Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

Buna dimineata! Noi suntem bine, voiosi si sanatosi. Dani a primit jucarii si o trotineta, e super incantat, ne-am plimbat si jucat prin parcul Sebastian (mare). A primit si o jucarie Corpul Uman, e fascinat de corpul uman, cred ca doctor se face cand va creste[^], a invatat organele si unde se aseaza fiecare... daca nu l-a montat/demontat de 1000 de ori cel putin de vineri seara pana aseara[:D].

Acum imi savurez ceaiul verde in timp ce [cit] cum ati petrecut voi in wk.

Vio, [pup] fata sa treaca degetelul calcat de role. Eu sunt patita si de cate ori ies cu Dani cu rolele ma incalt in adidasi[:D]. Si da, am inceput AMR pana la sfarsitul scolii[;)]. Azi avem sedinta, sunt curioasa cat mai cer mamicile pt. cadoul pt. doamna si ce idei "constructive" mai au. Ca daca iar vor sa cumpere ceva gen oala minune, ma las pagubasa[:(!]...

Mirela, si eu sunt o mare amatoare de preparate grecesti, la NY am mancat de cateva ori la un restaurant grecesc si intr-adevar au niste mancaruri delicioase[pofta].

Dory, [pup]Alexa triciclista!

Alina, [pup] pe tine si Tudorelul.

Va [pup] cu drag pe toate si va doresc o saptamana minunata!

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Vio,id="red"> daaaaa. Si somnolenta cat cuprinde.

 

I-am luat lui Tudor o bicicleta mare, pentru copii de la 4 la 6 ani. (i-a placut lui tati mai mult, calitate mai buna ca cele de varsta lui). Spre surprinderea si bucuria mea insa pedaleaza baiatul mama-mama. Ai avut mare dreptate Monicaid="red">. Pe bicicleta potrivita pedaleaza. I-a dat tati saua jos de tot si ajunge la pedale. E un pic cam inalta pentru el, dar se descurca bine sa se urce si sa se dea jos. Trebuie totusi sa stai pe langa el ca-si ia viteza.

Monica,id="red"> super distractiile la voi.

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005[gravi]8+id="teal">

Delu Prichindelu' id="blue">

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Monica, multumesc mult de tot pentru PM, aseara am reusit sa-l citesc![pupo] Bineinteles n-am putut da reply din cauza reclamei [bang]. Nu se mai termina o data concursul asta Pampers???[:(!]

Noi am fost ieri in parcul de distractii care s-a deschis cu ocazia zilei copilului. Ne-a placut foarte mult, Maria se uita la toate caruselurile, trenuletele, etc, dar nu am dat-o in nimic pentru ca stiu sigur ca se sperie rau. Am vrut o data s-o dau intr-o masinuta la aeroport in timp ce-o asteptam pe buni si de unde pana atunci imi tot spunea ca vrea la "pisi" (era o masinuta cu cap de Mickey [:D]) cand am pus-o in masinuta s-a pus pe un plans din ala cu tremurat. Asa ca stiind ce sperioasa e, am lasat-o doar sa priveasca. In schimb s-a ales cu un balon urias care-l reprezinta pe pestisorul Nemo, iar eu m-am ales cu 3 prosoape de bucatarie foarte frumos brodate.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

eu sunt inca la stadiul [cafea]

andre-ea sa stapaneasca sanatoa tudor bicicleta [pup]

vicky [pup] [medic] zici ? sa-i zici lui Dani sa nu plece din rahova [:D]

lexi, cu multa placere [pup] mariutza cu balon [:D]

vio [pup] cum a fost la petrecere?

Mire [pup] ati avut activitate...nu gluma

ma intrebai ce cadou au primit astia mici...le-am luat 2 personaje din desenul Backyardigans care le place acum la nebunie, uite Aici ruxi a primit-o pe Uniqua si alex pe Austin [:D] plus dulciurele de toate felurile si petrecerea de ieri unde au primit tot ce au vrut [:D] (ceea ce nu se prea intampla de obicei) [:D] fiindca daca-i intrebi nu se mai opresc din cereri [:D]

 

Simona, parca te-am vazut in zona...nu apari sa ne zici cum a fot? [pup]

Alinutza, Dory [pup] voi pe unde sunteti?

