Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Spitalul EUROCLINIC


Recommended Posts

Anaacami, stiam si eu ceva de 36 de saptamani si tocmai de aia sper sa ajung cu bine pana acolo si sa pot alege eu intre Giulesti si Euroclinic. Oricum trebuie sa discut cu ambii dr sa vad ce si cum. Si cu rezervele de la Giulesti o sa ma interesez.Multumesc de sfat si de urari [floare3]

La Diagnosis nu am fost la dr Pop.Cand am sunat in martie la inceput nu mai erau locuri decat in august..si eu am DPN septembrie[:D].

 

[gravi] 22+ [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am si eu o rugaminte la voi. Puteti sa-mi recomandati pe cineva pt un eco? Am fost la 12 sapt si nu a putut sa ne zica ce e si as vrea sa merg acum , la 14 s poate imi spune si mie medicul ce ascunde bebe intre picioruse. Eu am mers la dr. Enache, dar acum e in concediu si as vrea sa merg vineri la altcineva. Va multumesc!

 

==========

Corina [gravi] 13+

My baby

Albumul meu

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

eu sunt din Constanta si ne-am hatarat sa nasc la Euroclinic. Acum sunt in 30 de saptamani si urmeaza la sfarsitul lui iunie sa merg la control. Din pacate sunt nevoita sa fac cezariana, dar merg cu mare incredere acolo. Oricum daca nu nasteam acolo tot pentru o clinica particulara as fi optat.

Nu am fost decat la un control acolo, la dl dr Herghelegiu care mi s-a parut chiar ok. Sper ca in final sa fie toate bune.

Nu am inteles prea bine.....in camera voi sta singura...nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clabur, super alegere! Eu acolo am nacut (tot cezariana) si a fost frumos de tot! Anestezia nu am simtit-o ABSOLUT DELOC! iar nasterea a fost super! Mi-am revenit imediat si am avut musafiri la 2 minute dupa ce am nascut. Te doare dupa, evident dar daca mergi e perfect. Eu am iesit dupa 3 zile si desi ma mai durea putin eram ca noua! Si am 36 de ani, deci...pup si mult succes! Iar herghelgiu e unul dintre cei mai buni ginecologi din buc!

 

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns. Eu probabil ca voi sta 5 zile, tinand cont ca trebuie sa fac si drumul de intoarcere pana la Constanta. Daca nu....ar fi super sa stau mai putin. Ma mai asteapta o fata acasa. In ceea cel priveste pe dl dr Herghelegiu, am mare incredere. El mi-a urmarit sarcina de la 14 saptamani. Ma bucura ca fetele care au nascut acolo spun ca totul este bine. Toate cele bune tuturor celor care au "colet" de livrat in urmatoarele luni. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...