Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (33) - Sarbatori fericite!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]la cafea si croissante, ca pana acum nu mi-a mers DC[bang]. Eu dau [pahar], Adi a reusit si la testul de condus, asa ca de azi e "in paine"! Sa dea DD sa fie bine, prima luna e de proba. Acum am alta problema, tb sa caut pe cineva sa stea cu Dani! Se ofera cineva? Platesc bine[:D]! Mire, ai grija cu spatele, fereste-te de frig. Bune chiftelute[pofta]. Imi plac la nebunie, conditia primordiala insa e sa fie facute... de altii[:D]. Nu suport mirosul de prajeala[vom]. Cris, nu te speria, tb sa tii cont ca acum mananci pt. 2 (sau 3[?][:D]). Eu m-am ingrasat 20 kg la ambele sarcini, si am revenit la normal destul de repede. E drept ca la Dani a fost mai usor, a avut colici 4 luni si jumatate, si nu prea mai stiam daca e zi sau noapte[:(]. Plus ca lui niciodata nu i-a placut sa doarma (nici acum nu-i place) si-l plimbam ore in sir ca sa doarma macar 30 min. [pup]fetele, [fuga] sa mai rezolv din treburi, ca vreau sa plec mai devreme azi, sa termin cumparaturile. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky, felicitari pt Adi!!! Sper sa nu ma ingras prea mult...[:D] Spor la treburi si la cumparaturi..[flo] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][pegeam]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola! olelei da si di bunatatzuri aichisha la voi, cafea, croasante, chiftele , muraturi[olala][olala][olala],olelei mama. Cu ale cuvinte avem di tati,mai putzin un suc de porto(MIRE???????) Multumesc voua pt aceste bunataturi. Cris , important este sa fiti bine si tu si bb, io de ex aveam 15 sapt si nu aveam nici un kil in plus, (greturile deh),apoi usor usor am inceput sa maninc ca o saprta drep pt care acu sunt cit casa poporului, am pus deja 10 kile, uuuuuuite-asa-s de [grasa] , da frumoasa domle.si mai am 2 luni si oleaca pina nasc.[mariaj][mariaj]Acu hai sa vedem ce iese F sau M : ia o foaie si un pix scrie anul tau de nastere la care adaugi cate 4 pina ajungi la un nr apropiat de 2007-2008 ,apoi scrii anul sotului de nastere la care adaugi 5 pina obtii un nr apropiat de 2007-2008.La cine da nr cel mai aproapede anul conceperii respectiv nasterii a avut cromozomii mai puternici deci va fi F sau M. dupa ce faci testul sa ne spui si nouA.Eu l-am facut cind aveam 4s si la eco s-a confirmat.[pup]io fata Viky pelicitari pt Aditza!!!![cool]si pupi[pup] Mire ai grija totusi la durerea de spate sa te feresti de friguletzu di afara! pupam si pe Geo [pup][pup]si pe rstul [pup][pup] am uitat sa va spun azi fetele mele dragi mi-au facut o ssurpriza placuta....m-au convocat la o sedinta( lucru anapoda pt ca de obicei eu le fac lor sedinta pt [blabla]) si la sedinta.... a venit mosul, mi-au dat lacrimile......mi-au luat un ponci f frumos .
[pegeam][*][pegeam] Giani [zz] ,.... [gravi]29+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giani, la mine la prima fata e ok, la a doua ar fi baiat. dar e fata. de fapt, toate calculele si planurile dadeau baiat, si draguta mea e cat se poate fetita. va pup, ca-s tare ingramadita cu treburile. si al meu sot vesnic plecat, ca asa e in asigurari, luna decembrie n-au familie, doar bioru si clienti. am pus la semnatura poze noi cu mandrele mele. PS: criss, si eu de ambele dati mi-am dorit baieti, nu de alta dar zic eu ca viata unui barbat e mai usoara decat a unei femei. in schimb am 2 fete de nu-mi incap in piele de mandrie. sanatosi sa fie, ca vorba aceea: baietii fete aduc, si fetele baieti aduc. (deja ma pregatesc de socrit la 2 baieti [bis]) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...