Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] sa dau [cafea]repede, ca pleaca Mire azi, si sa nu plece asa... fara sa-si bea cafeaua la racushoare[:D]! Azi si maine sunt la servici[xx(], dar sapt. viitoare sunt libera, abia astept. Nu de alta, dar nu am reusit sa termin toti cozonacii [pofta][:D]! Atata am putut manca zilele astea, parca nu am facut nimic altceva decat "pune-te, masa" - "scoala-te, masa"! Era timpul sa mai iau o pauza[:D]! Fetelor, va [pup]cesc pe toate! Mire, drum bun! Petrecere frumoasa si sa te intorci cu bine si cu multe poze. Cu brazi sau fara[:D][;)]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Vicky, serviciu usor!!!! Mire, drum bun!!!! Sa ai parte de o vacanta minunata!!! Sa ne trimiti poze!!!! Am reusit sa avem internet si la casuta, deocamdata in perioada de proba!!! Eu nu prea am reusit sa ma bucur de acest Craciun!!!! Greturile si varsaturile nu mi-au dat pace!!!![bang][bang][bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][pegeam]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] va pupik si salutic fetele... mai pregatesc una alta..mai verific bagajul...si..la 12 plec de acasa viki, brazi din pacate nu o sa vezi in poze [:D] dar vezi cand ma intorc promit [:D] cris, ma bucur k ai net acasa. insa regret k nu ti-e bine [pup] va pupik dulce pe toate, va urez sarbatori fericite in continuare, si un An Nou mai bun decat acesta care se incheie. Iulia, ne auzim la tel. vezi k iau vodafone decat. zapp e la tata daca vrei sa-l suni gata...ma duc sa ma pregatesc [fuga] [avion] [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, cred ca ai si ajuns la destinatie[:D]. Distractie la maxim! Cris, mai ai greturi? Of, ce neplacut[xx(]. Ai incercat cu saratele? Fosta mea vecina a patit asa cu ambele sarcini, a vomat toate cele 9 luni, inclusiv in timp ce nastea[bang]. Eu iti tin pumnii sa te simti bine cat de curand si sa ai o sarcina usoara, sa te poti bucura de fiecare moment! Profita acum sa te odihnesti, sa te relaxezi, sa te plimbi, sa te simti bine, sa te rasfeti la maxim, pt. ca dupa ce apare bb[bibe] pe lume nu o sa mai ai timp (o perioada) nici de tine, nici de sot[:D]. [pup] multi sa treaca greata. July, ce mai face Liana? Au iesit ceva dintisori? Apropo de [copil], zilele trecute mi-a pus Dani o intrebare de 100 de puncte! Adica: nu mai fac si eu un bb? O surioara! Ca o sa aiba el grija de ea! Am crezut ca[zid]. El, care fuge mancand nori cand aude bb plangand! Daca e boala molipsitoare, ca vad ca pe-aici s-a "luat"[:D]. Sper sa ma ocoleasca "boala" asta, nu de alta, dar eu mi-s cam "baba"[:I]. Va las pe voi, tanara generatie[:D]. Eu acus cresc nepoti[:D]. Hai ca m-am intins la vorba si copilul ma roaga sa ma dau la o parte sa se mai joace si el. Mama denaturata si dependenta de DC[:D]. [pup] si o seara placuta! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Ce fac eu aici? Eu inchid, eu deschid? Se cunoaste ca a plecat Mire in vacanta[:D]! Asadar, va servesc cu o [cafea], covrigei de Brasov cu dedicatie pt. Cris, sau cozonac. Si va [pup], mai [cit]pe-aici si pe urma ma apuc si de treaba.[pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele. slaba miscarea, v-ati molesit de tot de sarbatori. pe noi mosul ne-a bucurat pt langa o tona de jucarii si dulciuri, si cu o minunatie de bronista la alexia si la mine o raceala. maia a primit in sfarsit a doua zi de craciun vaccinul ce tb dat acum o luna, din fericire nu a facut reactii de nici un fel si nici raceala nu a luat de la noi. maine e zi mare pt ca e botezul. de la 12 la 12:30 sa va ganditi la noi ca o sa tremuram de frig (noi suntem evanghelici, si cine a vizitat o biserica evanghelica, cum e bis. neagra din brasov, stie despre ce vorbesc - frrrriiiigggg), noroc ca nu e ca la ortodoxi sa dezbrace copilul. va pup si revin cu poze si amanunte pe inceputul sapt viitoare. vicky tine-o tot asa, fa activitate cat pt toti racusorii. si scriai undeva mai demult ca vei fi soacra buna, ok, o sa fiu cu ochii pe dani [cool]. si by the way, daca dani vrea surioara, cum poti sa nu-i indeplinesti copilului dorintele? o dorinta asa frumoasa. ce inseamna baba pt tine? ca eu m-am gandit ca pe la 39-40 sa-mi trag si un fecior. ei, mai ramane de vazut. - gata - www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Missy are dreptate, e liniste pe-aici! Pe Cris o iertam, ca se lupta cu simptomele sarcinii, pe July o intelegem ca se lupta cu aparitia primilor dintisori ai Lianei, Mire e plecata, dar restul, unde v-ati ascuns fetelor? Missy, mi-ajung 2 copii si deja am 40 de ani batuti pe muche. Cred ca asta va ramane singura dorinta neindeplinita a lui Dani[:D]! O sa am 2 fete cand mi se vor insura baietii[;)]! Mai ma plimb pe-aici un pic in asteptarea unui film cu Mel Gibson, unul din iubitii mei. O comedie, am amai vazut-o, dar eu sunt genul caruia daca-i place un film, il revad de cate ori am ocazia. [pup] fetele si va doresc o seara placuta, Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup,fetelor!Am intrat sa sa urez si eu sarbatori fericite-v-am mai pupat eu prin intermediul Mirelei,sper ca va transmis,ea stie ca sunt f ocupata si n-am timp de nimic,dar am zis ca Mire fiind la munte acum,sa intru sa va pupic personal inainte de incheierea anului:) Multi ani fericiti cu bucurii si sanatate;aveti grija de voi! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru poze:http://ramonadihoru.hi5.com "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...