Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punct si de la capat ( zodia Gemenutelor)


Recommended Posts

'Neata!

Momentan mi-e somn...asa ca dau a doua cafea cu zaharina! [:D]

Blackgirl, e frumos tare pe unde ati fost voi....vreau si eu cat de curand pe acolo!!!!

Noi am fost ieri la un gratar cu multi copiluti, a fost frumos tare.

Eu sunt multumita ca a venit caldura!!! [:D]

O zi cat mai buna va doresc!

 

Lora, mami de Iustina

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ralnied1
19 mai 2008 - 25 mai 2008 Si dv. sunteti afectat de faza de Luna Plina întrucat Soarele diurn se afla la „granita” Taur-Gemeni, ceea ce poate inhiba marea dv. dorinta de comunicare si de etalare, în public, a „vastelor cunostinte” acumulate. • Zi benefica: duminica. • Zile tensionate: marti, miercuri si joi. -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711"]Flori de mai[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563362567yAONGy?vhost=good-times"]Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563241020gWrBDQ"]28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Foto diverse 2008[/url]
CORECT! [bang][bang][bang] blackgirl0 chiar ca superba zona unde ati fost [cool].Emma nu are nici o problema cu caldura , ar sta doar afara. Cert este ca dupa furtuna a fost chiar placut , iar Emma cand a iesit a zis ca miroase a ploaie [:D] Lora ce a fost pe gratar?[pofta] ... clar ca eu sunt la dieta. Si eu suport mult mai bine caldura , dar nu pot sa nu ma gandesc ce va fi prin iunie iulie , iar canicula aia nu cred ca o prea agreez [bang][bang] Ralu merci de hororscoape [:D] eu am ajuns sa le citesc si sa le uit imediat daca nu imi convine cava [:D] Luna cate grade sunt la voi acum? ... si inca ceva:pune te rog lista cu zilele de nastere pe prima pagina ca incepe sarbatoarea la noi la bubiect liliac , ioana , doina , tzuni... ... ceva , ceva mai spuneti? O saptamana buna va doresc si eu! Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/slideshow/560213253HHQTWS"]DISNEYLAND PARIS 2008[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moama, ce v-am mai cautat, fetelor!!

Aproape ca-mi pierdusem speranta ca va "regasesc". Dar e bine si mai tarziu decat niciodata.

Despre ce ne spun astrele, eu vreau sa ignor, cu toate ca stiu ca ele nu vor sa ma ignore pe mine.

In rest, n-am timp de nimic, dar nici nu fac nimic constructiv. Numai pe drumuri, si cam fara rost, nu'sh ce naiba, parca nu ma mai pot organiza [:(].

Si-s tare fericita ca a venit caldura. Oricum, eu mi-s friguroasa rau, si la 33 de grade afara, am fost precauta si mi-am luat o geaca cu mine, daca Doamne-fereste, ma ia cu rece pe la shale??

Acum am mainile si picioarele bocna! Mai ca-mi vine sa imi pun ciorapi flausati [:D]

 

O saptamana usoara sa avem cu toatele!

 

P.S. Nu'sh ce naiba sa fac...ca as vrea o zi libera sa mi le mai aduc pe toate pe linia de plutire. Dar parca si sa-mi stric zilele de concediu de-aiurea, nu mi se da...

 

[pup] U ALL!

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, mai stiu eu pe cineva (io) care cica e la dieta si ieri a facut-o lata....cica la amiaza trebuia sa mananc ton...vezi sa nu...[alcool][bang]...pe gratar erau numai bunatati la care n-am rezistat (mici, carnaciori, pui....si cartofi, din care doar am gustat, din fericire, am rezistat eroic)..oricum, obiectivul mi-a fost atins, dar dieta se termina joi, asa ca inca o mai tin.

 

Lora, mami de Iustina

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as fi bucurat daca mancam un gratar! Dar de unde! [bang][bang] Asa ca ieri am bifat 2 sandvisuri cu branza si rosii si inghetata [:D], ca era rost de drumetie, nu de stat la foc. Plus ca a si plouat! De fapt, in fiecare zi pana acum a plouat la Brasov! Iar azi am halit doua felii de paine cu icre. Ah, si poate ceva zeama de-o ciorba de legume diseara!

