Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(17)


Recommended Posts

salutare inginerele! nico, bine ai revenit, bine ca sunteti binisor! si robi e mamos tare, nu stiu cum va fi cind vom merge la cresa.[ups] claudia, felicitari! si la mai mare! multa bafta la ceea ce ti-ai propus! cristina, cum fu intilnirea de gradul 0? anca, multa sanatate! pune-te pe picioare cit mai repede! am rezolvat pb la banca in 2 minute[cool] iar la upc am stat o gramada, nimeni nu a stiut sa-mi raspunda la nici o intrebare[bang], asa ceva eu n-am mai vazut. la telefon la relatii cu clientii stai pe telefon pina ti se acreste si asculti muzica lor si nu raspunde nimeni[bang]. le-am scris o sesizare, si pe hirtie si am inregistrat-o la ei si la ei pe site. rezultatul a fost ca peste 4 ore a venit cineva de la ei si m-a reconectat fara macar sa spuna vreun cuvint! va pup pe toate, revin mai tirziu cu continuarea. Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by katik
ei, fetele, claudia si pisicuta, voi va plingeti ca nu aveti curaj sa conduceti. io n-am curajul sa incep scoala[zid][zid][zid][zid] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Kati, scumpete, crede-ma ca scoala-i parfum! Ai comenzi duble la masina, meseriasul in dreapta ta, raspunderea a lui ... da sa vezi cum e cand tu esti "seful" si nebunii zburda in jurul tau pe strada, si te clacsoneaza si fac ce vor ei, manevre neasteptate si nesperate si trebuie sa-i feresti si pe ei si pe tine si nu mai sti care-i stergatorul si care-i faza la masina ta ca la scoala era alfel si ... vai si-amar! Repet, scoala-i parfum! Pisicuta, de 2 X mamica!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kati,Pisi va multumesc!!![dual] Hai mai Kati, ca nu e asa rau, da eu am facut scoala cand eram tinerica si am avut parte de un instructor tare "porc", pipaia toate femeile in masina, el era putin trecut de 40, dar eu pe vremea aia ziceam ca era mos...in fine, cu mine nu i-a prea mers, a incercat de vreo 2 ori sa ma pupe, iex ,cand stau sa ma gandesc mi se face greata si acum, pana la urma l-am parat la ai mei si spre final s-a "cumintit", nu stiu inca daca ai mei luasera legatura cu cineva din politie (aveam cunostinte la politia rutiera), cert e ca de cate ori eram in masina, nu ma relaxam deloc, strangeam volanul ala de era tot ud si el si eu, iar dupa ce a,m luat carnetul n-am mai condus! Si cum Christian ma duce peste tot unde am nevoie, pana acum nu a fost o necesitate! Eu fac la impozit ca de 3 zile n-am mai pus mana pe el, si n-am nici o tragere de inima! Nico, cand povestesti de pitica, parca o vad in fata mea, mama ce as mai smocai-o!!! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia felicitari pt nota. cu softul o sa te descurci tu. eu tin pumnii sa gasesti un job la care sa mergi cu placere. kati e bine la scoala de soferi. poti sa conduci cum vrei ca are instructorul grija de masina. el meu nu a prea avut caci chiar la ultima sedinta am dat cu spatele intr-un stalp [:D]. nu s-a intamplat nimic, dar ne-am speriat foarte tare acum la mine e mai greu cu sofatul caci nu avem casco si a avut grija sotul sa-mi spuna "sti cat ne costa daca o lovesti?". si acum el vrea sa ne luam o masina mai buna ... eu tot sper sa-mi iau o masinuta pt mine. gh jxv si-a bagat andra manuta. iar alex e agatat de spatele meu. pisicuta tu nu conduci? va pup ca s-a enervat andra nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, cat oi fi eu de bolnava, vin la voi si va bat bine!!!!!!! ce-i aia ditamai inginerele sa nu conduceti? Lasand gluma la o parte....si eu ma lamentam la fel acum un an....iar acuma ma lamentez ca tb sa merg iar cu tramvaiul si mi-e tare dor de masinuta mea!!!!!!!!! Cu tot traficul si toata nebunia din Bucuresti...........mie imi place sa conduc!!!!!!! Mai am de prins ceva experienta in afara orasului si in conditii de iarna, dar in conditii normale ma descurc bine (mereu e loc de mai bine dar nu se poate perfect din prima). Of......vraeu sa conduc!!!!!!!!!! V-as da eu niste meditatii dar sunteti cam departe..in principiu chiar nu e mare filozofie...trebuie doar ceva vointa, atentie si....placere! It's all about the attitude. Intrebati-o si pe Oti, poate sa confirme. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata suntem in we. Noi tocmai am admirat artificiile pe geam, stateam pe canapea si dintr-o data am inceput sa le vedem, maine este deschiderea oficiala Stavanger 2008 capitala culturala europeana [;)] si incepe distractia. Anca are dreptate cu condusul, bineinteles ca si noi am avut emotii la inceput dar uite ca in cazul meu mai am putin si fac un an de cand coduc si Anca tot cam asa. Scoala este parfum pentru ca nu ai responsabilitatea care o ai cand esti singur in masina. Eu am condus de cateva ori in ro, masina parintilor si tot timpul cu teama sa nu le-o stric si sa-mi faca scandal. Iar pe-a sotului nici o sansa sa pun mana. Dar daca aveti motivatie atunci sigur veti reusi. Eu nu aveam de ales aici, transportul public nu ma ajuta prea mult si stiam ca voi ramane singura cu fata si va trebui sa rezolv totul cat mai repede iar aproape de gradinita ei nu este nici un autobuz si este cam la 3 km de servici si 1 km de casa. Ca sa nu mai spun cum am patit cand avea 2 ani si era bolnava si am mers pe un frig crunt si ploaie cu ea in brate la doctor si mi-a adormit si mi-am blestemat zilele ca nu aveam de ales ori mergeam ori asteptam un autobuz ce venea in 45 de minuteca taxiuri nu sunt pe drum trebuie sa le chemi. Si de la doctor la fel am plecat pe jos si fara nici un medicament ca nu avea decat febra 41, deci in opinia lor ei nu aveau ce sa faca si mi-au zis sa merg la o benzinarie sa cumpar antitermice ca in we nu era nici o farmacie deschisa decat la 20 de km de unde eram noi la camera de urgenta. La fel cand stateam cu prietena mea, s-a intamplat sa lucrez pana seara si nu am mai putut pleca acasa ca nu sunt autobuze in zona industriala decat 3 ore dimineata si 3 ore seara iar taxiul o fi el scump in Ro, dar aici e de cateva ori mai scump, distanta mare si nu-mi permiteam sa arunc banii asa pe geam si am stat toata noaptea pe forum [:I]. Al in comun, si transportul in comun, dupa ce ca sunt rare autobuzele, de catva ori din statie pana la servici m-a prins ploaia si mi-a udat complet pantalonii ca uneori ploua la orizontala [bang]. M-am intins cam mult dar vedeti ce nevoie aveam de masina si sunt convinsa ca si voi ati avea viata mai usoara daca ati conduce. [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...