Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

[hopsieu] fetelor. OFFFFFFFF mai fetelor cu puiuti vosti si eu m-am intristat cu povestea lui Geo, pup[pup][pup][pup] eu fetita de GEO sa treaca lacrimioarele ei de pe obrajori. Noi cu colici stam mai bine,i-a dat sorela niste picaturi pt.colici si s-a mai linistit,dar papa mai mult de la ele.Aseara am fost cu toti la mama acasa,a fost tare hasliu.Cred ca si-a dat seama ca nu e la el in casa si ne-a tinut un pic de concert dupa care a adormit vreo 3 ore jumate a bagat biberon+piept,iar somn si tot asa, dar situaia s-a schimbat cand au ajuns acasa,iar s-au culcat pe la 02 noaptea.E ce sa-i faci astia sunt pitici nostri.Bine a zis ,cine a zis : PUIUL DE OM SE CRESTE CEL MAI GREAU. Fetele va pup [pup][pup][pup][pup]dulce pe toate si ne auzim maine dimineata la cafea. Apropo de azi am inceput si eu scarbiciul[:D][:D],aa pardon serviciul[:D][:D]. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Missy, Annes imi pare rau daca v-am intristat,, dar uite acum sunt [:D]Sofia e bine!Mi-a zis educatoarea din tura a doua ca a gasit0o jucandu-se, iar cand m-a vazut a plans putin, dar apoi a inceput sa rada, cand am intrebat-o cum face pisica mi-a raspuns :"manea, manea", mi-a dat nasucul sa-l pup,cand a m ajuns acasa a inceput sa rada si s-a dus direct la brad, nu l-am stricat tot de dragul ei, ca e super incantata de el, (parintii astia!)a devenit foarte vorbareata cum e de obicei, m-a pupat[:D][:D][:D], deci nu ami e asa suparata pe mine.Sper! A mancat la cresa piure cu pui, a dormit 2 ore, ca acasa si era cumintica in patut.Sunt incantata si mult mai linistita, caci dimineata am plecat cu inima cat un purice. Se p[are ca nu prea ii place educatoarea de dimineata.Si de azi zice "nenea".M-am linistit!Asa un pic! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] io simt o oboseala cronica. nush ce am...dorm si parca nu ma odihnesc. azi a fost mai rau la serviciu...am avut si o migrena cumplita. apoi dupa job..la mama...si acum acasa la mine [:D] geo, of..cred ca ti se rupe sufletul cand o lasi acolo .. cris, cum esti? anne, poze cu nepotelul ne dai? missy, am zis-o si o repet. ai 2 fete superbe! giani, ma bucur k ti-au placut pozicile mele. pup eu la tine cu dedicatie viki, ma bucur k s-a acomodat bine dani. sper k esti mai linistita acum [:D] restul fetelor? am vb ieri cu Menna, e ok. dar cam ocupata cu job. are o perioada putin mai grea. iulia, am vb cu iubitu' meu ieri (sotu' tau) si imi zice k e acasa cu Liana..si eu intreb "aaa...de asta vorbesti asa incet" la care el imi raspunde "aaa nu...k fiimea ce aude...nu ii spune maicasii" [:D] asa k .. nici pe fiita n-o ai de partea ta. apropo..tre sa ne sincronizam k m-am intralnit cu mosu' si are cadou de iarna pt Liana. mi-e sa nu il trimit la vara [:D] va pupik pe toate. cred ca fac un dus si ma bag in pat. pupici multi si dulci. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [cafea]e gata! Giani, multi [pup]cu scuzele de rigoare! Geo, o sa vezi ca Sofia se va obisnui repede la cresa, mai ales ca-i plac copii si e sociabila. Dar noi, mamele, suferim[bang]. Uite-ma pe mine, desi Dani e mare totusi, eu imi fac procese de constiinta ca l-am inscris la after school si nu-mi raman decat 2 ore/zi sa le petrec cu el. Si [q] cand ajung acasa, ca e prea liniste. Mire, da, sunt mult mai linistita, si foarte fericita. Faptul ca-i place, ca merge cu drag, m-a facut sa realizez ca am facut o alegere buna pt. el. Si trimite tu pt. Menna multi [pup]de la mine. [pup]si pt. tine. Missy, sunt de acord cu Mirela[^]. Ai 2 fete superbe[flo]! Canne, scarbici usor iti doresc[:D]si multi [pup]! [pup][pup][pup] si o zi buna! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Vicky hai ca esti tare,mai facut sa rad[:-)))][:-)))][:-)))] cu lacrimi.Multam de [cafea] sper sa o bei si tu cat este fierbinte. Mire cand ajung acasa iti trimit poze,dar te rog frumos da-mi un PM si scrie in el adresa ta de mail,mereu o uit [bang][bang][bang].Daca o am in PM ,e ok asa.Astept PM tau si iti trimit diseara pozici cu el. Cris cu mai esti ? Sarcina cum merge ? Iti trimit multi [pup][pup][pup] pe burtica. Va pup [pup][pup][pup][pup]'cesc pe toate fetele[grup]. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Sofia a reusit sa raceasca deja![bang][bang][bang]Are nasucul infundat si tuseste sec, of nu mai scapam de iarmna asta. Cica e normal pana isi formeaza imunitatea, insa sunt zombi pentru ca noaptea se trezeste plangand si nu prea ii mai intru in voie cu nimic. Iar eu am o stare super...a se citi naspa! [V]Ma doare capul, n-am pofta de mancare...[:(][ups] [pup] tuturor si va doresc o zi mai buna ca a mea !Cred ca ma culc putin, pana ma duc sa o iau pe Sofia...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare , natiune!!! geo , am plins la cum ai povestit despre Sofia , ti se rupe inima cind ii vezi, si imi pare rau ca a sarit, sper sa treaca repede.[pup] ieri cind sa mai zic si io o buna ziua pi la voi iak m-am trezit fara net si cind am avut iara net n-am avut timp si asa am ramas fara sa va salut. va pup [pup]
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]32+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 8 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...