Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punct si de la capat ( zodia Gemenutelor)


Recommended Posts

Raluca, id="red"> LA MULTI ANI! (o fi vb se Sfintii C-tin si Elena?). De fapt, LA MULTI ANI!id="size4"> tuturor sarbatoritelor de pe aici, dar si celor apropiati voua! [cheers][cheers][cheers]

 

Eu nu am programat taxiul in buget (zau daca da), poate in studentie. Acum chiar merg mult pe jos, dar ma enerveaza faptul ca desi stiu ca musai sa fiu mai slaba cu 2-3 kile pentru rochia aia deja cumparata, tot nu ma abtin! Astept explicatii! [detectiv][detectiv]

 

Luna, id="red"> nu, suncile nu sunt la moda! [}:)] Dar lipsa de vointa, cu lipsa sport, cu mancare buna, cu o pofticioasa.... pune-le la cap si dai de mine! [:p]

 

Si noi ne sarbatorim incepand de... maine nu???? Sau de azi??????? Hai spuneti una mai repede, ca sa avem timp de scos [pahar][pahar] si de [papica][papica]! Vedeti cum numai la mancare imi sta mintea? [:D]

 

O zi frumoasa!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele, m-am inselat! [zid] Nati Sandu a inceput horoscopul cu gemenii, deci..........

 

 

De azi, NE SARBATORIM!!!!!!!!!id="size5">

 

Haideti [colegi][grup][invazie][cor]

 

Cu [bum][bum][batetoba][harp][disco][disco]

 

La distractie [pk][roker]

 

Azi doar ceva usor, fara alcool [pahar][pahar]. Este doar in cursul saptamanii!

 

Deci.. cine schimba titlul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blackgirl0

Raluca, id="red"> LA MULTI ANI! (o fi vb se Sfintii C-tin si Elena?).


id="quote">id="quote">Multumesc![pup] Da, deocamdata sunt si Elena. Aniversarea vine din urma, incet si sigur [:D]Si de la mine "La multi ani!" pentru cine se sarbatoreste azi sau pentru cei pe care ii sarbatoriti, eventual!--------------------------------------------------------------------------------Flori de maiid="purple">Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">Foto diverse 2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Luna75

[flo] fetelor va intreceti pe voi insava/insive - cum dispar cum faceti ceva rau - se poate?

 


id="quote">id="quote">

[ups]O fi vreun semn ca nu mai trebuie sa dispari?[:D]

 

--------------------------------------------------------------------------------

Flori de maiid="purple">

Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">

28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">

Foto diverse 2008id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LoraG76

'Neata!Raluca, La multi ani!!!!! [bis][bis][bis] Sa ai o zi cat mai frumoasa!


id="quote">id="quote">Multumesc [pup]--------------------------------------------------------------------------------Flori de maiid="purple">Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">Foto diverse 2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blackgirl0

De azi, NE SARBATORIM!!!!!!!!!id="size5">

 


id="quote">id="quote">

Nu se mai poate amana, macar putin? Ca parca eu n-as vrea sa ma apropii de aniversarea mea... As vrea sa mai trag putin de timp [:D]

(nu-i asa ca acum ma pisicesc, de fapt? [:-)))])

 

--------------------------------------------------------------------------------

Flori de maiid="purple">

Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">

28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">

Foto diverse 2008id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by liliac1

[navy]

La Multi Ani tuturor Elenelor!!


id="quote">id="quote">Multumesc! [pup]--------------------------------------------------------------------------------Flori de maiid="purple">Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">Foto diverse 2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...