Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

Neata fetele! Vicki, saru mana pt cafea! II numa buna acu! Liana s-a transformat in soprana de pe la 5. O sa ajunga mandra mea ca baietelul colegului lui Ionut: cand avea vreo 2 anisori, il culcau linistiti si pe la 3 dimineata se ridica fromos in poponet si urla cat il tineau plamanii: Gata somnullllllllll!!!!!!!!! Cristina, e adevarat, primele 3 luni sunt mai grele, apoi urmatoarele 3 si la final, ultimele 3 is super grele! Te-am incurajat, nu? Acu, fara gluma, primele 3 luni ai grija sa nu racesti, sa iti fie cald la mijloc si burtica. Urmatoarele 3 sunt extraordinare si mai greu o sa fie ultima luna, doar pentru ca te misti mai greu, dormi mai greu si cam atat. Odihneste-te cat poti de mult si papa bine! Mire, frumoase zile te asteapta! parca te-as invidia, da zau nu pot ca nu mai eu stiu cat te-am batut la cap! Si nu-i asa ca in fruntea listei de asteptare is eu?[bis] Pup toate fetele de la cap la coada si de la coada la cap! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata, pe la pranz si de la mine!!! Vicky, daca nu este foarte tare cafelutza ma inscriu si eu!!! Inca nu ma pot lasa de cafea!!![bang][cit][cafea] July, multumesc de "incurajari"; sper sa fac fata in cele 8 luni cate au mai ramas...[:D] Mire, ce zici!!! LA ce galerie ti-am facut and [:D]te superi pe noi???[^] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]5s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele si de la mine. Raportul de azi. URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[bis][bis][bis][bis][bis] AM UN NEPOTEL DE 4,400 KG. AMNANDOI SUNT SANATOSI URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Deabea astept sa-l vad maine. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by canne-marie
Buna fetele si de la mine. Raportul de azi. URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[bis][bis][bis][bis][bis] AM UN NEPOTEL DE 4,400 KG. AMNANDOI SUNT SANATOSI URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Deabea astept sa-l vad maine. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Annes, felicitari!!! Sa ai un nepotel sanatos, cuminte care sa aduca numai fericire si bucurie celor din jur!!!![cool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]5s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris iti multumesc din suflet.Sitie sarcina usoara iti doresc din suflet.Ai mare grija sa nu fii nervoasa in primele 3 luni.Sora mea a sa a fost. Am asa emoti de nu imi pot stapanii lacrimile[q][q][q]. Cred ca este cel mai frumos moment din viata unei femei.Sa-ti vezi puiul in brate,nu mai exista durere,cand il vezi si cred ca iubirea de mama nu se compara cu nimic in lumea asta ! ! ! annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] ma bucur de primele ore de concediu...plec sa ma intalnesc cu Ramona [bis] cris, e posibil sa ma supar oricind. oi vedea eu. auzi...dar bebe nu merge facut singura nu? parca sa zic k am incercat si n-a iesit [:D] anne, sa va bucurati de bebe!!! sa fie sanatos si papacios viki, esti pe lista...dupa iulia...k ea de cand ma bate la cap. dar esti pe acelasi loc cu cris [:D] plec sa ma pregatesc .. sa nu intarzii. vb later..sa va aratam poze. ne-am hotarat deodata sa ne vedem..d'aia nu am anuntat. revenim [fuga] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cris, acum m-am prins eu de ce nu iesea bebe [:D] am fost cu Ramona prin oras...la m'c...prin unirea la cumparaturi. aveti [url="http://www.dropshots.com/schatzi8080"] aici [/url] cateva poze gata, ma duc sa fac baie si sa imi fac bagajul pt maine o seara buna tuturor. poate mai intru dimineata pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. eu sufar de insomnii clar. la 1 nu dormeam si iaca acu is treaza. plec pe la 9. sa vad ce si cum bantui pana atunci [:D] va las aici [cafea] si cappuccino pt Cristina [cit] sa aveti un week end minunat si plin de surprize frumoase. ne "vedem" luni [fuga] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...