Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

La multi ani fericiti Stanca! iti doresc din toata inima sa te bucuri de tot ce ai, sa-ti tii drumul drept si pe cei dragi aproape [flo]

 

La multi ani si Cristianei pt Thea! Sa creasca voioasa si senina, fara nicio grija!! [flo]

 

Se pare ca biopsia finului Rares nu a indicat ceva malign, totusi nelamuririle privind diagnosticul persista, drept pt care au trimis probe la Babes pt imunohistochimie, ale carei rezultate vin in 2-4 saptamani. Doame-ajuta sa treaca si astea cu bine! Copilul are o stare generala buna, fara febra sau oboseala, cu pofta de mancare si joaca.

 

Diseara aterizeaza si zanul in tara, ajungem la Cluj abia duminica seara, dupa ce mergem la un botez maine si ... ce mai incape in rest [:)]

 

Weekend placut tuturor, cu cirese la urechi!

 

... cu inalte calificari de nasa si matusa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia]

 

La Multi Ani, Stancaid="purple">!![flo][flo]sa fii sanatoasa mereu si plina de viata, inconjurata de dragoste si de prieteni!!

 

La Multi Ani, Theiutzaid="red">!![pup][pup]Criss, sa va bucurati mereu de ea si sa va aduca multe bucurii!![flo]

 

Simona, ma bucur ca ai primit deja ajutor si deasemenea, ma bucur pt. Rares, sa fie intr-un ceas bun!!

... si azi l-am scos pe Luca la aer in balcon, la umbra... e asa liniste... si doarme pe burta de mai bine de doua ore[il]

 

va pup pe toate cu mult drag

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scurt si la obiect cum ma stiti, La multi ani Thea, sanatosi si voiosi! si cu mare drag, la multi ani pt Stanca! un week-end frumos tuturor [flo] si distractie faina puilor de ziua lor [huta] http://community.webshots.com/user/tuchi7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E randul meu sa va poftesc la cafea - fierbinte, amaruie si cu muuuulta dragoste [cit]. Viata e frumoasa cand zanul doarme la 2 pasi de mine, eu am fost la piata (in Obor [il], sa nu dati cu pietre, sunt inebunita dupa chestia asta, am facut cumparaturi: 3 buchete de trandafiri, cirese, visine, caise si ... cartofi&rosii), beau cafea si fac lecturi usoare.[il] Weekend placut si toate bucuriile lumii pentru toti copilasii!![bum] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...