Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor,sa va traiasca soacrele[flo] Mihnea a facut de +B,adica -FB[:D]...a avut vreo 15 exercitii din care la 12 a facut FB si la 3 de B... evident ca la una a inversat numerele ,adica in loc de 25 a scris 52[:D]la una dintre probleme din 10 exercitii a gresit doua(erau socoteli) si una cica nu a stiut-o...dar stia,numai ca el se grabeste ,nu are rabdare sa se gandeasca[bang] nu-l mai cert,ca a facut... acum daca nu e perfect nu conteaza...e doar neatent... s-a starduit sa faca f bine dar nu i-a iesit decat de +Bine...asta e! oricum in catalog se trece FB[:D] o seara buna[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine, la multi ani! cu intarziere pentru Vio si Costin[flo]! Si felicitari pentru FB de la test[flo]. Eu nu prea am cu ce sa ma laud cu Dani, ca daca e la after, d-nele de acolo se "lupta" mai mult, am pt.ele toata admiratia si tot respectul[flo]. Ieri dimineata a tras si Dani concluzia ca a inceput sa-i placa la scoala si la after! Taman la sfarsit, mai sunt 3 saptamani si termina clasa I[:D]. Monica, a mai ramas ciorba, un polonic mic[pofta]? Ca sunt la regim (cica eu, de colo). Am facut si eu ieri un pui la capac si un tort cu crema de lapte praf, doar de pofta, ca nu am sfinti in familie[:D]. Azi incerc sa-l inscriu pe Dani la cursuri de inot, sa vedem daca reusesc, ca nu tin de sectorul 1[xx(] (unde lucrez). E aproape de serviciul meu, mi-e mai usor sa ajung aici decat la Dinamo, Floreasca sau Lia Manoliu. Sansele sunt mici, dar nu inexistente. Va [pup] si [fuga]sa-mi beau [cafea], ca din cauza vremii am senzatia ca o sa adorm cu capul pe birou. Va astept si pe voi la o cafea! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata multumesc VICKY de cafeluta,chiar imi trebuia...dupa cheful de aseara...[alcool]...glumesc,normal MONICA multumesc de urari si pt soacra ta multa sanatate,ce mai face ruxi? VIO felicitari lui mihnea pt FB,si adu-ti aminte ca si tu ai fost copil si poate ai mai luat si tu cate un 4[:D] ALINUTZZA ce face gagalicea mica? DORY prin ce parc te mai duci tu? LEXI ce mai face mariuca? nu mai intri sa ne spui de ce vroiai sa ne cinstesti? fetelor sunt fff emotionata ca azi vine fratele meu din america si este dupa o despartire si am emotii pt intilnirea cu el,nici nu stiu ce sa ii spun si cum sa il incurajez,tineti-mi pumnii sa fie bine[q][q] va pupic pe toate si va doresc o zi buna MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! N-am mai putut intra zilele astea ca am fost extrem de ocupata. Am avut foarte mult de lucru, dar azi se anunta o zi ceva mai usoara. Va multumesc mult pentru urari [pup], da, a fost ziua mea si vroiam sa va fac cinste dar chiar am considerat ca nu e momentul. M-a dat peste cap complet vestea data de Vio si am primit o veste asemanatoare de la verisoara mea, ca fetita nasei ei a murit la nici 2 luni de viata din neglijenta medicilor. Numai vesti din astea am primit zilele astea [q] [q] [q] la multi ani tuturor celor care si-au sarbatorit ieri onomastica! multa sanatate, fericire si clipe minunate alaturi de cei dragi![s] [s] [s] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Vio, felicitari pt. reusitele lui Mihnea, acum tu vrei numai FB pe linie? [:D], [pup] Vicky, bafta sa reusesti sa-l inscruii pe Dani la inot acolo unde vrei tu, [pup] Mirela, noi in cursul saptamani nu prea mergem prin parcuri decat in cel de langa blocul nostru (destul de rar ca nu imi place [xx(], si se