Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

andre-ea [pup] ai grija daca cumperi bicicleta sa fie usoara fiindca ruxandra nu a putut sa pedaleze pe una din aceea grea [bang] cum i-am luat una usoara si cu barby cum vrea ea imediat a pedalat super bine si cu viteza(cu rotile ajutatoare bineinteles) [:D]

Mirela, oare nu o poti folosi la retetele la care se pune branza de vaci?

ca asa poti face placinta cu branza dulce si stafide, tort cu branza si fructe (aici reteta este cu crema de branza dar poti sa folosesti fff bine branza de vaci am icnercat si asa si iese f bun, pateuri cu branza, impletita cu crema de branza si dulceatza din nou poti folosi in loc de branza philadelpdhia branza pe care o ai tu...reteta de foaie pentru impletita o gasesti Aici

 

ref poze...nu stiu eu sa-ti explic prea bine dar incearca asa:

fa un cont pe picasa sau webshots apoi incarca pozele din pc-ul tau acolo intr-un album, apoi faci albumul public si dai copy la link-ul albumului aici si o sa-l putem accesa si noi [:D]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica, multzumim, [pup]

 

Andreea, ce dulce trebuie sa fie Tudor [pup], cat despre bicicleta, ce sa-ti spun, noi nu am luat-o din Buc., am cumparat-o din Rosiorii de Vede, uie si o poza aici: http://s184.photobucket.com/albums/x64/dory272006/?action=view&current=Picture171.jpg

 

Mirela, ma bucur ca a fost frumos la serbare, tare as vrea sa vad pozele, poate Monica te ajuta ca ea este mult mai explicita decat mine, [pup]

 

Am mai pus in album 2 filmulete: http://s184.photobucket.com/albums/x64/dory272006/?action=view&current=Picture093-1.flv

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA multumesc o sa ma orientez si spre retetele astea ca daca ma enervez o frec cu smantana ii pun niste marar si o mananc pe paine[:D]dar ingrasa rauuu[:D],la ce varsta a mers ruxi bine pe bicicleta,ca andreas al meu zici ca merge cu semicursiera,da cand inainte cand inapoi,daca nu rad[bicla] DORY sa stapaneasca sanatoasa alexa tricicleta,lasa ca asta e mai usor de condus,mie mi-a parut rau ca nu i-am luat d-asta ca pana o invata cu aia ma apuca nervii[bang] fetelor abia astept sa plec acasa, ma duc prin piata pe la matache imi iau o specialitate greceasca branza feta cu ardei iute care este[pofta][pofta] si mai cumpar cate ceva si afara la joaca cu noi va pupic pe toate si va doresc un weekend minunat MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MIRCLAU
MONICA multumesc o sa ma orientez si spre retetele astea ca daca ma enervez o frec cu smantana ii pun niste marar si o mananc pe paine[:D]dar ingrasa rauuu[:D],la ce varsta a mers ruxi bine pe bicicleta,ca andreas al meu zici ca merge cu semicursiera,da cand inainte cand inapoi,daca nu rad[bicla] DORY sa stapaneasca sanatoasa alexa tricicleta,lasa ca asta e mai usor de condus,mie mi-a parut rau ca nu i-am luat d-asta ca pana o invata cu aia ma apuca nervii[bang] fetelor abia astept sa plec acasa, ma duc prin piata pe la matache imi iau o specialitate greceasca branza feta cu ardei iute care este[pofta][pofta] si mai cumpar cate ceva si afara la joaca cu noi va pupic pe toate si va doresc un weekend minunat MIRELA mami de andreas nazdravan
cu placere Mirela [pup] ruxi pana acum 2 luni tot dadea la tricicleta [:D] avea si bicicleta [bicla] insa asa cum am zis nu prea vroia sa pedaleze(din cauza ca era grea nu prea putea ea sa pedaleze bine ) si zicea ca vrea pe tricileta(bicla mica) fiindca pe asta nu stie...asta pana intr-o seara cand am mers intr-un magazin sportiv unde aveau si biciclete si acolo a mers din prima pe ea asa ca in cateva zile i-a adus-o iepurashul [:D] si de atunci da la ture intr-o viteza de zici ca e avion [:D] monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, frumoasa tricicleta roz![il] Eu caut insa bicicleta cu 2 roti si roti ajutatoare. Monica, bine de tinut minte. Noi la trici am patit asa. E din aia ordinara de vezi pe toate drumurile, si e prost facuta, are pedalele prea in fata si pedaleaza cu greu, asa ca prefera sa dea din picioare pe langa.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005[gravi]7+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Originally posted by monica-elizabet

