Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punct si de la capat ( zodia Gemenutelor)


Recommended Posts

gata, eu ma duc spre pat. Noapte buna va doresc! [pup] -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711"]Flori de mai[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563362567yAONGy?vhost=good-times"]Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563241020gWrBDQ"]28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Foto diverse 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aida ma bucur ca vinzi casa, am citit , fain de voi.Poate dau si eu vestea cea mare, dar aici nimeni nu cumpara nimic[bang][bang] daca ai nevoie de ceva da un semn[pup]sa iti fie de bine cheful[:)] noapte buna tuturor, ralu[pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, lumeeee!!! Revenii!!! Haideti la o cafea calda! A fost suuuper in week-end, poate reusesc diseara sa intru sa dau detalii, ca acum nu prea am timp, scuze! O sa pun si cateva poze pana atunci. Ralu, Doina, LA MULTI ANI!!!! Multa sanatate si sa aveti parte de ce-i mai bun si mai frumos in viata!!!! [pup][flo][flo][flo] Azi avem sarbatoriti??? O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau ca ieri nu am mai intrat pe aici, si cu maaare intarziere, ii doresc si eu RALUCAI sa aiba parte de muuuuulte bucurii, sanatate, fericire alaturi de sot (fratele sa se intoarca cu bine de unde pleaca), copilasi (cand vrea ea [:D]), prosperitate pe toate planurile!!!![s][s][s] No, acu' sa dau si eu ceva raport! La botez fu "asa-si-asa", mai mult "am stat" (sotul care de obicei este in mare verva, nu a gustat nici el atmosfera de glaciara). Ieri, pentru dezmortire am luat-o pe mama la [url="http://www.infobrasov.net/content/reportaj_23554_Sarbatoarea-Narciselor.html"]Poiana Narciselor[/url], unde ca sa ajungem "efectiv" am mers in pas sustinut o ora dus, o ora intors! Acolo, de-za-ma-gi-re!!! [q] Flori rupte, iarba calcata in picioare, rromi cu carute, cai lasati sa pasca pe unde vor "muschii lor", mici doar intr-un loc si .... propaganda electorala (liberalii brasoveni [poc][poc]). Pe scurt, am vizionat, ne-am dus sa vedem si noi mult laudatele nascise, si am facut cale intoarsa! Drumul.... pain in the ass! Ma potrivit pentru [bicla]! Azi: Depinde numai de tine daca vei impartasi cu cineva secretele care pana acum le-ai tinut numai pentru tine. Bunastarea ta sentimental-emotionala ar putea fi compromisa, daca te vei dovedi nerecunoscator (nerecunoscatoare) sau insensibil(a). Insa, sunt sanse ca una dintre intalnirile de astazi sa te determine sa iei o decizie. Ia in considerare tot ceea ce ar putea sa raneasca pe cineva, in urma acestui proces. si Ai multa energie si toate proiectele in care esti implicata vor avea succes. Abilitatile tale de comunicare sunt excelente si este momentul sa iti exprimi ideile pe care le consideri greu de aplicat. Te gandesti sa faci anumite investitii, insa nu pe cont propriu, preferi sa te asociezi cu un grup. Seara o petreci in familie, relaxandu-te si amuzandu-te. Ma duc sa mai citesc din urma! Si sa trag un ochi peste lista aniversatilor zilei! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt: Tzuni, eu citesc multe subiecte de pe aici, insa o prezenta ca a ta nu poate sa treaca neobservata! [pup] Aida, mult succes cu casa! O fi si asta ceva cu energiile negative! [8)] Sper ca virgula casa noua sa detina numai energii pozitive si vindecatoare! Insa nu am idee cum se testeaza asa ceva! [:-/] Olim, se pare ca este serioasa criza imobiliara din Spania! [V] Poate, poate... se va restabili si acolo lucrurile! Eu sper insa sa nu avem parte de asa ceva si aici! Lora, abia astept pozele de la Durau! Inca nu am ajuns pe acolo, tare as vrea si orice informatie este utila! [cheers] Si tu, dragutza, mereu cu cafeaua! [pup] Eu sunt deja la a doua, cu lapte! Inca nu m-am cantarit, dar dupa haine se pare ca am dat ceva jos! Sa-mi fie de bine! [^] Liliac, ceva noutati? [pup] Luna, ce s-a intamplat? [:(] Tocmai acum te dai disparuta, in toiul petrecerilor? [V] Raluca, nu am primit nici un Pm de la tine! [:-/] Poti eventual sa il retrimiti? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blackgirl Noutati?? Sunt obosita rau [q] Dupa o sambata agitata cu tot felul de nimicuri si terminata cu deceptia Eurovisionului, imi propusesem sa petrec ziua mea in pat!! Dar n-a fost chip!! Ca au inceput mesajele de felicitari de la ora 8 dimineata, de-mi venea sa arunc telefoanele!!! Dar am incercat sa ma calmez ca doar odata-n an e ziua mea si sa dormitez in continuare... M-am trezit in cele din urma intr-un "Multi Ani traiascaaaa, Cine sa traiascaaaaa, mami sa traiascaaaaaa, La Multi Ani!!!" fiind nevoita sa suflu-n lumanarele (18 la numar [:D]) Seara m-am trezit cu musafiri, eu care-mi propusesem doar sa dormitez si sa nu fac absolut nik!!! Noroc cu magazinul din fata blocului, deschis pana tarziu in noapte, de-am putut face cumparaturi urgente si...traiasca livrarile la domiciliu!!!!! Asa ca acum sunt rupta de oboseala. Intr-un cuvant, ma simt minunata, mi-am dat seama ca sunt iubita si apreciata, ca multi se gandesc la mine. Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[ups][ups] Sunt datoare cu o mie de scuze si nici o apa, nici chiar Dunarea, nu are cum sa-mi spele rusinea! [ups][ups] LA MULTI ANI, LILIANA!!!! [s][s][s] Ma bucur ca pana la urma ziua a fost frumoasa, cu musafiri, cu fetita langa tine, ca te-ai simtit cum trebuie de fapt sa te simti (iubita/apreciata) si imi pare tare rau ca io, cu tot cu memoplusu' luat, am uitat! [:I] Clar, lista aia pierduta pe la vreun capitol, trebuie recuperata cu completari! Si te plangi de oboseala? [:D] Hai ca-i o oboseala placuta! Te mai sarbatoresti si la munca? [cheers][cheers] Eu ma gandesc ca ar trebui, dar nu stiu ce, nu stiu cand, toata lumea se grabeste spre casa, eu sunt singura care mai stau peste program si nu stiu cum sa fac! Poate o pizza, un suc, niste patiserie? Scuze, Liliac, nu a fost cu intentie, stii doar, nu? [dual][dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blackgirlHai, mai, n-ai de ce sa te scuzi!!! Este posibil ca si eu sa-mi uit propria zi de nastere, asa ca stai linistita!! Te pup si multumesc pentru urari!!! Nu, la munca nu mai am "forta" de petrecere. Oricum , prietenii de la serviciu m-au vizitat aseara, asa ca ne-am petrecut deja [;)] P.S. Pizza, suc si patiserie te salveaza intotdeauna din orice situatie. Daca mai fac si livrari la "domiciliu" ar fi perfect[;)] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...