duce mai des cu mama cand sta cu ea la noi si aici), pe la gargarite, in rest stam mai mult pe la bloc cu fetitele si baieteii de aici, in we. mergem in parcuri mai mari cand e si tati acasa, in ultimul timp am fost in carol, in oraselul copiilor, la zoo, la Mc. la diferite zile de nastere... acum mi-am propus ca in we. sa mergem in herastrau sa ne plimbam cu vaporasul dar cred ca amanam din cauza vremii, in we. viitor mergem la tara, deci cine stie cand vom ajunge... Lexi, La multi ani! si din partea noastra chiar daca este cam tarziu, dar stii tu, mai bine mai tarziu decat niciodata, [pup] Monica, [pup], voi ce ati mai facut azi? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, vio felicitari pentru FB-ul lui Mihnea...iti dai seama ce-ar face daca ar fi atent? [:D] daca neatent asa a luat -fb [:D] [pup] pe amandoi Mirela [pup] si pe tine si pe andy...in afara de bucuria reintalnirii cu fratele tau, spune-i ca ti-a fost dor de el si te bucuri ca este acasa mai spune-i ca in al 12-lea ceas Dumnezeu l-a salvat...nu merita sa fie suparat ba dimpotriva este tanar si poate sa inceapa o noua relatie... Dory, [pup] azi nu am facut inca nimik [:D] ba mint, am scos un file de somon din congelator sa-l prepar pentru la pranz si am pus un brocoli la fiert si niste orez... suntem toti acasa fiindca alex are liber pana luni, iar este sarbatoare aici [:D] Lexi [pup] asa este...si eu parca numai vesti rele primesc [bang] Dumnezeu sa odihneasca ingerashul mic [ruga] vicky [pup] acum si-a dat seama Dani ce pierde [:D] peste 3 sapt...bafta sa-l poti inscrie la cursul de innot...auzisem de un club in drumul taberei stiu ca roserb de la mamici de nov-dec isi ducea copilashii acolo...dar zici ca iti este mai usor fiindca-i langa serviciul tau. eu azi noapte deja incepusem sa ma infricosez...ruxi a tusit de vreo 3 ori si deja intrasem in alerta maxima(fiindca dr-ul ne-a spus ca la primul semn de viroza sa incepem tratamentul intensiv cu spray din 20 in 20 de min, apoi rarit pana la interval de 4 ore... sa nu intre in criza de astm) [bang] acum vad ca-i ok, sper sa fi fost de la altceva...doar mai tuseste omul si fara sa aibe astm, nu? [:D][bang] va [pup] pe toate Edit: ca sa va povestesc si voua c-am patit azi cand am iesit cu masina din garaj m-a prins poarta electrica(cu deschidere pe sine in lateral) chiar cand am ajuns in dreptul ei a inceput sa se inchida singura si cand ajunsesem pe la portiera din spate am simtit o izbitura puternica... am decis sa accelerez si s-a zgariat nitel portiera si aripa din spate...dar bine ca n-am patit noi nimik desi ne-am speriat si eu si astia mici...sotul zice ca a mai vazut poarta facand figuri ne-a ajutat un tip si a ster repede cu ulei si acum se mai vad fff putin zgarieturile si a zis ca se repara cu un creion corector(aici asigurarea desi casco nu repara decat de la o anume suma in sus...si asta e minora asa ca daca vreau sa mi-o repare asigurarea tre' sa ma pun cu ciocanul pe ea) in rest toate bune si frumoase ne-am jucat in parc si acum suntem la nanita voi pe unde sunteti? monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, bine ca Ruxi nu a avut o criza mai urata si ati trecut cu bine peste noaptea trecuta, cat despre masina ce sa-ti spun, tot bine ca nu ati patit voi nimic si masina are zgarieturi mineor, distractie placuta zilele astea ca banuiesc ca profitati din plin de zilele in care sunteti toti 4 acasa, [pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...