Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

imi pare tare rau ca v-am intristat[asia] poate ca azi era ziua lui Lexi,si eu[q]......La multi ani Lexi![pup] si numai bine sa fie in viata ta... sanatate multa la toti cei dragi![flo] si daca nu era ziua ta...ramane valabil! eu incerc sa mi-l amintesc pe Valentin asa cum era el,un copil vesel,jucaus,pontos,frumos....un copil normal...si acum e un ingeras nevinovat sus la DD! si stiu ca si mama lui vrea ca amintirea lui sa ramana una frumoasa.....desi ,stiu ca e impropriu spus acum... Dory,monica,viky,mire[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!

Noi ne-am trezit dimineata, am facut o mancarica (spanac cu piept de pui) pt. Alexa si am iesit pe afara, am fost si am platit factura la cablu(la Teius), am facut un popas pe la gargarite, am intrat in piata si am fost si ia-m mai cumparat si Alexei cate ceva hainute si de incaltat de vara.

Acum ca ea doarme ma apuc si eu de calcat si mai pe seara as vrea s fac niste chiftelute cu sos si probabil un piure.

Fetelor, credeti ca ii pot da Alexei sa guste din chiftele, pt. ca este carne tocata de gasca [:-/].

Vicky, Monica, Vio, Mire, [pup]

 

Ps. de Cristina si Ale mai stie cineva ceva?

 

Dory & Alexa [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

 

va scriu si voua ce am scris la clasa I-a

 

aseara am fost la mac...ca i-am promis de multa vreme...

apoi i-am spus ca tb sa ajungem acasa sa facem exercitii la mate ca azi au test[bang]

si a fost de acord....

numai ca testul l-a facut jumatate,o pagina din aceea de caiet studentesc,pe cealalata pag cica nu a mai vazut...

s-a imbracat si dai sa iasa afara,numai ca eu am luat cheia din usa...

si a inceput traegdia...plansete si jalete si altele[bang]...

nu l-am bagat in seama,l-am lasat sa-si faca numarul[alcool]....si la un moment dat am inceput sa ma maimutaresc si eu ca el....asa ca a uitat de plans si l-a bufnit rasul[:D]...

am terminat in cele din urma si testul(dat de mine) numai ca a pierdut tipul cu bocetul si copii nu mai erau afara...

cica sa mergem la ei acasa sa-i scoatem afara[:D]

pe urma i-a parut rau pt ce a facut si mi-a cerut iertare[:)]

iar noaptea a avut cosmaruri...tot striga ca iese afara...si dadea dn picioare...

 

azi e ziua lui,ca-l cheama si Costin....nu a uitat sa-mi aminteasca sa-i iau bomboane ca cica numele lui vine de la Constantin si tb sa serveasca copii

 

si sper sa fie si atent la test ca ieri a facut corect, dar a copiat cifrele gresite...adica le scrie invers...in oglinda

oare pana cand o sa le scrie asa?!

 

si e si ziua mea ...ma cheama si Elena numele de botez...asa ca multumesc pt urari[:D]

si La multi ani! pt toti care -si sarbartoresc ziua numelui...

 

va pup cu drag,

 

PS Dory imi e foame[pofta][:D]

 

 

Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuuuuulti aaaaaani! La multi ani Elena (vio) Sa fii sanatoasa, fericita, norocoasa si iubita! [pup] Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuuuuulti aaaaaani! La multi ani Costin (Mihnea), sa cresti mare, sanatos, voios, voinic! [pup] La multi ani tuturor ce se numesc Constantin sau Elena (si derivatele) Va pup [pup] pe toate. Eu sunt pe aici prin preajma, cand mai pot. Ca de cand a dat caldura stau cu piciul pe afara ore muuuuuulte sa ne saturam de atata plimbat. Noroc cu parculetul Sebastian ca e frumusel si cochetel si imi place sa ma plimb prin el, ca altfel imi rupeam picioarele pe strazile din Rahova. Sa aveti o zi frumoasa. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...