Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

Huh, pagina a 2-a si scriu tot dupa mine. Neatza la toata lumea, sper ca nu din cauza mea e inactivitate pe topicul asta [biz] viu mai incolo sa vaz ce mai e nou Rolo Alba ca Zapata [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]pozele mele[/url] si [url="http://community.webshots.com/album/562336043ugaRoF"] Albumul frumoaselor[/url] "Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fete cochete! Doar 2 vorbe ref la dr Man, e intr-adevar bun, noi mergem constant la el de 5 ani si doar daca nu e in Cluj nu ne-a primit iar in ultimele cazuri ne-a chemat la o anumita ora si ne-a si luat cu o eroare de 5-10 min. Noua ne place si am mare incredere in el. Sa-i dea Domnul tot ce-i bun ca asa am scapat fara antibiotice de atata vreme! Cu drag, http://community.webshots.com/user/tuchi7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, buna dimineata!Dau eu cafeaua azi desi e cam tarziu.

Se pare ca ne apucam iar de lucrul la casa.Ma tenteaza sa mergem in concediu dar stam cam rau cu finantzu' si nu stiu cum va fii cu viitorul bebe plus ca daca incepem lucrul la casa e nasol.

Sper sa gasim solutia cea mai buna.

 

 

 

Mami de Razvanid="blue">(07 martie 2004) si de [am]

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

am fost ieri la control cu Luchitza si se pare ca a pus in greutate normal, are 3300, si 52 de cm. lungime... asa trebuia sa iasa el in lume[:D], nu pricajit si ghemotoc[il]... Sunt gandita ca trebuie sa-l duc la Pediatrie pentru icterul fiziologic intarziat, care nu-i mai trece nicicum.... imi recomandati o dr. la una din pediatrii??!!?? multumesc anticipat.

 

Manu, te sun cand venim in zona[:D], poate il corup pe R. vineri[flo]

 

Criss, aseara nu te-am mai sunat ca am uitat... la ora potrivita de telefoane era Luca superagitat, apoi cand am terminat cu el, era prea tarziu[:D] fii sigura ca nu e ceva grav cu ganglionii Sofiei, dar trebe mers si vazut.[flo]

 

Stanca, veti gasi voi resurse pt. cateva zile de relaxare undeva... Spor la treaba cu casuta!! si nu numai[flo]

 

Roxano, abia astept sa ai o stare mai buna si frustrarea sa-ti fie o vaga amintire... [flo][pup]

Rolo tizule, imi place cum gandesti[:D]; si sa stii ca-n multe medii e asa cum spui... cand iese una pe usa, celelalte o dau pe barfa... naspa rau[xx(]

 

o zi frumoasa, pa-pa

 

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanca, e buna cafeaua si acum, dupa o jumatate de zi petrecuta pe teren si un pranz copios..... Sper sa luati decizia cea mai buna in legatura cu casa, concediu etc

Tuchi, si cum se poate ajunge la el? M-ar interesa un nr tel. de la cabinetul lui privat, daca are asa ceva... Merci mult si sper ca nu deranjez prea tare

Ops... sedinta... revin

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma tot uit p-aci si nu pricep ninik...bebei, chestii... asa de mult am lipsit? Dani mi-a facut o alergie alimentara de la ton conserva. Dimineata am fugit la medicul nostru si i-a facut intravenos. Acum e bine. Eu sunt la scarbici[alcool]. Stanca ce bebic? Ma gandeam la tine, de aia am inceput sa scriu. Acum imi trebuie scaun de masina mai mare[:D] nu mai ai? Ca asta este suuper, dar s-a lungit copilu' si ma impinge in spate. Fetelor cine are de vanzare scaun de masina de la 18 kile in sus[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola gagici,

Am intrat in fibrilatii ca am de facut un raport super nasol si nu prea stiu cum sa il fac. Si din nefericire nimeni nu stie sa imi dea indicatii ca e prima data cand se face. Raportul trebuie transmis la Comisia Europeana si partea cea mai nasoala e ca daca nu il fac bine suspenda finantarile din fonduri UE. [help] Sper sa ii dau de capat azi ca altfel o imbulinez.

Pup si sper sa mai pot intra mai tarziu.

 

 

Rolo

Alba ca Zapata

 

pozele mele

si Albumul frumoaselor

 

"Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphyid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...