Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

quote:Originally posted by romana_74

LA MULTI ANI STANCA!!! TE PUPACESC! Scuze de intarziere, dar sunt cu capul in nori... m/am reindragostit de Cipri... mor de dragul lui! Scuze again![alcool]ROMANA, MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)


id="quote">id="quote">Mi-ai facut ziua cu mesajul asta [:D] Va doresc multi ani de dragoste [cheers]... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by romana_74
LA MULTI ANI STANCA!!! TE PUPACESC! Scuze de intarziere, dar sunt cu capul in nori... m/am reindragostit de Cipri... mor de dragul lui! Scuze again![alcool] ROMANA, MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
supertare [cheers] mortal! Simo, [hia] Ioi tu fetelor de cand nu am mai intrat pe aici Mariana [hia] soro, ce bine ca te-ai reapucat de alergat, poate ne intalnim la una mika...o tura, zic... Stanca, m--am distrat si eu de Razvanica c mugeru' lui [hippi] tare de tot ... Cristiana, ce fain, abia astept sa ne zici chestii si vesti bune! [;)]...pe mine iarasi m-a apucat frustrarea, dar am mai multa rabdare sa trec peste ea...cine stie... gagici, poate punem de o intalneala, ca vreu s-o vad si eu pe Manu [:)] tre sa fug, sper sa mai vin in curand. Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CAFEAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Imi este din ce in ce mai greu dimineata; acum cum iau si pilute impotriva rinitei alergice sint drogata full day [alcool]

Raluca, cand mai vii in Grigorescu? Poate ne vedem si noi intr-un weekend

Cristiana, nu-mi dai si mie din energia ta??? Please!! Bafta cu Sofi!

Ioana, ce frumos!! La si mai multa dragoste! Ma bucur ca ai mai scris!

Roxana, bine ai revenit! Sa faci bine sa nu mai dispari. Si eu vreau intalnire.... si ce aveti toate de vreti sa ma vedeti [:D]????? Am slabit si eu un pic, dar inca mai am de dat [bang][bang]

Rolo, tu pe unde umbli???

Deci: UNDE/CAND/CUM - INTALNIREid="red"> Eu va anunt ca in timpul saptamanii doar dupa ora 19.00 si daca vin cu Luca nu voi sta la masa... ci voi alerga [bicla]

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, gagici

 

-sunt treaza de la 5 jumate, cand s-a trezit flacaul sa pape...(si nu a mai adormit de atunci), apoi s-o pregatesc pe Stefania de gradi, codite, agrafe, rochita, tot tacamu'

-si nu pot savura cafeaua mult visata, pic de somn dar am atata treaba, ooff

 

Manu, te rog sa-mi dai nr. tau de tel pe PM, ca noi ajungem in parcul din grigorescu in timpul saptamanii, pe la 6jumate-7, deci numa bine sa ne vedem... dar atunci macar sa te sun sa stim o treaba. ok?? imi pare rau de rinita ta alergica, se pare ca si sotu meu face o alergie primavara, dar nu e diagnosticat[:D]

Criss, am primit mailul tau[:D] cand sa-l trimit pe R. dupa carucior?? [il]multumesc din suflet!![flo]

 

va las, o zi frumoasa !!

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola chicas! Am revenit si io din tarile calde [bang] adica reci ca nu am avut in nicio zi mai mult de 22 de grade. Is cam rupta de oboseala asa ca nu am apucat sa citesc din urma. Cu intarziere La Multi Ani pentru Theiuta si Stanca [s][s][s] Va doresc amandurora multa fericire, sanatate si tot ce va doriti [pup] Revin mai incolo dupa ce citesc putin din urma. Rolo Alba ca Zapata [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]pozele mele[/url] si [url="http://community.webshots.com/album/562336043ugaRoF"] Albumul frumoaselor[/url] "Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

