Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

neata. va pupic si va urez o zi buna. eu pe fuga am intrat sa va salutic. giani..las k mai ai putin si scapi si de balena ucigasa [pup] cat despre tulburari din astea nervoase..le avem oricind...apai intr-o perioada asa deosebita...sarcina. cum il va chema pe bb tau? viki, ce cafea buna. o fi din cauza autobuzului incurcat? [:D] cris [pup] va salutica si ramona. am vb aseara 2 minutele cu ea. e ocupata cu sv. gata [fuga] la munca pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello fetele. intrat, salutat, pupat. nu stiu daca v-am zis ca mi-am facut firma, ca eram pfa pana acum, si m-am trezit cu o gramada de acte, hartii si pb de rezolvat, asa ca de start. intru la povesti peste cateva zile cand poate mai vad si eu culoarea biroului de sub hartii. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, s-ar putea sa ai dreptate[:D]. Nu stiu cat de buna a fost cafeaua, dar fierbinte a fost sigur[:D]. Giani, ca sa te consolez, eu am luat 20 si un pic[:I] de kg la ambele sarcini, asa ca eram nu cat balena, ci chiar mai uriasa decat hipopotamita balerina din desenele lui Disney[:D]. Cris, tu nu citi[:D]. In alta ordine de idei, ai recuperat butoanele la tastatura[:D]? Missy, bafta cu firma si sa iesi cat mai curand dintre hartii! Eu m-am plictisit de hartoagele mele pe ziua de azi, vreau acasa! Mi-e soooomn[|)]. [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot ma fetele sa nu intru, mai ales ca ma sictiresc tare hartiile astea si nici nu pricep io mare lucru. Giani, Vicky ni record: prima sarcina: +35, a doua sarcina: +15, dar sa nu uitam pe cele +10 care nu reusim sa le dau jos intre sarcini. i am a pig, still, but life goes on. termin alaptat si ma pun pe treaba.treaba de fitness, masaj si dieta, ce altceva va gandeati. bani si ambitie sa fie. va pup www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire , bb meu inca na-re nume batut in cuie, inaite de sarcina se numea sigur Dragos, apoi in sapt 20 avea Alexandru si acu nik.nu suntem hotaraiti. Viky si mYssy , multam de consolare , si a mea mama insarcinata cu mine a luat 30 si nu le-a mai dat jos., da e normal sa am funduletzul cat burta ba chiar oleaca mai mare????na va intreb io acu, plecai in sarcina de la 60 kile acu am 74 , off cum suna, aveam peste sold 99cm si acu am 110cm , shuut.la inaltimea mea di 1.70 cm , ?????? Raportez taste recuperate si puse pe pozitie , dar calculator virusat( cel de acasa , ca acu-s la sv) [pup]ici
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]33+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 7 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Fuga, fuga scriu si eu 2 randuri! Mire, pup! Vicki, eu is de acord cu propunerea, da nu plec io la bucuresti ca nu stau fara mandra mea! Giani, Cris calm cu kilogramele! va dau fuguta calendarul greutatii mele: iulie 2007 59 kg( scheletron ambulant), octombrie 2007 62 kg( miam-miam), Noiembrie raman gravida ( uraaaaaaaaaaaaaaaaa),5 luni de atunci incolo cate maxim 1 kgpe luna ( bunnnnnnnnnnn, am reusit sa ascund sarcina la serviciu, doar o singura persoana stia)urmatoarele 4 luni cosmar ( inca 15 kg puse lejer deci 82 adunate). No, acu 1,76 m si 82 de kg as zice ca nu e chiar f mult, dar nene se cutremura pamantul cand treceam. Ce balena? Ce hipopotam? Intai intra burta si dupa 10 minute eu ( MIre poate sa confirme). Bonnnnnnnnnnn, nasc, ma intorc cu 72 de kg ( plansa toata; Numa 10 kg date jos??????????????:(() si in 1 luna jumate aveam deja 65. Problema a fost dupa cele 2 luni de la nastere ca am mai pus 5. Asta e! Grasa si frumoasa zice gura lumii! A, si Giani, zic eu ce spunea consosrtu socara-*sii( care imi tot facea teoria chibritului ca am pus prea mult pe mine): Apai ia uitati*va ce burta are. Nu e normal sa aiba si un fund pe masura? Ce, vreti sa se dezechilibreze si sa cada in nas? Va pupez si fug ca imi plange comoara http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Nu sunt capabila sa conversez in dimineata asta, vin rushii[xx(] si ma simt cam rau. Am si o stare depresiva[bang]... Asa as fi stat azi acasa... Giani, July, noi sa fim sanatoase, grase si frumoase. Cine ne iubeste, ne iubeste asa cum suntem, cine nu, sa-si caute de drum! Va las [cafea]pregatita si va [pup] pe toate. Sa aveti o zi buna! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...