Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata,

multumim pt incurajari si sfaturi!

Alina,n-am crema cu arnica,dar o sa cumpar...

i-am pus gheata...i se umflase rau ..si diminata spune ca sa auda si taica-su: "mami am stat cu degetul in usa pana ai venit tu!"[:D]

 

ca eu l-am auzit de pe balcon si am coborat intr-un suflet...

si ca acum i se vede osul(nu era osul,era o pielicica julita!) ca nu o sa mai poata scrie la scoala[:D] dar ca o sa incerce si el asa 2-3 randuri.....

no,acum eu eram vinovata ca de ce n-am stat cu el si de ce nu i-am spus ca se poate lovi la deget[alcool]...si cand stau ma tot trimite sus ca ma umple de nervi[bang]

 

 

Mire,bafta la serbare puiului si spor la BB nr 2!

eu cred ca pe 1 iunie o sa-l duc la mac[^] Monica,hai facem o pertecere?![pk][roker][vrajitor]

oricum pe 8 e ziua lui asa ca avem atunci de cumparat cadou!!![:)] ma gandesc ce sa iau [:-/]sau unde sa mergem ca o sa fim singurei o perioada .....

 

Alina mai bine intrebi ce cadou sa-i iei copilului....ca daca nu vor acum bicileta ?

poate ca peste 2-3 ani apar alte modele mult mai nu stiu cum...

zic si eu....

eu as intreba daca imi sunt prieteni nu se supara....

 

Vicky?! nu esti la apel...si nici cafea n-ai facut azi[neand]

Dory ce mai faci azi?

Monica tu ce mai gatesti ?![pofta]

 

o zi buna,

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooo, ce veste buna! Felicitari Andre_ea!!! Sarcina usoara si bebelina sanatoasa![flo] [flo] [flo] Vio, imi pare rau de degetelul lui Mihnea. [pup] sa-i treaca repede. Eu de 1 iunie i-am comandat Mariei pe net un joc cu bile, de fapt e ca un fel de turnulet sub forma de cap de vrajitoare, pune bilele sus, in varful palariei, si ele aluneca pana jos si ies pe gura parca. Nu mai stiu exact, oricum mi s-a parut haioasa jucaria. Alinutzza, eu in locul tau le-as da bani, ca sa scap de o grija. Multe din titlurile scrise de tine sunt interesante. Tu le-ai citit chiar pe toate? Ca mi-e ca daca citesc mai multe ma zapacesc si nu mai bag nimic la cap. Mirela, distractie placuta la petrecere si succes cu bebe 2![pup] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Multumesc de sugestii. Aveti dreptate cu bicicleta, cred ca o sa zic pas. Mai investigam.

 

Lexi nu le-am citit pe toate. Sunt vreo doua pe care le-am citit cap coada, si altele in care am intrat doar sa caut o rezolvare la o problema specifica. Probabil ca o sa le citesc atunci cand va veni vremea. Eu daca le-am gasit pe net, le-am luat, ca m-am gandit ca cine stie cand imi trebuie. Si daca le am, am zis sa va zic si voua, poate va intereseaza vreuna dintre ele. Ai primit PM-ul meu?

 

Va pup [pup]

 

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

 

Un pici pe nume Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]. Pana acum am avut si ceva hartoage de terminat, nu mi-a mers nici net-ul[bang]. Si nici cafea nu v-am dat pt. simpul motiv ca de luni am intrat la regim si beau doar ceai verde[^]. Vio, imi pare rau de degetelul lui Mihnea, [pup] si eu sa treaca buba rea. Noi nu stim inca ce facem de 1 iunie, vedem pe moment... Oricum, eu sambata lucrez[xx(], duminica vroiam sa mergem in Lia Manoliu, ca am vazut reclame ca organizeaza tot felul de concursuri si activitati pt. copii. Si ar tb sa includem si noi un Mc sau o cofetarie gen Prichindel. Ne mai gandim, ca mai e timp[:D]. Oricum, si-a exprimat clar parerea: "Sper ca de 1 Iunie imi cumparati si mie o jucarie, nu ceva de imbracat". [cool], nu? Azi mi s-a pus pata sa ma duc sa-mi cumpar un epilator. Astept sfaturi, pareri, sugestii. [pup]la mamici, [gravi] si pitici! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

vio, ce face mihnea a scris 2-3 randuri la scoala? [:D] [pup] sa nu-l mai doara degetul

vreau si eu party cu voi...chiar de ce nu organizati ceva asa cum a fost anul trecut ?

nici eu nu am cumparat inca nimik de 1 iunie si nu-sh ce astept [:D] tot asa un mc, parculd e distractii...vedem noi...apoi pentru 7 din nou alt cadou+cadouash pentru ruxi ca deh..ea sa nu primeasca nimik [:D]

Dory stiu ca le are cu cadourile ea cauta mereu si e in pas cu moda [pup] nu-i asa dory? ce mai face alexutza? [pup]

lexi, da sunt [pup] daca pot te ajut cu placere

Mire [pup] deci te-ai hotarat...bravo...spor la treaba [:D]

Alinutza, am modificat...listuta e scrisa de cris(aissa) si de aceea apare diferit ca nu stiu exact cum sa fac [:D]

vicky, simpatic foc Dany [pup] pai chiar asa o jucarie ceva acolo

cat despre epilator eu am pe Asta de aproape 2 ani si sunt multumita de el...inainte tot un braun am avut cred ca 10 ani [:D] si acum mai merge dar l-am lasat acasa sa am si acolo [:D]

va [pup] pe toate

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru felicitari! Sunteti tare dragute! Monica, nu stiu ca e fetita, visam eu sa fie, dar am un feeling ca o sa fie din nou baiat. Sunt foarte suparata pe tema asta. Alinutaa, la varsta lui Tudor al tau, Tudor al meu era "lushu - bebelushu".
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutza, da eu am primit PM--ul tau si ti-am si raspuns. Tu nu ai primit raspunsul meu? Daca nu, iti dau aici mailul meu: anangel_lexi@yahoo.com Multumesc mult [pup] Monica, imediat iti scriu si tie PM-ul. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andre-ea, sa nu fii suparata [pup] ce-o fi sanatos sa fie...

eu daca as avea 10 copilashi baieti(fete) tot nu m-as gandi la al 11-lea sa fie fata(baiat) [:D] dar gemeni da [:D]

lexi nu am primit pm [pup]

la noi sta sa ploua...abia astept sa-i pun la nanitza de pranz c-as cam obosita dupa ce am trebaluit prin casa

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...