat de vineri; suntem in plina curatenie!!!! Va doresc spor la cumparaturi( daca mai aveti), gatit , impodobit pomul de Craciun!!! Craciu fericit tuturor si Mosul sa va aduca cadouari multe si frumoase!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][pegeam]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] cris, te vedem mai rar pe net? spor la treaba si Craciun fericit si voua! eu maine gatesc...si cam atatica. seara sper sa am chef de impodobit bradul eu nush....zau nu simt k vine Craciunul. poate si din cauza k plec... va doresc o noapte linistita si cu vise frumoase. [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] la buna dimineata dupa cateva zile de absenta. Fetlor va las [cafea][cafea][cafea] aburinda ,poate va prinde bine acum cand sunteti mari gospodine. Mi se pare mie sau pe aici a inceput sa miraosa a : COZONACI,FRIPTURI,PIFTI SI TOATE BUNATATILE DE CRACIUN ? Fetelor eu acum sunt la scarbici aaaa pardon servici pana pe la 12.La 12 vine soata sa ma ia si plecam catre bunici lui sa petrecem craciunul impreuna.Asa dar urmeaza : CRACIUN FERICIT TUTUROR, LA MULTI ANI SI FIE CA LA ANUL SA FIM MAI BUNI ,MAI SANATORI SI PLIN DE SPERANTA. CRACIUN FERICIT TUTUROR FETELOR . SARBATORI FERICITE ! ! ![*][*][pegeam][pegeam][cor][pegeam][pegeam][*][*] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] anne, f buna cafeaua. e bine sa te trezesti si sa o gasesti gata facuta. regret k lucrezi si azi...dar mai e decat un pic si ai terminat [bis] iti urez din suflet si va urez la toate Craciun Fericit, clipe de liniste si fie ca magia sarbatorilor sa ne umple sufletul de bucurie! [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...