Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

Cris, aglomeratie era, dar ce m-a uimit si pe mine, nu era tipenie de om la coada la casa[:D]! In schim nu am gasit multe din produsele pe care le aveam pe lista[bang]. Asa ca inca mai am de facut cumparaturi dar ma axez pe p-ta Rahova si imprejurimi[xx(]. Ma bizui si pe socrela, care e noctambula din fire[:D], si mai pleaca noaptea la cumparaturi (in Metro), ca atunci nu e aglomerat. Dar eu, daca sunt invatata sa ma culc odata cu Dani (si gainile[:D]), daca nu-mi fac "somnul de frumusete", nu-s buna de nimic a doua zi, oricate cafele as bea[bang]. July, [pup] si de la mine sa treaca "corectia" de la Liana[;)]! Mire, inca mai dormi? Il visezi pe Banica[;)]? Trezirea si hai sa ne povestesti cum a fost! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineatza! multu' de cafea Viki,harnica inttdeauna![pup] Cristina , incearca sa iei un no-spa , este permis si recomandat in sarcina, si daca poti la orizontala ar fi bine. pup io sa treaca[pup] July pup si io sa treaca vinataia[pup] Mikisi Mirela un pup si pt voi[pup] Annes sa-mi fie cu iertare , dar am uitat de misiunea mea si asa ca nu am nika pt tine ,, deh minte uituca de gravida[;)] pup la restul [pup]apasat si revin cu noi informatii mai tirziu pina atunci zi usoara sa aveti
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by gbutucica Cristina , incearca sa iei un no-spa , este permis si recomandat in sarcina, si daca poti la orizontala ar fi bine. pup io sa treaca[pup] pup la restul [pup]apasat si revin cu noi informatii mai tirziu pina atunci zi usoara sa aveti
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Giani, o sa iau No- Spa, sa vad cum ma simt dupa.[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][pegeam]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]6s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] cu buna dimineata. Si eu sunt cam nervoasa si suparata,de certuri cu soata,pana ne acomodam mai dureaza un pic[bang][bang][bang][alcool]. Gbutucica nu e poroblema mai astept.Acum avand in vedere ca tin tot postul Craciunului nu ma pot apuca de regim,dar cum il termin cum ma apuc de el.Dale in colo de sarmale,tobe,caltabosi,carnati,fripturi,pifti, cozonaci si alte minuni sa le manance alti ,nu eu care sunt ditamai [grasa][grasa][grasa].Nu stiu de ce ,dar am o pata neagra rau pe tema asta.Cred ca o sa fac foamea putin ca sa mai dau jos de pe mine[;)][:D][:D][:D]. Cris [pup][pup] sa-ti treaca toate durerile.Stiu si eu de la sorela ,asa este in primele luni dureri ,intepaturi,dar cu timpul trec.Este fff bun NO-SPA. Mire super pozele[cool][cool][cool],bravo tie ca ai ajuns sa vezi muntele. Viky buna cafeaua,i-au si eu putin,dar restul le las fetelor. Pup[pup][pup][pup] tote fetele fara exceptie[grup]. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anne, las nervii k nu "ie buni". barbatilor daca te enervezi..le dai satisfactie. voi n-ati stat impreuna inainte de a va casatori? despre ce acomodare vb? auzi iulia...tu sa nu te iei de gagicu' meu banica k e mic da??? vezi k stii k fac urat daca ma enervez [:D] [pup] burticos? viki, nu dormeam. am pregatit carnatii si caltabosul [:D] giani, ce face burtik? te simti bine? missy, pup la tine si la fete ce sa va zic...la munte a fost super. as mai fi stat dar nu vroiam sa ratez concertul. si banica a fost ok..insa sincer ma asteptam la o atmosfera mai incendiara. se vedea clar k e obosit la concert n-am facut poze..desi se putea. nu m-am obosit sa iau camera. si..cu telefonul clar nu ieseau gata..ma duc sa fac ceva de mancare. revin [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela ca sa-ti raspund la intrebare. Nu , nu am stat impreuna inainte de a ne casatori.De aceea am spus de acomodare.De parinti mei nu acepta si nu au acepta sub nici o forma,ca fata sa stea cu baiatul impreuna,concepti vechi dupa vremea lu "CEASCA".Daca vrem sa stam impreuna trebuie sa ne casatorim.Si am facut-o si pe asta dupa 8 ani de prietenie+logodna. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire , imi pare rau ca esti nervoasa, uite un pup [pup]sa treaca. Si merci de intrebare, burtica creste, bb este tumbos rau , da la ficati , si la ultimul control tot baiat a ramas.Am vazut bb tare frumosi la pozele tale, sa fiti sanatosi![pup][pup] Cristina , daca mai ai ceva intrebari cu placere iti rspund daca stiu beneinteles, pina atunci ai mare grija sa nu racesti in primul rind.[pup] Annes , lasa puiule si tu nervii si[pup] mai fetelor Vin sarbatorile , ar trebui sa ne bucuram de tot ce se intimpla in jurul nostru( incluusiv certurile cu sotii, ca dupa ele vine impacarea dulce[;)]), in plus unele mai tinem si post ... si atunci de ce atitia nervi, trec ele toate , hai fiti mai calme, si ma duc sa fac o plimbare prin sectie , ca nu mai pot respira de suturile in ficat! a si am uitat[pup][pup][pup][pup][pup]
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris un mesaj si l-am pierdut[bang][bang][bang][bang] acu nu mai am nervii si nici timpu' sa o iau di la capat. poate alta data, Oricum era unul de incurajare pt Annes.
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...