Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punct si de la capat ( zodia Gemenutelor)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by aidaciolac
'neata!
Ce mai faceti, Aida? -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711"]Flori de mai[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563362567yAONGy?vhost=good-times"]Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563241020gWrBDQ"]28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Foto diverse 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi mi-a tunat si fulgerat la munca, inca mai am treaba, dar mi-am adus acasa. [bang][bang] Deci, clar ca nu sunt in atmosfera festiva! Am o groaza de facut, si-o tragere de munca, de nu va vad! Aseara, de fapt, az'noapte, am ramas romantici, fara lumina de la bec, din cauza de furtuna si cod portocaliu! [:D] Si n-am dormit de cauza de electrocasnice, daca scurtcircuitul de-afara (care a fost [:D]) sa nu ma fi lasat cu mai multe lipsa (de doua zile mi s-a ars cuptorul cu microunde). Poate o fi si asta un semn! [alcool][alcool]

 

Deci... ce ziceati??? Bine, sanatoase toate?! [:D][:D][cool][cool]

 

Azi:

 

De-a lungul zilei s-ar putea sa fii nevoit(a) sa pui presiune pe cineva dar, daca o vei face, nu vei fi in stare sa obtii tot ceea ce iti doresti. Asteapta-te ca persoanele din jurul tau sa ti se opuna cu vehementa si sa incerce sa te faca sa dai inapoi. Compromisul este calea spre liniste in aceasta zi. Spre seara incearca sa fii putin mai romantic(a) decat de obicei si impune-ti punctul de vedereid="red">

 

O zi frumoasa!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

 

Se pare ca am inceput sarbatorirea si in grupul nostru.

Luna nu'sh ce-o fi patit (adica banuiesc, ca am citit pe la Generale) ca nu vrea sa schimbe titlul subiectului si nici lista cu sarbatoriti/sarbatorite n-o avem la indemana, dar o cautam noi si-o punem pe aici pe undeva.

 

La noi asta noapte doar a tunat si fulgerat, dar ploaia nu prea am vazut-o. In zona noastra e doar cod galben. Andra era asa de speriata de modul in care se lumina cerul si eu langa ea trebuia sa fiu tare asa ca faceam glume pe seama asta, dar nu va spun ce era in sufletul meu, ca si mie asemenea atmosfera imi da o stare de panica si frica.

 

Deci diseara se impune un pic de romantism...hmmmm...deci il rog pe sotulache sa ma serveasca el cu mancare la lumina difuza a spoturilor, in timp ce io ma uit la Eurovision [8**] Mai romantica decat sa nu comentez ce face el, nu se poate. Nu de alta dar tre sa-mi impun si punctul de vedere [:D]

 

Va [pup]

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor de laudele de la subiectul precedent.

Vad ca voi aveti o viteza la scris de eu una nu pot tine fata cu cititul [:)].

Sanatate la toate si La Multi ani ... ca incepu zodia Gemenilor... id="purple">

 

Sanatate si numai bine [flo]


Nicole mami lui Julianid="purple">

[foto]

id="right">id="size1">id="right">id="size1">id="right">

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Platoid="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blackgirl0

Azi mi-a tunat si fulgerat la munca, inca mai am treaba, dar mi-am adus acasa. [bang][bang]


id="quote">id="quote">Ziua e aproape gata, asa ca e vremea sa te linistesti si sa te apuci de lucru. Hai, spor la treaba, sa termini!La mine, ziua a trecut relativ bine. Adica in comparatie cu altele. Adica am tratat totul cu o mare nepasare si gata, orele s-au scurs.AMR: 2 saptamani si 5 zile. [:D]--------------------------------------------------------------------------------Flori de maiid="purple">Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">Foto diverse 2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blackgirl0

Liliac, id="red"> si tu? [:D] Eu nu stiu daca diseara in afar' de Eurovision voi vedea si-o cina romatica servita de musiu! [bibe][bibe]


id="quote">id="quote">]Lasa, draga, ca erai la cura... Sari peste cina... [:D]--------------------------------------------------------------------------------Flori de maiid="purple">Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">Foto diverse 2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by liliac1

Nu de alta dar tre sa-mi impun si punctul de vedere [:D]

 

 


id="quote">id="quote">

da, da, ai maxima dreptate aici [:D]

 

--------------------------------------------------------------------------------

Flori de maiid="purple">

Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">

28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">

Foto diverse 2008id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Gabbriela

multumesc fetelor de laudele de la subiectul precedent. Vad ca voi aveti o viteza la scris de eu una nu pot tine fata cu cititul [:)].

id="quote">id="quote">cum sa nu poti???
quote:Sanatate la toate si La Multi ani ... ca incepu zodia Gemenilor... id="purple">
id="quote">id="quote">Multumim! [pup]--------------------------------------------------------------------------------Flori de maiid="purple">Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">Foto diverse 2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by liliac1

Se pare ca am inceput sarbatorirea si in grupul nostru.

Luna nu'sh ce-o fi patit (adica banuiesc, ca am citit pe la Generale) ca nu vrea sa schimbe titlul subiectului si nici lista cu sarbatoriti/sarbatorite n-o avem la indemana, dar o cautam noi si-o punem pe aici pe undeva.

 


id="quote">id="quote">

am gasit-o si v-am adus-o... [:)]

o pun mai jos, intr-un mesaj separat

 

--------------------------------------------------------------------------------

Flori de maiid="purple">

Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008id="red">

28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosuid="teal">

Foto diverse 2008id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...