Iar faza cu vremea, as da orice pentru mai multa caldura! Aici, nici numai stiu cum sa ma imbrac: acum cald, acum ploo! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Vad ca sunteti in forma azi... adica ati scris pe aici destul de multisor pana la ora asta... [:)] Eu-s iar intr-o stare de aia mai ciudata... Nu stiu motivatia (poate problemele de la munca?)... In rest, ma pregatesc iar de plecat la serviciu, azi n-am avut chef sa fac nimic prin casa. Fara ziua de azi: AMR - 3 saptamani si 2 zile [:D] Las' ca trec ele... Va [pup] pe toate, in special pe "matza Emma"! -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711"]Flori de mai[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563362567yAONGy?vhost=good-times"]Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563241020gWrBDQ"]28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Foto diverse 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, pana la urma, am facut-o de oaie! [bang] Am mers la munca nu pe jos, ci cu taxiul (eram deja in intarziere) [alcool][alcool], am papat doua portii de ciorba, salata de vinete si acum ciocolata!

Declar oficial ca nu am vointa, dar deloc, sa slabesc cu toate depresiile pe care le am cand ma imbrac pentru munca. De s-ar putea sa port un sac pe mine! [:D] Prin urmare, numai spun nimic de mancare, nici numai gatesc (si asa sot in concediu, ar putea foarte bine sa-si pregateasca singurel hrana zilnica [^])

 

Pe maine:

 

Accentul cade pe sanatate. S-ar putea ca in aceasta zi sa va simtiti mai slabiti si capacitatea de munca sa fie scazuta. Relatiile cu familia par tensionate sau cel putin credeti ca nu va armonizati cu cei de acasa. Se poate vorbi insa si de surprize placute, cum ar fi vestile asteptate din partea unei femei mai in varsta sau o propunere interesanta catre amiaza.id="red">

 

si

 

Fa-ti astazi treburile tale, mai ales cele pe care le-ai amanat ceva vreme, si foloseste-te din plin de propriile idei. Cu cat vei asimila mai repede ceea ce si cei din jur fac sau ofera cu atat ai sanse, din pacate, sa pierzi chiar tu din credibilitate. Ai tot ceea ce-ti trebuie pentru a fi original(a) si dovedeste-te puternic(a). In plus, sa stii ca ai mai multe aptitudini dacat iti inchipui, asa ca nu te mai baza pe sprijinul celorlalti pentru a te descurca.id="blue">

 

O seara placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blackgirl0

Am mers la munca nu pe jos, ci cu taxiul (eram deja in intarziere) [alcool][alcool]...


id="quote">id="quote">

Black - auzi, oare noi doua nu suntem cumva surori? Ca asa cunoscut mi se pare ce tocmai ai scris... [:D]

 

--------------------------------------------------------------------------------

Flori de maiid="purple">

Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">

28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">

Foto diverse 2008id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoileooo, voi sunteti cu dieta, eu as vrea sa incep campania impotriva tigarilor... dar propunerea e doar in mintea mea, ca restul...nu se pune.

 

Cat despre mers pe jos...mi-a venit o idee gogonata. Sa vin cu rolele la munca. Dar, daca vin dimineata, ajung la munca...micul sconcs si n-am conditii de igiena, decat o amarata de chiuveta si aia la comun (femei/barbati) iar daca e sa fac drumul pana acasa, pai eu stau pe dealul orasului, asa ca nu stiu daca-s in stare sa urc pe "carari de munte" cu rolele-n picioare. Trebuie sa gasesc o solutie viabila!

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi:

 

Ia-ti o mica vacanta, simti nevoia sa scapi de rutina, vrei ceva diferit, nu mai suporti monotonia.

Comunicarea cu ceilalti si faptul ca ii ajuti in diverse probleme dificile iti ofera satisfactie. Ai o organizare foarte buna si ii surprinzi pe cei din jur cu spontaneitatea ta.

Orice stare de depresie de la servici este eliminata, la fel si suspiciunile legate de finante. Este timpul potrivit pentru a clarifica afacerile si treburile neterminate din trecut, incerci sa speculezi diverse situatii din viitorul apropiat.id="red">

 

Raluca,id="red"> foarte serios! Nepunctualitatea si faptul ca intarzii (mai mereu) reprezinta unul din marile defecte. Mi-l recunosc, cei din jur stiu deja asta! Doar la lucruri cu adevarat importante imi iau si-o ora marja de eroare! [:D][:D]

La munca oricum nimeni nu-mi spune nimic atata timp cat ma incadrez in sfertul de ora academic! Si apoi, orele de stat peste, nimeni nu le decondeaza! Iar din astea tot fac, mai ales zilele acestea! Plus acasa... Sotul, fecior, este punctualitatea intruchipata! Nu vrei sa ne vezi cand suntem invitati la o sindrofie: el gata imbracat, eu doar in desuuri! [xx(]

 

Liliac, id="red"> buna si faza cu tigarile! Hai incerci azi cu una mai putin ca ieri? [pup]

 

Cat despre dieta... Am avut dreptate: sotul a gatit tochitura moldoveneasca! Deci cum sa rezist? [:p]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...