Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

buna seara fetelor,

moama ce harnicute sunteti...sa o tineti tot asa[biz]...cu scrisu'[:D]

Andreea,dupa starile pe care le ai(raportat la cealata sarcina cu tudor) poti sa-ti dai seama ce e BB[:D]

oricum dupa 3 luni trec[:D] si dupa inca 6 sa vezi ce minune de copil o sa ai...asa ca se merita!

Dory,saru'mana...ma mai doare piciorul dar mai putin...

dim m-am incaltat cu sandale noi[:D][bang] si m-au cam strans,noroc ca aveam la birou niste papuci si m-am intors acasa cu ei[:D]....ma gandeam ca rabda baba la frumusete,da' parca tot mai bine e sa nu te doara[:D]

Mire,m-ai intrebat unde mergem...sau cand mergem[:-/]

in fine,mergem in Corfu si e in iulie,pe 11...

Alina[pup]

Lexi[pup]

Simi[pup]

 

aaaa,uitam....ne-am distrat ...ca la restaurant...Mihnea a stat mai mult pe dupa gard ,in exterior[alcool] si cum era langa strada am cam avut emotii....

dar nu s-a intamplat nimic....din fericire....

eu am baut o cafea pe seara si cum dormisem si dupa-amiaza pe cine sa mai ia somnul pana pe la 4 dimineata...asa ca azi am fost cheuna toata ziua[alcool]mi-am revenit acum ca am mai baut o cafea[:D]poate iar nu mai dorm la noapte...

 

va pup,

 

 

 

 

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

nu dory [:D] aaaa...si de cate ori scriu un mesaj mai lung nu ma invat minte sa-i dau un copy inainte de a-l trimite macar daca dispare(sau nu apare fiindca a expirat timpul) sa-l pot trimite din nou ...deh [mariaj][:D]

noi am fost in parc, am dat sa pape la ratze, cocosei de munte si bibilici [:D] ne-am jucat la nisip si apoi am fugit acasa ca se lasase un friiiiggg...

va [pup] sa aveti somn usor

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Am fost la sedinta ieri, am hotarat ca serbarea va avea loc joia viitoare, ca Dani se descurca bine, a luat B la testele finale de la romana si mate (eu sunt f.multumita, a evoluat super-bine), ca toti copii sunt aerieni si cu gandul la vacanta (parca numai ei[:D]). Eu sunt suparata tare ca sefa nu-mi da voie sa-mi iau tot concediul, voi avea numai 3 sapt.[bang], am niste nervi din cauza asta[:(!].

Fetelor, promit ca Dani, in cazul in care va deveni dr., sa ramana in Rahova si sa aiba grija de batranetile noastre[^]!

Deocamdata va [pup] cu drag pe toate, de la mic la mare, si va doresc o zi minunata.

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Vicky nu maipromite ...ca parca te vad ca te faci doctorita in locul lui sa-ti tii promisiunea[:D]

felicitari lui Dani....si Mihnea tot cu B-uri dar cu +[:D]

doamna mi-a zis ca anu 'asta l-a mai iertat ca e imprastiat...ca cica e pacat de el ca e f inteligent ...sa nu-l lasam sa se piarda [:D]

ca le-a cerut caietele de teme sa le noteze si Mihnea l-a dat pe cel de clasa la control...

numai ca in cel de clasa s-a facut si temele...iar pe cel de teme a mai scris si in clasa[bang] a iesit o varza!!!

am zis ca de la anul o sa-i fac coperte diferite sa nu le mai ameteasca!

 

noi avem serbarea pe 10,doamna ne-a propus sa facem un tort in forma de abecedar la finalul serbarii[bis]

Mihnea e litera K[:D] din alfabet....

abia astept vacanta....noroc ca n-am mai facut teme.....

dar sa va spun,aseara i-am explicat cu ceasul...aveau un ceas in trusa de mate pe care o luase doamna la inceputul anului...ceasuldin carton si cu limbi ce se misca...

si i-am explicat putin si apoi a inceput sa stie ceasul....

imi spunea singur"hai mai zi sa arat ora!"

eu spuneam o ora si el aseza pe ceas limbile[bis] sa nu-mi vina sa cred!

ca ce m-am mai chinuit cu el la inceputul anului sa invete....cred orica a ramas de atunci ceva,ori nu era monetul sa le invete atunci[^]

ori a crescut copilul si e mai destept[;)]

 

va pup pe toate cu drag,

 

PS mai stresanta e reclama asta...mai aveam putin si pierdeam tot ce am scris[bang]

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Felicitari scolareilor pentru B![bis]

Alina, ma bucur ca i-a placut copilasului cadoul de la voi si ca voi v-ati simtit asa de bine.

Andre_ea si Monica sa stapaneasca sanatosi copiii cadourile![pup]

Dory, ai fetita mare de-acum! Felicitari pentru ca a scapat de teama caruselurilor![;)]

Noi ne "laudam" cu niste dureri groaznice de maselute care nu trec decat cu Panadol. Ieri a plans toata seara pana sa-si faca Panadolul efectul iar azi-noapte s-a trezit plangand de durere. Acum, de dimineata iarasi plangea cand am sunat acasa. Offf, sper sa treaca repede!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea felicitari!! Sarcina usoara si BB sanatos! Violeta felicitari pentru B! Dupa ce ma adun pun poze si povestesc cum a fost. Ieri dupa servici am fost la cumparaturi si am facut mincare pina tirziu, si azi sint foarte obosita la servici. Azi am dus pe Vladut la alta gradinita, Alexandra Kids. A plins cind l-am lasat acolo, am sunat educatoarea si se linistise, sper sa avem mai mult succes. Mi-a placut ca au o gradina mare si jucarele, cind am ajuns toti copiii erau in gradina. Cei mai mari faceau repetitii pentru serbare, era o galagie cu cintece si figuri. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=21"]Despre Andrei[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor.

 

Felicitari celor 2 scolari pt B cu care termina scoala si le doresc ca si la serbare sa iasa totul ok si sa se simta bine toata lumea.

Vicky, probabil ca sefa ta se gandeste la tine, ca poate mai ai nevoie si in alta perioada la concediu [:D], ca sa-ti treaca supararea un [pup] din partea noastra.

Vio, ai baiat mare acum, stie si ceasul..., [pup], tie ce-ti mai face piciorul?

Lexi, pupam frumoasa Mariuca ca sa-i treaca cat mai repede durerile de gingiute provocate de iesirea dintilor, banuiesc ca astea sunt ultimele maselute care trebuie sa-i iasa nu?

sirimie, va doresc multa bafta la noua gradi, abia astept sa citesc impresii de vacanta de la tine si mai ales sa vad poze, [pup]

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...