Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani! Si un An Nou fericit si sanatos! Cu pace si liniste - desi ma indoiesc tinand seama ca e an electoral!- si multa dragoste. Gabiarama sa iti traiasca Mihnea si celelalte minuni din viata ta! Si sa fiti sanatosi si fericiti! Bine ai venit Mirela! Gabriela, welcome... Sa inteleg ca te-ai intors in Iasi? Sanatate racitelor/-tilor![:D]! Si numai bine! TUTUROR! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, si eu tot la scarbiciu, dar as bea un vin fiert mai repede decat o cafea! Dai? sau macar un ceai? daca nu, vino la mine ca iti dau eu... ceai... oh, ce bine era la Viena... aveau la vin fiert - de fapt un fel de compot sau ceai, ca nu avea nici un pic de alcool fiertura aia! Dar era asa de cald si aromat! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria
La multi anisori! Mihnea [flo] Bun venit Mirela. Cat mai multe concedii placute Gabriela si Carmen. Cred ca cei mai fericiti au fost copilasii [:)]
Sa te auda Dumnezeu! Asa e Alex a fost super incantat. La un moment dat a intebat:"mami nu am putea ramane aici de tot? e mai frumos decat la noi!!" Pupici si multumescde asa urare! Din suflet! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003
Miki, si eu tot la scarbiciu, dar as bea un vin fiert mai repede decat o cafea! Dai? sau macar un ceai? daca nu, vino la mine ca iti dau eu... ceai... oh, ce bine era la Viena... aveau la vin fiert - de fapt un fel de compot sau ceai, ca nu avea nici un pic de alcool fiertura aia! Dar era asa de cald si aromat! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Carmen dau si ceai ! De fructe de padure e bun? Cat despre vin fiert, as pofti da' nu "in timpul programului"[:D] ca mi-or pune "fiola" cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...