Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punct si de la capat ( zodia Gemenutelor)


Recommended Posts

[biz] Buna dimineata!
Horoscoapele zilei
Esti cam aerian, ceea ce nu e o noutate pentru tine. Ai un spirit liber, descatusat, vesel, care nu se cramponeaza de nimic, nu se ataseaza de oameni, de lucruri, de locuri, ci este oricand gata de ceva nou, daca se iveste. Acum esti in fata unei aventuri noi, la prima vedere, care iti satisface nevoia e libertate si de miscare ce te impinge inainte. Bani: Veti fi nevoit astazi sa luati unele decizii care se vor dovedi mult mai grele decat credeati la inceput. Nu va pierdeti cu firea. Actionati cu maturitate. Profesional: Nu reusiti sa comunicati foarte bine cu cei din jur si acest lucru poate fi in dezavantajul dvs. Nu va faceti inteles si va iritati usor cand ceilalti nu inteleg ce anume doriti de la ei. Dragoste: Cineva din familie va veni in ajutorul dvs astazi. Relatia sentimentala are nevoie de sustinere. Sanatate: O stare de irascibilitate si de nervozitate care va va consuma energia, aproape inutil. Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Horoscopul zileiid="red">

 

Desi esti genul de om care face totul repede, spontan, cum ii vine, de data aceasta esti nevoit sa te asezi calm la lucru si sa cladesti totul cu rabdare. Nu te impinge nimeni de la spate, deci nu te grabi. Ceea ce faci necesita timp si concentrare, si numai asa vei ajunge la rezultate de care sa fii multumit. Nu mai esti superficial, ci, dintr-o data, devii sobru si cumpatat. Bravo tie!id="blue">

 

Cu rabdare si perseverenta limita e cerul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, nu-mi plac deloc, dar deloc horoscoapele pe azi! [indecent] Ia bagati un ochi pe aici:

 

In valtoarea evenimentelor zilei este posibil ca cineva apropiat sau din cercul de prieteni sau colegi, sa te prinda cu garda jos. Evita sa intri in contre verbale si nici in mijlocul barfelor, caci acestea nu te fac deloc mai popular(a). Sarcinile suplimentare care ti se vor da astazi iti vor crea o stare de om coplesit, insa, o data ce te pui pe treaba vei vedea ca totul iti va fi extrem de facil.id="red">

 

si

 

STRESAT.

Esti strans cu usa de unele conditii mai dure, sau de termene scadente, ce te apasa pe umeri ca o povara. Sentimentul de oboseala ce se instaleaza acum este in stransa legatura cu eforturile depuse in ultima perioada, ce au depasit un pic puterile tale, iar acum suporti consecintele propriilor tale abuzuri. id="purple">

 

si

 

Ai o dificultate de comunicare a gandurilor proprii, ai o teama de a nu fi umilita si subestimata din punctul de vedere al capacitatii tale intelectuale.

Incerci sa compensezi acest lucru studiind foarte mult, documentandu-te. Activitatile intelectuale au o importanta sporita pentru tine. Esti foarte motivata si iti place sa fii un lider pentru ceilalti.

Pentru ca nu iti place singuratatea iti place sa relationezi cu cat mai multi oameni. Energiile tale sunt sporite atunci cand te afli langa persoana iubita.id="green">

 

Asaaaaaaa... numai are rost sa va spun ca netul merge mai rau ca o rasnita! [:(!] Iar abonamentul tip "vip" (cum ii spun eu) nu-si merita denumirea sau banii (de 4 ori mai mare ca un abonament obisnuit, caci stau in zona de case, iar pe strada asta numai noi avem net prin fir). Restul sunt pe wireless! Zona de "sarantoci"! [bruta]

 

Saptamana de munca se incheie cu bine per total, mama imi mai da "palpitatii" cu sanatatea, in rest caald, caaaaald, iar eu nici macar un tricou nu am binevoit sa imi scot din dulapul de haine de "vara". De fapt, am vrut sa umblu cu pielea la vedere doar atunci cand mai dadeam ceva kile jos, insa de la Pasti ioc!

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Cu Scarsdale, da' nu zic la nimeni.... In 7 zile 3 kg deja...uraaa....sper sa mai rezist o saptamana.

Una peste alta, horoscopul asta nu-mi place....[xx(] da' parca nici nu mi se portiveste...

La Piatra a plouat torential, ieri nici nu era practicabila parcarea la Kaufland, asa ceva n-am vazut in viata mea....era plin de noroi, ajungea la jumatatea rotii de la masina, strazi pline de apa...a fot o rupere de nori..ploaie cu gheata..era alb pe jos, ziceai c-a nins...urat tare...[xx(]

Pupici la toate fetele!

 

Lora, mami de Iustina

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis]

in primul rand va dorim un ek placut sa aveti[bis]

lora, felicitari pentru kilele pierdute eu de azi tin dieta daneza, sper sa dea rezultate pana de ziua lui marius, 30, vreau sa ajung l79 de kile, acuma am 84, ca am tras intr-o saptamana 24 de doze de cola[alcool][alcool]si vreau sa ajung acasa cu 78-79, ca de obicei in Romania intotdeauan slabesc 6-7 kile, asa ca poate vin cu 70 de acasa[olala] si ma trimite sotul inapoi inca o luna.

Black, pofta buna la tortul de ciocolata[pofta] eu o sa fac unul pe 30 cand marius are 33 si alex are 6 luni,a sa ca inca 2 saptamani maia stept.

restul pe unde umblati?

pupam toate gemanutele[pup]

 

Mami si Alexid="red">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...