Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

Hello , ....pagina 2 , rushine sa ne fie.......[alcool] In primul rind LA multi ani! LArisa De Ramona, sa cresti mare si frumoasa si mami a tau sa aibe parte numai de bucurii de pe urma ta. pup io mama de Larisa[pup] July fac galerie pt dintii Lianei [bum] [colegi], sa iasa fara dureri si sa fie mami linistita ..si pupi apasati[pup] Cristina desi intrebarea nu a fost pentru mine , da-mi voie sa iti raspund si eu la faza cu greatza si alea din sarcina.Primul trimestru va fi cel mai dificil , ( gretza, lehamite,ciufutzeala, nimic nu iti convine , iti vine sa bati pe toti,totul se face contrar tie)eu pina in sapt 12 am scos peri albi la toata lumea, ca sotzul mia spus ca daca 9 luni sunt asa el sigur inebuneste, dar incet incet am trecut si m-am temperat mai mult singura.si mie imi era foarte greu sa stau in picioare, dar acum ma uit in urma si parca totusi nu a fost chiar greu , am facut caderi de tensiune de pina la 8 cu 3. peste greatza am trecu cu ajutorul subconstientului( imi repetam ca e normal sa fie asa in sarcina si ca dupa ce dau la bobobci va fi viata frumoasa(Desi vomitam si de 5 ori in 5 minute)Tu va trebui sa te menajezi foarte mult si sa tii cont ca cit de agitata vei fi tu pe timpul sarcinii asa va fi si bb ( pe mine m-a schimbat sarcina foarte mult, si multi imi spun ca in bine)Hai ca va trece totul este sa gindesti pozitiv. iti spune o gravida mai mare[:D]. te pup si bine ca e bb sanatos si bine , ca ti vei trece peste toate, si sa vezi cite sacrificii vei face [pup][pup] Si fetelor treceti la inotat( vorbit[blabla]) ca suntem pe pagina 2 si rade lume de noi. va pup pe toate neconditionat.[dual][grup][pup]
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]31+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 9 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] si La multi ani pe 2008. n-am resurse pt nimik. am ajuns azi dimineata la 10. mi-e ffff rau de aseara de pe la ora 23... . is nedormita de ieri dimineata de pe la 9-10. a fost si mama pe aici k d'eehhhh nu o vazuse pe fiisa de 1 an [:D] iulia, te-am sunat. zapp inchis. probabil erai la curte va multumesc pt grija fetele..si revin cu poze si povestiri. ma duc in pat..incerc sa dorm. pupici si o seara buna [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire , bine venisi si La multi ani si tie! sa mergi sa te hodini, pt a putea povesti cu lux de amanunt, nu ca Missy care ne-a amenintat cu povestile de la botez si nik.pup io fata plimbareatza[pup]
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]31+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 9 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela bine ai ajuns acasa. foarte frumoase pozele. eu vand covrigii cu 70 de centi [:D] scumpi rau in bayern [:D]. te-ai distrat? impresii? ( nu mai stiu daca te-am intrebat cand am vb la telefon). Ai baut vin fiert? mirosea pe strada a vanilie, scortisoara si vin fiert? Moooama cate intrebari :-))Fratele meu a fost fascinat de München ( fan Bayern München). A facut foarte multe poze stadionului. [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! eu m-am trezit in dimineata asta cu pofta de savarine!!!...[bang]Pana reusesc sa il conving pe sot sa mearga saimi cumpere o sa imi potolesc pofta cu inghetata!!! Asa ca pentru doritoare , in dimineata asta , va servesc cu inghetata!!! Mire, bine ai revenit!!!! Acum ma uit si eu la poze!!! Giani, multumesc de sfaturi!!! Intr-adevar s, agitatia mea nu ii face bine bebeului, dar uneori nu ma pot abtine!!![bang][bang]Oricum sunt mai calma decat inainte sau macar incerc!!![alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][pegeam]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. cafea n'avem? [cafea] ce bine e acasa. am dormit asa de bine in patul meu...neintoarsa. nu m-am trezit decat dimineata [:D] miki, mirosea a vanilie si a zahar din ala caramelizat de pe alune si nuci si a fulgi de cocos [:D] vin n-am baut [:D] oricum...mi-a placut. giani, ce face burtik? va pupik pe toate fetele...fara exceptie. [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa-i urez lui Mire Bun venit acasa[flo]! Si sa vad poze, evident! Frumoase, dar fara "brazi"[:D]. Am eu ce am cu brazii Mirelei[:D][;)]! Am terminat de facut bagajul lui Dani pt. maine (la after-school). Am niste emotii[bang]. De trei zile nu dorm noaptea, daca nu joc rummy, citesc si invers... tot ca sa nu incep sa-mi fac ganduri. Si cand ma gandesc ca maine e luni, ca va tb sa ajung la servici (si sect.5 sta cel mai prost la capitolul dezapezire[bang][bang]) si ca Dani va merge la after, imi vine sa [q]. Ce o sa fac eu atatea ore fara el, nu stiu si nici nu vreau sa ma gandesc. Sper sa-i placa acolo, si sper sa nu se imbolnaveasca... nici nu-mi pot dori mai mult. Cris, pe mine ma ia cu frig cand deschid frigiderul, si tu imi dai inghetata[:D]? Ma bucur ca au trecut greturile. Si da, pe perioada sarcinii incearca sa fii calma, linistita, vesela, sa nu te superi, sa nu plangi, cum esti tu acum, asa va fi [bibe]. Eu am fost cam agitata si suparata in timpul sarcinii cu Dani, si zau ca se observa asta in comportamentul lui. E atat de sensibil si plangacios uneori[bang]. Missy? Povestiri, poze de la botez? Asteptam... July, [pup] Liana si rog Zana Maseluta sa-i aduca mai repede si fara dureri dintisorii! [pup]fetele, [fuga] sa mai verific bagajul... cred ca pt. a 1000-a oara[:D]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viki, multumesc pt primire! eu zic k legat de Dani, ar trebui sa stai linistita pt k te simte agitata si el fiind emotiv... va fi bine ai sa vezi! orice inceput sau orice schimbare is mai grele. eu am fost pe la bunici, prin supermarket putin si acum..sa ma pregatesc de serviciu..dupa un concediu de 3 saptamani...e putintel mai greut...darrrrr....trebuie [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va invit la o [cafea], capucino, ness, ceai si toate fierbinti! Sa incalzesc un pic atmosfera pe-aici[:D]! Nu de alta, dar eu de cand am ajuns la serv. (6.45), am tot trebaluit si cafeaua mea a "intepenit" de-a binelea[bang]! Macar voi sa beti ceva fierbinte, si pt. mine[:D]! La Multi Ani! pt. cei(cele) care poarta numele de Ioan(a), fie ca sunt pe forum sau au in familie sarbatoriti! [pup][pahar][flo] Servici usor si spor la treburi![pup][pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...