buna fetelor,Dory, offf...lasa ca o sa treaca si o sa pape alexa cata ciocolatzica vrea ea [pup]vio, vicky...ce mai fac prichideii? [pup] pe totinoi am fost astazi la scoala la alex sa luam rezultatele scolare pentru prima perioada, are numai fb pe linie [bis] si numai caracterizari bune de la toti profesorii(cu o mica mentiune ca uneori mai are scapari la acorduri)in schimb problema cu fetitele teroriste continua el se abtine si nu le trozneste(pentru ca sunt fete) [bang] si alea tot il supara asa ca azi am vb si cu coordonatoarea, profesoara si cu tatal uneia din fetite si el ne-a propus sa ne vedem mai des sa se intalneasca astia mici sa se cunoasca si imprieteneasca mai bine si poate asa nu or sa mai fie probleme...(dar vorba sotului meu parca facem terapie) [:D] sigur solutia asta este cea mai buna dar de lunga durata...ori noi avem nevoie de ceva imediat...sa inceteze teroristele [:D]este asa o mare diferenta intre parinte-copil...ca nu va puteti inchipui... (el calm si binevoitor iar fetitza scuzati dar parca-i scapata din jungla) [bang] sper sa fie bine pana la urma...le-am mai dat o sansa astazi inainte sa facem o reclamatie la directorva pup pe toate[pup]monica Prajituri si papa bunPapa de post[/quote

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mioarabraila
Originally posted by monica-elizabet

buna fetelor,Dory, offf...lasa ca o sa treaca si o sa pape alexa cata ciocolatzica vrea ea [pup]vio, vicky...ce mai fac prichideii? [pup] pe totinoi am fost astazi la scoala la alex sa luam rezultatele scolare pentru prima perioada, are numai fb pe linie [bis] si numai caracterizari bune de la toti profesorii(cu o mica mentiune ca uneori mai are scapari la acorduri)in schimb problema cu fetitele teroriste continua el se abtine si nu le trozneste(pentru ca sunt fete) [bang] si alea tot il supara asa ca azi am vb si cu coordonatoarea, profesoara si cu tatal uneia din fetite si el ne-a propus sa ne vedem mai des sa se intalneasca astia mici sa se cunoasca si imprieteneasca mai bine si poate asa nu or sa mai fie probleme...(dar vorba sotului meu parca facem terapie) [:D] sigur solutia asta este cea mai buna dar de lunga durata...ori noi avem nevoie de ceva imediat...sa inceteze teroristele [:D]este asa o mare diferenta intre parinte-copil...ca nu va puteti inchipui... (el calm si binevoitor iar fetitza scuzati dar parca-i scapata din jungla) [bang] sper sa fie bine pana la urma...le-am mai dat o sansa astazi inainte sa facem o reclamatie la directorva pup pe toate[pup]monica Prajituri si papa bunPapa de post[/quote


id="quote">id="quote">Monica, ce sa intimplat aici???????????Fetelor, sa nu va ganditi ca daca ia-m luat bicicleta sau tricicleta asta Alexei si merge pe ea, noi ia-m luat-o asa mica tocmai in speranta de a invata sa mearga pe ea inainte sa-i luam de-aia cu 2 roti si cele 2 ajutatoare.Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...