serus gagici! sunt la a treia cafea pe ziua de azi [:(] am o noua zi frustranta si de cacao, o gestionez ok dar vorba unei colege, nu e ok ca fiecare zi de serviciu sa reprezinte pentru mine un sir lung de frustrari si nemultumiri, si nici macar nu sunt legate de salariu...vreau un loc de munca in care sa fiu fericita...acum imi place mult ceea ce fac, dar am probleme legate de comunicare, probleme care ma apasa rau si nu stiu cat mai pot rezista... imi vine sa-mi iau concediu nedeterminat sa stau acasa sa ma tzina barbatu si sa fac ce vreau eu....o fi posibil? mai viu... daca puneti de intalneala, please dati un sms... Pup tare fete si copilasi!
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxa boxa hai la mine sa te imbratisez ca mi-i dor de tine. [grup]Da-o in puii mei de vaca!! nu merita. Si io sunt putin cam trista ca m-au cam mushcat de [indecent] unele colege in lipsa, da io ma descurc ca nu ma las si dau cu ele de pamant imediat. Am cerut sedinta de compartiment maine pentru ca nu mi se pare normal sa se dea vina pe cel care lipseste doar pentru ca nu se poate apara. Hmmm oricum sunt turata la maxim si mai sunt si obosita. Asa ca prevad o sedinta cu scantei. In alta ordine de idei...mi s-a facut dor de voi. Ce ma bucur pentru voi ca va puteti vedea. Pupici speciali pentru Manu, Stanca, Nana_sim, Ralucuta, Erica, Cristiana, Mariana, Simo(Arlena), Svety. Poate mai reusesc sa vin si eu odata in Cluj cand va vedeti. Rolo Alba ca Zapata [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]pozele mele[/url] si [url="http://community.webshots.com/album/562336043ugaRoF"] Albumul frumoaselor[/url] "Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rolo, Roxana, va pup eu cu drag sa treaca supararile.... si eu sint necajita la job, adica nu imi mai place deloc atmosfera, mi-e tare dor de vremurile de inceput..... asta este.. ce a fost frumos, s-a terminat!!!

Raluca, trimis PM

Intrebare: ati auzit ceva de clinica Promedical si de pediatra Perza sau Terza???? Baietelul nasei lui Luca tuseste rau de aproape 2 luni si au mers la aceasta doctoritza dar care nu le-a zis nimic clar. Eu i-am spus sa mearga la pedi 3 la Man de care am auzit numai lucruri bune. Voi ce stiti?????

Am un chef de stat la o terasa de imi vine sa o iau peste campii si sa vin spre Cluj [alcool]

 

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola fetelor

 

Rolo velcome bec si multumim de urari, aminteste-i neuronului obosit unde ai fost [:D]cum v-ati distrat?

 

pup si eu Roxana amarata, esti f rezistenta draga mea, eu clachez mai usor si ma car daca ma simt asa frustrata si mai ales atata timp.adica viata e mult prea scurta ca sa o petreci necajindu-te!

 

Simona[flo]tin pumnii la ce am discutat azi.

 

Manu si noi mai avem vorba ca o luam pe aratura noroc ca e la 2 pasi[:D].nu am auzit de acea dr, Man e f bun dar cumplit de ocupat si important[xx(]

 

eu ar trebui s-o duc maine pe mamarutza la analize legat de acei ganglioni umflati si deja ma trec toate caldurile...nici nu vreau sa ma gandesc ca ceva nu e bine

 

fetelor, vreau VACANTA!va pup pi toatele

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spania [hot] OLE! am pus cateva poze. Super a fost dar mi-a fost tare greu fara Ileana. am cost suplimentar la mobil 50 de euro. Am inrosit telefonul.

 

In legatura cu ganglionii nici nu ai de ce sa te gandesti ca nu ar fi bine. Oricum tinem pumnii.

 

Rolo

Alba ca Zapata

 

pozele mele

si Albumul frumoaselor

 

"Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphyid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...