Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

Rolo, multa bafta cu raportul... vazut si pozele

Raluca, maine cred ca mergem pe la baby expo ca vin mai repede in Cluj de la job... si dupa 18.30 vom fi prin parc asta daca nu cumpar multe... de fapt, noi mergem sa alegem alt carucior ca ne lasa cel existent.

Crap de foame deja.... ce o fi cu mine??? [bang]

Pupici tuturor

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare gagici!

 

Rolo multa bafta cu raportul.incearca o cautare de model pe net poate gasesti ceva de inspiratie.

 

Si eu intentionez sa merg azi la Expo pentru niste pantaloni de vara si ceva tricouri pentru razvan si Bogdan.

Este si Babyexpo?

 

 

 

 

 

Mami de Razvanid="blue">(07 martie 2004) si de [am]

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca va interpelez...am si eu o rugaminte la voi...poate o cunoasteti pe o prietena draga...nu mai stiu nimic de ea ...cristina benedek se numea prin 96-97,are o sora erika...si pe vremea aceea era la postliceal sanitar...eram colege...eu fiind din bv...m-am retras cu scoala aici si legatura s-a rupt...sper ca nu va suparati prea tare pe mine ...va multumesc din suflet...va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As putea sa te ajut io, cred ca!!Ia incearca-ma pe PM sau pe email (simona.popescu@gmail.com)

quote:Originally posted by rolo

[bang][bang][bang] NU MAI VREAU RAPOOOOORTVreau acasa la maaamaaa [q][q][q]Rolo Alba ca Zapatapozele melesi Albumul frumoaselor"Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy

id="purple">
id="quote">id="quote">... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce ploaie!!!!!

 

Ada imi cer scuze ca te-am apelat dar a fost din greseala.De multe ori imi pun telefonul in geanta fara sa blochez tastatura si tu esti prima pe lista.Multumesc [pup]

 

Erica imi pare rau dar nu te pot ajuta.Poate stiu fetele.

 

 

 

Mami de Razvanid="blue">(07 martie 2004) si de [am]

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...