Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (64)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Darria
Ral: de ce te mira? e firesc. Da, i-au placut. Pt. ea am mers, stiam ca-i plac. Imi pare rau ca nu mi-a trecut prin cap sa-ti spun dar nu stiam ca mergeti si voi. Oricum sampania o lasasem acasa [;)] Daca vrei ne putem intalni oricand, nu doar de rev. la palat [:D]
1. ma mira pentru ca... era destul de rece, nebuneala mare, un fel de lapovita chiar... de asta ziceam ca ai avut curaj... Si ma asteptam ca Andreia sa se sperie... sa nu-i placa... Se pare ca am crezut gresit. 2. sampania si noi o aveam tot acasa, dar daca stiam dinainte, o luam dupa noi :) 3. hopa... las' ca-ti stabilesc eu o intalnire... Sa te prind ca zici nu...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ral: nu era rece deloc, chiar a fost placut dpdv al temperaturii. Suntem obisnuiti sa iesim la temp. mai scazute. Apoi: cum sa se sperie? ca ne grabea sa ajungem mai repede si dansa din mers [:D] Dupa ce s-au terminat artificiile am plecat desi ea mai vroia sa ramana. Noapte buna. Cedez calculatorul acum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!! si bine v-am regasit. Sa va dea Domnul un an mult mai bun decat cei de pana acum, sa fiti sanatosi, iar copilasii sa ne creasca si sa ne bucuram de ei!!! Noi am fost plecati la Sadova(langa Cp. Lung) de pe 29 pana azi si ne-am simtit super...am avut zapada, ne-am dat cu saniuta, ne-am plimbat cu sania cu calul si am baut vin fiert la zapada, si sper ca zileel urmatoare sa reusesc sa pun si niste poze sa vedeti. A fot nemaipomenit, cred ca nu m-am disrtat niciodata asa de bine....am zis ca la anul...ne mai ducem daca mai avem loc si suntem sanatosi.... Ma duc la nani acum, si zilele urmatoare sper sa va mai povestesc una, alta. Pupici, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si tie, Gabriela! Si bine ai revenit! Eram convinsa ca sigur sunteti voi pe undeva, de nu dai niciun semn de viata de atata vreme... :) Te asteptam sa ne mai povestesti... [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...