Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, va astept cu o [cafea]fierbinte. Vad ca toata lumea e ocupata, nimeni nu a mai scris nimic[:(]. Noi suntem bine, serbarea a fost de-a dreptul superba, o sa trimit mai tarziu poze pe adresa Mirelei, abia am reusit sa le descarcam aseara pe laptop-ul lui Adi, o sa mi le trimita si mie in cursul zilei de azi. Dani a fost atat de emotionat cand a auzit ca a sosit Mos Craciun la serbare, incat si d-na s-a temut sa nu uite poeziile[ups]. Toti copii s-au bucurat. Chiar si noi, parintii, am fost emotionati, dar piticii[:D]! Ieri am iesit si ne-am batut cu bulgari, am avut un wk foarte placut[^]! Mire, concediu placut si petrecere frumoasa! Cris, mutare usoara. Ai grija, nu e indicat nici un fel de efort! Mai bine tu sa fii cu indicatiile si restul cu munca[:D]! Canne, ti-ai vazut nepotelul[bibe]? E prea liniste pe-aici si am impresia ca vorbesc singura[:D]. Ma duc sa mai [cit]pe-aici... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! VICKY, cafelutza e tare buna!!!![pup]Noi suntem prinsi cu mutatul inca ; nu am reusit sa ne mutam fiindca nu au venit cei de la Pinum sa ne monteze usile, abia miercuri!!! Vicky, abi a astept pozele de la serbare!!! Va doresc o zi minunata tuturor !!! Mai este o saptamana pana la Craciun!!![pegeam][aho] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]5s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toate fetele. sper ca nu ati uitat de noi din cauza acestei absente, din pacate cu motive intemeiate. V-am citit din urma si in primul si in primul rand trebui sa o felicit pe cristina pt burtel (doamne, au trecut de-abia 3 luni de cand am nascut, dar parca imi e dor de burtica - nu ca n-as fi ramas cu burta, dar asta e moale si flescaita) si felicitari si pt proaspata matusica Annes. Sanatate multa la toti bebeii si viitori bebei si parintilor lor. de ce am lipsit noi, incerc sa fiu cat mai scurta: alexia raceste, febra, tuse, nas infundat. la 3 zile dupa face otita, si ia pt prima dat ain viata ei antibiotic. in seara zilei cu urlaturi mari de durere de ureche, incepe maia sa tuseasca. si de aici va dati seama cred mai departe, copil de 2 luni racit si copil de 5 ani cu otita. ca sa nu mai zic ca incepuse sa ma doara si pe mine gatul, dar cred ca pt n-am avut timp de mine, a trecut cum a venit. nu mai intru in amanunte cu nopti nedormite, aduc doctor la 12 noaptea, amanat vaccinul de 2 luni pt maia. pfui, orice numai copil bolnav sa nu ai. si ma gandesc ca asta a fost nimic, ca sunt copii cu probleme mari de sanatate. dupa revenirea din raceala, timp in care maia n-a prea mancat, a urmat o sapt de recuperare, in care manca la 2 - maxim 3 ore, atat noaptea cat si ziua. va dati seama la ce epuizare am ajuns eu, eram vesnic flamanda si nedormita si incepuse sa ma doara capul si mi-a aparut si o carie. Happy end: toate lumea e bine, alexia a reluat gradinita, maia doarme de 3 nopti de la 10 seara la 6 dimineata, durerea mea de cap a trecut, a ramas doar caria, sotul ajunge punctual si fresh la servici. va pup, o saptamana cum va doriti (de la bine in sus) si zapada multa. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Ramona as vrea si eu te rog frumos sa-mi dai si mie reteta ta de slabit.Mi s-a pus o pata neagra si vreau si eu sa slabesc. Deci astept cu nerabdare reteta minune cu care ai slabit tu.Multmesc frumos. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ietema si pe mine aici in primul rind BUNA DIMINEATZA! in al doilea rind scuze pt o absentza indelungata si in al treilea rind va pupesc pe toate[pup] Cristina , sa ai o sarcina usoara , fara gretzuri , si fara dureri si probleme. Sa stii ca indiferent cit de rau iti va fi vei trece foarte usor daca gindesti pozitiv. [pup] Annes sa-ti traiasca nepotzelul, moooooama da grasun rau ..[pup] Sper inca o data sa-mi fie cu scuzeala ca nu am mai dat pi la voi.......[iartama][iartama][iartama] va pupacesc fara nici o exeptie [pup][pup][pup][pup] si va doresc o sapt foarte usoara
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annes daca vrei iti pot trimite si io citeva retete de slabit Missy sa inteleg ca esti prospat mamica, atunci felicitationes, si copii sanatosi...[pup]
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...