Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Nico, eu beau!!! Ma doare spatele tare rau de cateva zile, am sperat sa-mi vina si mie "zilele fericite" dar vad ca am sperat degeaba, ma simt umflata cat butoiul, ma mai doare si burta, insa nimic...deja am inceput sa vad rosu!!!M-am imbaiat fierbinte, da degeaba!!! Mosu a venit, Marc i-a cantat, i-a spus o poezioara, cadouri mai mult decat necesarul,cu gatitul eu nu m-am omorat ca am fost la soacra-mea.Intr-o zi am fost cu sotul si cumnatul la cinema. Miercuri inainte de pranz a nins, insa nu destul, iar ieri deja s-a topit. Marc are vacanta pana pe 7 ianuarie. Ioana, distractie placuta la munte si an nou fericit va doresc! na plec sa vad ce mai fac pe aici, mai vorbim... pupici, Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! daaaa, bem chiar mai multe cafele!!![:D][:D][:D] nico, si pe mine ma tin amindoi de miini[:D][:D], unu' vrea ceva, celalalt vrea total altceva[:D][:D] si eu ma simt ca un butoi, nu mai vreau sa aud cuvintul "mincare", da' mai sa o mai si vad[bang][bang][bang][bang][bang] sa treaca iuresul asta cu sarbatorile si ma bag un pic pe vegetale ca asa imi cere fierea, a fost prea mult pt ea[:D][:D] claudia, noroc cu parintii/socrii! eu n-am pe nici care la indemina dar am fost intr-o seara la cumnata-mea si ne-am distrat fain, ca doar mosul a lasat si la ei sub brad o gramada de cadouri si a trebuit de facut inventar la ele[:D] ioana, drum bun si distractie placuta!an nou fericit cu multe bucurii! trebuie sa fug ca e circ aici, incerc sa revin! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gagici! Suntem la Predeal e f frumos, soare. Am plecat aseara, l-am parcat pe Vla la mama. De dimineata striga dupa mine si nu a vrut sa bea laptele. Deja imi e dor de el. Imilipsesc tipetele lui si mai ales muscaturile[;)]. Acum plec la plimbare. Va pup! Si un an nou fericit plin numai cu bucurii si impliniri! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare eu sunt doar cu andra, dar deja ma dat gata. de la ora 9 nu a mai dormit nici 5 minute si cred ca va dat seama cat e de maraita. ca sa o scot afara imi trebuie carucioarul (care e in masina si masina la sot). in brate nu o mai pot duce ca tare ma mai doare. nu stiu ce am in ultimul timp./ macar e bine ca a inceput sa doarma noaptea. se trezeste doar pe la ora 3-4, apoi pe la 8-9. nu am nimic pregatit de rev. mai am de facut cumparaturi, dar sotul vine tarziu, bona e bolnava si andra plange de zor. alex e la socrii. pana si bradul l-am impodobit in 27 dec. mai e cineva ca noi? noroc ca am facut craciunul la socrii si am avut brad in seara de craciun. la cum plange andra nici nu mai stiu ce am vrut sa scriu. va pup poate reusesc sa intru cand e mai calma. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele, tocmai am papat 2 sarmaloaie iar acum beau o cafelutza! La anu vreau 10 kg sa dau jos!!! Acum fac ciorba de burta, am vrut sa fac piftii dar n-am gasit picioare de porc, nu sunt tot timpul, si fiidca mi-a sarit burta in ochi, am cumparat o punga, insa la sotul nu-i place, insa a zis ca va gusta! Maine fac un salam de biscuitzi, de revelion trebuie sa fac ceva dar nu stiu inca ce, mergem la vecini aici peste drum si fiecare duce ceva, probabil fac salata de boef si oua umplute. Nico, nu ia Andra suzeta? asa-s copii cand sunt obositi, maraie, am si eu 2 exemplare. Sa mai pui poze sa o vad ca tare draga mi-e! va pun si eu poze cu mosu poate deseara. Ioana, sa va fie de bine excursia! aveti zapada??? Restul fetelor ce faceti? va tzuc, mai citesc putintel pe aici si apoi ma duc sa mai imi fac din treaba! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io cu doua bucati miriite[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] nico, pai ce-o fi avind andra? ceva dintisori la orizont sau burtika? sper ca nu urmeaza vreo raceala! mare agitatie e si la noi! ne ies masele, au iesit deja doua dar mai avem restante la incisivi[:D], avem nebunia mersului, nu stam doua clipe locului[:D], este vacanta, deci suntem acasa cu totii, deci, este bangladesh, asa, intr-un cuvint[:D][:D][:D][:D] claudia, mi-ai facut pofta cu ciorba de burta, dar parca deja cind aud de mincare, stomacul meu face greva, nu mai vrea[bang][bang][bang]. inca nu stiu ce construiesc de revelion. nu mergem niciunde, nu cred ca vine niemni asa ca, ... ne descurcam cumva[:D][:D][:D] elena, ce mai faci tu? n-ai mai dat pe aici de o vreme, sper ca sunteti bine!ceva retete de cockteiluri???? ioana, distractie placuta in continuare! lasa ca se descurca mama f bine cu teroristu', ce pacat ca nu am cu cine sa ii las pe ai mei sa plec si io undeva numai cu sotzu'[:D] va pup pe toate, spor la treburi!(per ca mai puc sa intru, macar sa urez daca nu la povesti[:D]) Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'[s]'Cristina, multa sanatate si bucurii alaturi de familia ta!!! '[s]'Otilia, sanatate si impliniri! De cand sunteti acasa nu mai prea dati niciuna pe aici!!! sa aveti o petrecere frumoasa! Ai mei copii s-au trezit cu noaptea in cap. Kati, ma gandesc la tine cand mananc, mi-a iesit ft buna, insa numai eu mananc si soacra-mea, asa ca i-am trimis aseara si ei o portie! Sotiorul meu e putin bolnav, sper sa se puna pe picioare azi-maine ca imi pare tare rau de el! Azi mergem la socrii la pranz, in rest pe aici! Pup toate fetele si le doresc o duminica placuta! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Fetelor ce ma mai relaxez!!!!!!! Ieri am hoinarit pe partie si in Predeal, am dormit, m-am imbaiat, am fost la estaurant si m-am culcat la 10 seara!!!! E asa de frumos....multa zapada!!! Am pus si eu niste poze noi cu Vla acum ca am timp[:D]. Va pup pe toate si un an nou fericit! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am intrat sa va spun sa nu mai faceti atata mancare ca va invit de ziua mea sa [yum] papica [papica] si [pahar][cheers] si pentru cine alapteaza sa faca laptic mult [bere] ! [s] Cristina sa fii sanatoasa si iubita! Sa trecem cat mai usor anul viitor peste greutati caci se pare ca tot un an greu departe de sotii nostrii vom avea. Claudia, multumesc mult de urari si de surpriza placuta ca nu ai uitat de aniversarea noastra printre atatea griji cotindiene care le ai. Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...