Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

nu stiu Dory ce-a vrut sa ne spuna mioarabraila atunci cand a dat citatul meu...probabil ca este noua pe forum si inca invatza [:D]

 

lasa ca se obisnuieste alexa cu bicla pana la urma si o sa pedaleze...pana la urma toti invatza [:D] la ruxi a fost mult mai greu decat la alex...lui nu a trebuit sa-i invart picioarele [:D] a trecut de la roti ajutatoare la 2 roti fara ajutor, etc...dar acum merg amandoi asa de repede ca eu abia reusesc sa ma tin dupa ei [:D]

pe mine m-a luat frigul, astia mici s-au jucat in parc si nu au simtit dar eu stand pe banca...brrr...ma duc sa-mi fac un [baie] fierbine

va [pup] pe toate

somn usor

 

ps:vio pe unde umblasi azi de n-ai dat nici un semn? [pup]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. [cafea] pentru toata lumea. Dory foarte frumoasa tricicleta. Am vazut si motzata mica si frumusica si dulcica. [il] Vreau si eu o fetitaaaaaaaaa (pe langa Tudor bineinteles) Gata, ma duc la treaba. [pup] fetele si copilutii. Sa aveti o zi frumoasa Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Alinutzaa

Buna dimineata.[cafea] pentru toata lumea.Dory foarte frumoasa tricicleta. Am vazut si motzata mica si frumusica si dulcica. [il] Vreau si eu o fetitaaaaaaaaa (pe langa Tudor bineinteles)Gata, ma duc la treaba. [pup] fetele si copilutii. Sa aveti o zi frumoasaAlina, mamica de Tudor (05.08.2007)Un pici pe nume Tudor


id="quote">id="quote">Pai ce mai stai?, pune-te pe treaba [:D]Monica, probabil ca asa este cu acel mesaj ca am vazut si eu ca este noua pe forum, poate revine la subiect(desi este din braila) sa ne lamureasca.In legatura cu bicicleta, nu stiu ce sa zic , cred ca asa nu este buna, pt ca azi a iesit o fata de la bloc cu bicicleta ei afara si am ramas cu gura cascata cand Alexa mergea pe ea, nu mult dar mergea...pe cand pe asta de acasa nu invarte deloc la pedale.[bang]Va doresc o zi buna.Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]mai ce se intampla cu Mioara de la Braila?! poate a vrut sa ne scrie ceva ....s-o fi mutat in Rahova si nu stia cum sa incepa.... Mioaraaaaa!!!hai la noi! Monica,iar gratarel?[pofta] voiam si noi ,dar maine pleca tati si a dus masina de aici ca cica eu nu stiu sa o mut si cum s-a pus vanghelie pe asfaltat ce ma fac?(NU FAC CAMPANIE [:D]-da' pe nu-l votez[alcool])... noi n-am facut ceva special,am stat in fata blocului cu rolele.... si m-a calcat asta mic de vreo doua ori cu ele ca am zis ca musc din zid...ca m-am lovit la degetul mic de la picioar si e umflat bustean....nu ma mai pot incalta decat cu niste sandale care au arici...si unde credeti ca m-a calcat cu rolele?!pe degetul meu amarat evident[bang] asta cu lovitul la degetul meu s-a intamplat inainte de degetul lui[:D] ca sa nu credeti cumva ca am facaut-o intentionat[alcool] dory aveti tricicleta noua?! si roz!!![bis] sa o stapaniti sanatoase... andreea,cum te simti? ai greturi?[:D] Vicky[pup] mai avem putin si terminam scaoala[pk] Mire...cum se numeste specialitatea...ca mergem la greci(abia astept) si sa mananc si eu...de la mama lui... Alina,spor la BB fetita[;)] e bine sa fie diferenta mica intre copii...zic si eu... va pup, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio si eu o patesc cu degetul ala mic [bang] merg asa prin casa si dintr-o data dau cu piciorul in ceva pe langa care trec de 100 de ori pe zi si nu ma lovesc si o data dau de vorba ta nu ma mai pot incaltza cu nimik [:D] ...si normal ca tocmai atunci ma calca si astia mici [bang]

asa ca...te cred saraca de tine [pup] sa-ti treaca mai repede

of deci de maine...singurei...lasa ca va descurcati voi cum ati mai facut-o de atatea ori [pup] si pe tine si pe mihnea