[pup] pe toate

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

La multi ani cu intarziere pentru toti copilasii din gasca!

 

Noi am fost sambata la acel taiat de mot. A fost frumos, la curte, la aer. Copilul meu s-a plimbat o gramada, a tipat, a chiuit, s-a jucat cu baloane, a alergat un catel. A fost cumintel iar mai pe dupa amiaza cred ca l-au toropit oboseala si aerul curat ca se molesiseeeeeee. A stat la mpine in brate, cu capusorul pe mine si a lenevit. Spre seara a adormit si el.

Pana la urma i-am cumparat piticului o masina basculanta maaaaaaare. Si ne-a sunat ieri taica-su sa ne spuna ca e foaaaarte incantat copilul lui de masina aia. Ca se urca in ea (in bascula) si bate din palme si rade.

 

Lexi pup Maria sperioasa. La fel e si Tudor. Al meu se sperie si de o jucarie mai galagioasa.

Andreea sa stapaneasca Tudor sanatos bicicleta si sa aiba cat mai putine cazaturi cu ea.

Vicky sa stapaneasca Dani sanatos jucariile si trotineta. De care parc Sebastian mare zici tu???? [pup] viitorul doctoras

Monica se pare ca v-ati distrat taaare frumos.Bravo. [pup]

Vio [pup]

Mirela [pup]

 

M-am intins cat o placinta.

Ma duc sa ma apuc de calcat camasi de-ale sotului.

 

Sa aveti o zi frumoasa

 

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

 

Un pici pe nume Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu mai intru asa des din cauza reclamei asteia de la pampers.

Tocmai am scris un mesaj si cand sa dau trimite, da daca poti si pana la urma mi-a disparut mesajul fara sa se fi trimis, Acum scriu intr-un fisier world si sper sa pot sa-l copiez [bang]

 

 

Monica, Backyardigans sunt desene animate locale, asa-i?, sa se bucure copii de personajele lor preferate.

Cand citesc cat de frumos va distrait voi acolo, ma intristez ca la noi su sunt asa multe alternative de distractie, in afara de o plimbare prin parc, un gtratar la o padure sau un loc de joaca privat nu prea ai pe unde merge.

 

Mirela, o gramada de activitati ati avut ieri. De claxonat nu isi avea rostu sa o facem pt ca voi faceati déjà dreapta sa intrati la voi pe strada.In plus daca conduceam eu si claxonam era altceva dar pana ia-m spus lui adi, déjà trecusem de voi.

 

Vicky, doctor zici?, deci cand o sa fin si noi niste babute o sa avem pile pe la medici

 

Vio, ti-a mai trecut piciorul?

 

Andreea, sa stapaneasca Tudor bicicleta sanatos.

 

Lexi, lasa ca o sa creasca ea mare si atunci nu o sa mai puteti pleca de la carusel, eu iti spun din proprei experienta, pana acum cateva luni Alexa nu vroia sa se dea nici in gargaritele de la noi de la piata, iar acum se da si in roata si de-abia plecam de acolo.

 

Alina, ma bucur ca va-ti distrat la mot, si mai ales ca ati facut alegerea potrivita cu basculanta si ca ia placut puiului “fara mot”

 

Noi ieri pe la ora 10 am plecat la padure desi eram cam bosumflati din cauza vremii dar totul a fost super ok, daca nu ne duceam ne parea rau.Alexa bineinteles ca nu a mai dormit ieri si aseara a fost maraita pana la culcare.La intoarcerea de la padure ne-am facut un dus si mai spre seara am iesit afara, am mers la vot, la gargarite, si pt. prima data ia-m luat un cornet de inghetata si pana nu la mancat pe tot nu sa lasat vad ca este ok si nu a patit nimic.Cam asta a fost ziua noastra de ieri.

 

Va pup sis per sa pot scrie cat mai curand (reclama pampers)

 

 

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi acasa, eu sint la servici si sufar tare, sint obosita rau de tot [bang]. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=21"]Despre Andrei[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...