Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

Mirela, la ce gradi la-i inscris pana la urma? ca eu stiu ca la Floarea Soarelui nu au infiintat anul asta grupa mica, cel putin asa este afisul de acolo.

Sirimie, interesante impresiile din vacanta, te asteptam cu, continuarea.

Monica, azi am profitat ca am lasat fata la mama aseara si am avut zi administrativa am dezghetat si spalat frigiderul, acum dezghet si congelatorul, am aspirat in toata casa, spalat gresia, spalat rufe, calcat, am dezosat un cocos de la tara si am tocat carnea, iar de mancare nu am facut decat niste sprot prajit iar acum am scos sa dezghet si un pachet de vinete sa fac o salata deci azi : [rufe][curat][vase][spala]asta am facut.

Vio, lasa mai ca ai baiat destept, ai de ce sa-l lauzi.

 

Acum merg sa fac o [baie] si sa mergem sa luam fata acasa.

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare dragelor

 

Felicitari prichindeilor care termina scoala. Vine vacantaaaaa, cu trenul din Frantaaaaa!!!!! He he, imi este dor de vacanta de vara.

 

Vad ca vorbiti de gradinite. Eu nu ma bag ca nu e cazul inca si sunt pe langa subiect.

 

Ma duc la [nani] ca piciul meu a facut astazi armata cu mine, iubitu' lu' mama.

 

pup fetele si copilutii [pup]

 

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

 

Un pici pe nume Tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutza, [pup] somn usor eu zic sa nu fi pe langa subiectci sa iei problema in serios si daca vrei sa prinzi un loc la gradi sa incepi de-acum [:D] sa cauti si sa inscrii piticul [:D] (se vrea a fi o gluma dar de fapt este un adevar crud...cred ca asa o sa ajungem fetelor ) [bang] [pup] pe toate noapte buna monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Ce fete vorbarete[:D].

Mirela, ti-am trimis PM[;)].

Dory, esti o [biz], ce pot sa spun. Mi-ai facut pofta cu salata de vinete si sprot prajit[pofta]. Vreau si eu...

Vio, Dani are B la testele finale, per total inca nu stiu, ca abia sapt. viitoare ne da carnetele. Dar vorba d-nei, ei canta perfect, sunt artisti la desen, fac sport de performanta, stiu rugaciuni, engleza vorbesc bine (asta ca sa ne linisteasca ca au FB la disciplinele astea[:D]), doar la mate si romana sunt unii care mai "scartaie"[;)].

Monica, gratarel mi-ar prinde bine, ca tot sunt la regim[;)].

Alina, Monica are dreptate, gandeste-te de pe-acum la crese, gradinite, si pregateste terenul din timp. Sunt locuri putine si copii multi.

[pup] fetele harnicute, sa aveti o zi buna!

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Felicitari scolarilor cu note mari!

Mireid="red">, zici ca nu l-ai inscris la Floarea Soarelui? Iti trimisesem PM. Nu l-ai vazut?

Io inca mai sper sa ma ajute cumnatul meu cu gradinita. Daca nu, nu-i bai, ca mami oricum o sa stea acasa din decembrie. Si eu copil la gradi langa nou-nascut nu vreau.

Apropo de interesat devreme, o mamica din grupul de ian-feb2009, din Olanda si-a inscris bb din burtica la cresa inca din saptamana 7. Asa vom ajunge si noi in curand.

 

Monica,id="red"> ce after school? Nu sunteti la gradi? Sau acolo scoala incepe pe dos cum sunt si anotimpurile?

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005[gravi]8+id="teal">

Delu Prichindelu' id="blue">

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor,

ANDREEA nu am vazut mesajul,abia azi dimineata,ti-am trimis PM[pup]nu fii suparata...

VICKY iti multumesc mult,stiam eu ca pot sa contez pe voi oricand[pup][pup][pup],trimis PM

MONICA o sa fie un pic cam lung drumul dar sper sa-i placa si sa nu avem probleme [pup][pup]

DORY am inteles ca pe crizantemelor langa noi ar fi multe locuri,eu zic ca merita sa incerci[pup]

ALINUTZZA te-a stresat bebe-ul ieri?mie mi se pare mai greu acum decat cand era mai mic,acum nu mai poti sa-l stapanesti,lasa ca ne spui tu peste catva timp....[pup]

VIO pe unde esti?ce face mihnea?[pup]

fetelor am scris si optionale la

inscriere:muzica,dans,gimnastica,engleza acum ma gandesc nu or fi prea multe???????

va pupic pe toate si va doresc o zi buna

 

MIRELA mami de andreas nazdravan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...