Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

Vio, sigur-sigur eu nu ma mai fac nici dr, nici asistenta, ca sunt sensibila din fire si lesin cand vad seringa sau sange[:D]. Dani are la serbare literele H, R si Z, ca ei in clasa sunt 19 cu totul, dintre care 3 rromi care sunt oriunde numai la scoala nu[bang], deci raman 16. Joi e zi libera, e Ziua Nationala a Educatiei, asa ca nu vor merge la scoala. Nici eu[:D]. Felicitari pt. Mihnea. E un copil super-inteligent. Si da, reclama asta ne da gata[bang]. [pup] fetele! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ziua la toate fetele, am fost ocupata si nu am mai avut timp sa scriu,dar am citit[:D], felicitari celor 2 scolari si vacanta frumoasa si linistita le doresc VIO,MONICA ce pregatiri faceti pt petrecerea copilasilor? SIRIMIE sa ne spui si noua cum e la alexandra kids ca am o vecina care vrea sa inscrie fata acolo.. DORY ce face alexa? nu ai inscris-o la gradi? LEXI pupam mariuca si dintisorii ANDREEA ce face burtica? tu l-ai inscris pe tudorel undeva la gradi? eu astazi am fost sa-l inscriu pe andreas la gradi si mi-a placut muult senzatia aceea ca trecem la o alta etapa a vietii noastre :gradinita va pupic pe toate si va doresc o zi buna in continuare MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput sa scriu "impresii de calatorie" http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=122098 Nu am terminat, mai scriu in alta zi. Eu sint tot obosita rau si azi [:(] Vicky acuma am recitit ca si Dani are B, felicitari. Concediu placut! (nici mie nu vor sa imi dea mai mult de 3 saptamini concediu) Noi am inceput iar gradinita cu urlete. Azi mi-a placut ca am ajuns pe la 10 si toti copii erau in curte, se alergau pe acolo. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=21"]Despre Andrei[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by violeta69

Andreea,dupa starile pe care le ai(raportat la cealata sarcina cu tudor) poti sa-ti dai seama ce e BB[:D]

oricum dupa 3 luni trec[:D] si dupa inca 6 sa vezi ce minune de copil o sa ai...asa ca se merita!

 

 

 

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 


id="quote">id="quote">

 

Oare? Ar fi bine daca ar fi asa simplu.

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005[gravi]8+id="teal">

Delu Prichindelu' id="blue">

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragelor,

incep sa devin geloasa si ofticoasa pe voi [:D] ...ce tot vorbiti de reclame ca la mine n-a aparut niciodata [:D][zz] sac sac!

Mirela, super...ca ati trecut deja la gradi, bafta! andutului la gradi...da' chiar in vacanta cu cine sta piticul? sau merge in continuare la cresa? [pup]

Vio, vicky, felicitari copilashilor [pup] si petrecere frumoasa la serbari

vio felicitari lui mihnea pentru invatzatul ceasului

vicky, ai promis...daca nu vorba violetei asistenta te faci [:D]

simona [pup] bafta lui vladutz la gradi...cu siguranta are sa-i placa mult

lexi [pup] mariutza sa nu o mai doara maselutele

Dory [pup] ce-i mai facut bunutz azi? eu sunt in pana de idei [:D] am facut un orez cu legume si fripturica e pregatita sa o pun pe gratar

andre-ea [pup] acush trece timpul

noi inca suntem acasa n-am plecat in parc... azi are si alex zi scurta...pana la urma am decis sa mearga la after doar 2 zile pe saptamana fiindca incepuse sa fie obosit si am vazut noi ca mai toate activitatile erau "condensate" in zilele de miercuri si vineri asa ca atunci merge [:D] ...ca n-are rost sa stea acolo doar sa faca teme si sa manance si sa se joace la pc pe bani grei...asta o poate face si acasa gratis [:D]

va [pup] pe toate

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Papa de post

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simirie,Mihnea are +B,ceea ce inseamna un 9-10 [:D]

asta la mate,ca la abecedar a luat B,insa din cate note are la fiecare materie i-a iesit media FB...la toate materiile...

ca doamna le mai da note si la citit si la caiet si la ce raspund in clasa si la dictarile din clasa....la fel si la mate,au mai multe note, nota asta de la test e doar o parte din note...

 

din ce am inteles eu,aproape toti copii au medii de FB ca cica sunt o clasa f buna.....

nu voiam sa ma laud inca[:D]...da' ce sa fac?![:I]cioara-si lauda puiul [:D]poate la final nu o fi asa......atunci sa vad pe unde scoat camasa[:o)]....

 

[pup]

 

va mai scriu,ca acum tb sa plec

 

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA anul asta continuam cresa pana in august cand este la ei concediu de odihna,iar de la anu chiar nu stiu,probabil vom gasi o gradi particulara care sa ii primeasca pe perioada vacantei sau daca nu la bunica la constanta la balaceala[:D],si asa va fi vara.... nu e vorba decat de 2 luni, vacanta la gradi,o luna imi iau eu concediu si o luna o-i vedea,inca nu m-am gandit..... deocamdata sunt fericita ca a trecut timpul si ne-am facut mari[:D],la scoala cred ca nu ma mai opresc din plans de emotii[alcool]....offff mamele astea MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...