Dory [pup] lasa asta sa fie toata pierderea noastra in viatza [:D]

ai mei si-au primit cadouashele de 1 iunie si sunt fericiti, maine le-a promis tati ca-i duce la pescuit sportiv, piscina, gratar,hamace, etc...le-am cumparat si vestute de salvare...suntem dotati [:D]

La multi ani! tuturor copilashilor, sa fie sanatosi [pup]

[s][s]

 

nu pot sa nu-mi aduc aminte cum anul trecut pe vremea asta eram acasa si ma vedeam cu voi [pup]

 

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor si LA MULTI ANI!!!!!! pt toti copilasii

noi astazi avem program de herastrau si de mc,cu toate ca vremea se pare ca nu tine cu noi,ne ducem si la vot,poate se mai schimba ceva,iar pe deara suntem invitati la niste prieteni,asa ca avem un program fff incarcat

MONICA dar nu ne-ai spus ce au primit copilasii..

VIO stiu doar ca se numeste branza feta cu ardei iute,nu stiu denumirea greceasca dar pot sa-ti spun ce am incercat eu cand am fost in grecia si mi-a placut muuult:musaca,tzatiki,calamar pane,si peste in general,au fff bun si ieftin,in ce luna plecati?

DORY de ce nu m-ai claxonat?eu sunt cam aeriana in general[:D]

VICKY voi pe unde sunteti?

 

pupic toate fetele si va doresc o duminica cat mai placuta

 

MIRELA mami de andreas nazdravan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata La multi ani pt toti copii!! sa sarbatoriti cat mai frumos... mergem si noi la vot si pe seara la ziua unui prieten la un restaurant vis-a-vis de parcul carol... monica,asa e si la mine,merg desculta prin casa si o data mai trag un sut la ceva....de data asta a fost un scaun si evident conf. legii lui Murphi(!?) am mai dat de vreo 3 ori tot in acelasi loc[bang] acum merg incaltata cu papuci inchisi in fata ca sa se vindece[:D] o zi buna va doresc..si nu uitati sa mergeti la vot,vorba Mirelei poate se mai schimba ceva[:D] [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, ce faceti fetelor, cum ati petrecut azi? la noi a fost f frumos am plecat pe la 9 dim de acasa si am venit pe la 19,30 toata ziua in aer liber,pecuit, hamac, papita buna, distractie...s-au jucat astia mici pana n-au mai putut, au dat si la peste(tati a prins 3 pesti cel mai mare de 4,600 gr) erau si concursuri...spre ex cine prinde primul in urmatoarea ora o anume "specie" de peste(super complicat caci organizatorii stiau ca pestele ala nu trage delok la ora aia) cica o anumita perioada de timp nu se hraneste a prin un tip din greseala unul dar de spate nicidecum de gura sau cine prinde un peste cel mai aproape de 5 kg(aici a castigat tati) apoi cine prinde un peste cel mai aproape de 10 kg... cine prinde 2 pesti la rand din aceeasi specie...era rasul lumii...stiu astia sa se distreze...premiile erau 2 beri reci sau 2 coca cola, sau un pestisor artificial...distractie cat cuprinde, gratar, multi copilashi...eu pana acum nu ma duceam cu el ca-mi era frica sa nu cada astia mici in apa aia...dar acum cu vestele de salvare din dotare e super ok zic eu si o sa mergem mai des. acum deja ne pregatim de programul de seara fiindca maine e luni si la 7 dim se da desteptarea va pe toate si va urez somnic usor monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...