Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

[hia]

Lexi, [pup] fetitz frumoasa foc.

Viky, acum inseamna ca o sa lucrezi mai cu spor daca aveti geamuri noi [:D],[pup]

Vio, de Mihnea nu ne mai spui nimic?,

Monica, voi ce mai faceti, sper ca sunteti ok, [pup]

Mirela, nici tu nu mai zici nimic?

Noi suntem ok, o tin in continuare pe regim macar pana face o saptamana, de maine dimineata incep sa-i dau si iaurt natural, si incet, incet sa-i pot introduce orice, azi mi sa rupt sufletul cand ia dat o prietena o ciocolatica si ia-m luat-o din manutza, si ia-m spus ca nu are voie sa manance, se uita la baietelul prietenei care manca ciocolata si ar fi vrut si ea [q].

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, Dory, offf...lasa ca o sa treaca si o sa pape alexa cata ciocolatzica vrea ea [pup] vio, vicky...ce mai fac prichideii? [pup] pe toti noi am fost astazi la scoala la alex sa luam rezultatele scolare pentru prima perioada, are numai fb pe linie [bis] si numai caracterizari bune de la toti profesorii(cu o mica mentiune ca uneori mai are scapari la acorduri) in schimb problema cu fetitele teroriste continua el se abtine si nu le trozneste(pentru ca sunt fete) [bang] si alea tot il supara asa ca azi am vb si cu coordonatoarea, profesoara si cu tatal uneia din fetite si el ne-a propus sa ne vedem mai des sa se intalneasca astia mici sa se cunoasca si imprieteneasca mai bine si poate asa nu or sa mai fie probleme...(dar vorba sotului meu parca facem terapie) [:D] sigur solutia asta este cea mai buna dar de lunga durata...ori noi avem nevoie de ceva imediat...sa inceteze teroristele [:D] este asa o mare diferenta intre parinte-copil...ca nu va puteti inchipui... (el calm si binevoitor iar fetitza scuzati dar parca-i scapata din jungla) [bang] sper sa fie bine pana la urma...le-am mai dat o sansa astazi inainte sa facem o reclamatie la director va pup pe toate [pup] monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Monica, felicitari pt. Alex[flo]. Ruxi e bine acum? Mai merge la gradi? S-a mai obisnuit?

Dory, asa cum a zis si Monica, o sa se faca bine Alexuta si o sa manance si cioco. Dar cu masura, ca stiu din experienta mea cu Dani ca nu face bine[xx(].

Vio, ce mai face Mihnea?

Cu geamurile vechi era mai bine, astea se deschid spre mine si stau in curent, iar sinuzita mea si sensibilitatea la curent isi spun cuvantul. Ma doare capul, ma dor urechile... si asta-i abia inceputul[bang].

Va las o [cafea]si [fuga]inapoi la treaba.

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky, merci de cafelutza. Nu puteti sa faceti ceva modificari in birou si sa-l muti mai ferit de geam?Cat despre enterocolita , ce sa-ti spun , stiu cum este pt. ca si ALexa a avut anul trecut de Paste, dar tu de ce ii mai tii inca regim lui Dani daca spui ca a avut entero. demult?asa ti-a recomandat medicul? Eu cand a avut problemele respective am fost cu ea la dr. Stanciu, dar nu mi-a spus sa-i tin regim decat atata timp cat are probleme.[alcool]

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Dory, offf, imi pare rau de Alexa ca nu a putut papa si ea putina cioco, dar lasa ca se face ea bine si o sa poata papa tot ce pofteste![pup]

Monica, felicitari pentru reusitele lui Alex! S-o tina tot asa![bis]

Am pus cateva poze noi cu Maria in link-ul din semnatura, daca aveti chef sa vizionati.[;)]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

servus fetele, revin si eu dupa multe capitole de absenta........sper ca ma mai tineti minte....si ma bag in vorba!

 

La enterocolita e recomandat ca regimul sa mai continue inca 2 saptamani timp in care alimentele sa se reintroduca treptat ca sa aibe timp flora de pe intestine sa se refaca si e bine sa o ajuti cu cate o filoa de de ECOFORINA in doua reprize timp de 5 zile!

 

POZE VLADUT

 

 

 

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Sunt si eu prin preajma. Nu prea mai am timp sa intru ca ma munceste piciul de...imi merg fulgii pe aici. Vrea numai pe jos, si cum el nu stie sa mearga singurel in picioruse...va dati seama ca trebuie sa il tin de manute si sa il plimb prin toata casa.

 

Monica felicitari pentru Alex. Bravo! Sa o tina tot asa.

Dory offff, mama ei de ciocolata. Mi s-a rupt inima cand am citit.

Vicky ai grija cu curentul ala. Nu poti sa iti schimbi pozitia biroului? Doamne fereste in loc de cafeluta sa ne dai ceai cu lamaie.

anangel [il][il][il][il] ce papusa de fata ai. Sa iti traiasca! E dulceeeeee rau de tot.

Vreau si eu o fetitaaaaaaaaaa (pe langa Tudor bineinteles)

 

[pup] fetele si copilutii. Fug sa mai fac si eu nitica treaba prin casa, acum cat doarme piciul.

 

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

 

Un pici pe nume Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,

pai,sa mai spun de Mihnea[:D]

merge bine la scoala.....tinand cont ca el a plecat practic de la zero[:D]

doamna mi-a spus ca e ffff grabit,termina primul din clasa[:D] si de aici manaca uneori litere si mai greseste!

nu stiu cine il alearga,pe bune![hop][hop][hop]

dimineata la ora 5 a inceput sa behaie...a mancat inghetata ieri si din frigider s-a luat activia de baut si a baut rece...

asa ca dim. nu mai voia la scoala[^] da' i-am spus ca se duce si in maini daca trebuie[:p]....

el de cateva zile tot cauta motive sa nu se duca la scoala,a adevarat ca azi chiar tusea...dar n-am ce-i face...nu are febra deci,mergem mai departe[:D] eu acasa nu pot sta cu el...decat in cazuri extreme(Doamne -fereste!)

 

acum asteptam vacanta...una sa mai respir si eu[:D](aer de bucuresti![:D])si apoi o sa plecma 10 zile in Corfu cu dna invatatoare si cine o mai merge....

plecam numai noi doi ca tiaca-su are un proiect atunci asa ca ne facem de cap[:p] sper sa reusesc sa-l stapanesc ca eu nu stiu sa inot si tare-mi e teama sa nu o ia inspre larg la mare[:D]

 

asa ca astea-s noutatile....

 

va pup pe toate [pup]

 

si la multi ani!! mama_lui_alinid="red">!!![pup][flo][flo][flo]

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]. Din pacate nu am cum sa-mi ut biroul, ori la geam, ori intre geam si usa, asa ca[bang]...

Vio, [pup]tie si lui Mihnea, sa-i treaca tusea. Ai timp sa inveti sa inoti pana pleci in vacanta[;)]. Noi suntem abonati tot la Eforie Nord. As vrea sa-l duc undeva sa ia lectii de inot, dar nu am gasit prin zona, iar pana in Floreasca sau Lia Manoliu eu nu ma aventurez. Nici nu am timp, si nu suportam caldura in RATB[xx(].

Dory, Dani a ramas cu o sensibilitate de-atunci, mai ales ca el e mereu racit si ia antibiotic destul de des, si cum "scapam" un pic in afara regimului, cum il doare burtica.

Monica, s-au mai potolit amazoanele din clasa lui Alex?

Va [pup], mai am ceva de terminat si mai las si pe maine, ca recuperam iar[bang]...

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...