Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata.

Monica, nu am putut sa-ti trimit PM din cauza nenorocitei asteia de reclame la Pampers. Ma scoate din minti!!! Nu-mi merg mesajele private deloc![bang] Mai incerc.

Alinutzza, multumesc pt. mail. [pup] E exact aceeasi carte pe care o am si eu. Saru-mana!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi multumim de un mic dejun asa copios. Dar la cat de bine arata...zau daca mi-ar veni sa ma ating de el.

Vicky sa il stapanesti sanatoasa. Si eu tot cu epilatorul de muuuuulti ani. Am tot un Braun dar e vechi saracutul. Nici nu mai stiu ce model e. Inca mai merge.

 

[pup] fetele si copilutii

 

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

 

Un pici pe nume Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Lexi, Mirela, si pe mine ma enerveaza reclama asta de la pampers de ma scoate din minti, de-abia reusesc sa si postez cate un mesaj.

 

Andre-ea sarcina usoara si un bb sanatos iti doresc.Tudor ce zice ca o sa aibe o suroara(fratior)?

 

Vad ca ati vorbit de cadouri pt. copii, eu ia-m luat Alexei cu putzina vreme in urma o bicicleta care am zis sa fie cadouy de 1 iunie, azi ia-m mai luat si un costumas de vara si duminica vrem sa mergem la padure sa facem un gratar si ea sa alerge in voie.Altceva nu ii mai iau.

 

Lexi, multzumim de mic dejun, cam satios ca la mine micul dejun consta intr-o cafea, [:D].

 

Vicky, sa stapanesti sanatoasa epilatorul, chiar de dimineata ma-m epilat si eu cu el, esti multumita de el?

 

 

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

vicky [pup] sa stapanesti sanatoasa epilatorul

lexi [pup] raspuns la pm

Dory [pup] sa stapaneasca sanatoasa bicicleta alexutza si petrecere frumoasa la gratarel

Alinutza [pup] si noi pe tine si pe pitic

[pup] pe toate

noi suntem abia la cafelutza [:D] nu prea am ce sa va povestesc [:D]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Dory232002

Buna! Lexi, Mirela, si pe mine ma enerveaza reclama asta de la pampers de ma scoate din minti, de-abia reusesc sa si postez cate un mesaj.Andre-ea sarcina usoara si un bb sanatos iti doresc.Tudor ce zice ca o sa aibe o suroara(fratior)?Vad ca ati vorbit de cadouri pt. copii, eu ia-m luat Alexei cu putzina vreme in urma o bicicleta care am zis sa fie cadouy de 1 iunie, azi ia-m mai luat si un costumas de vara si duminica vrem sa mergem la padure sa facem un gratar si ea sa alerge in voie.Altceva nu ii mai iau.Lexi, multzumim de mic dejun, cam satios ca la mine micul dejun consta intr-o cafea, [:D].Vicky, sa stapanesti sanatoasa epilatorul, chiar de dimineata ma-m epilat si eu cu el, esti multumita de el?Dory & Alexa [zana]


id="quote">id="quote">Nu realizeaza el prea bine ce si cum. Zilele trecute zicea ca are si el in burtica un "verisor".De unde ai luat bicicleta Alexei? In ceasul al 12lea vreau si eu sa-i iau lui Tudor. Noi ne-am mai aruncat ochii prin Metro si Cora, dar erau unele pentru varsta lor cam prost lucrate.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005[gravi]7+id="teal">Delu Prichindelu' id="blue"> id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua si de la noi...

pana la urma am luat si noi cadoul pt 1 iunie:un puzzle baby poate reusesc sa il atrag pt ca e singurul joc pe care nu vrea sa-l experimenteze si 2 cutii mari cu creta colorata,am hotarat ca weekendul acesta sa fie dedicat copilului asa ca vom avea program de parcuri,leagane,masinute si alte cele

astazi la cresa le-au adus un clovn care i-a pictat pe fata,le-a dat cadouri si au avut si o mica gustarica,in mare a fost fff bine,a fost incantat si acum asteptam we sa vedem ce disractii mai avem

VICKY sa stapanesti sanatoasa epilatorul

DORY distractie placuta la padure

ANDREEA cand afli sa ne spui si noua sexul,ca tare suntem curioase[gravi]

MONICA pe unde esti astazi? stii cumva vreo reteta cu urda?am deschis si la bucatarie un subiect sa intreb fetele

VIO voi ce mai faceti? ce program v-ati facut?

 

fetelor v-as pune niste poze si de la botez si de la party-ul de astazi dar nu stiu sa pun poze[bang][bang],nu ma injurati dar chiar nu m-a interesat asa tare sa aflu si.....daca este cineva care are rabdare cu o [mariaj][mariaj] astept sa ma contactati

 

 

MIRELA mami de andreas nazdravan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...