Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

Pupe-l mama de talentat! Felicitari Stanca pentru Razvan. Iti umple inima cate o chestie de asta.

 

Eu am puroi la o masea si am cam neglijat-o. Daca ea nu m-a deranjat, de ce s-o deranjez eu? Si acuma ma cam doare...

 

Maine merem la nunta [berica] in Alba Iulia.

 

Pup toate fetele!

 

ps. ce stiti de Florina?

 

 

 

 

 

"Mami, eu cine sunt?" (Dani)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, dragele mele.

 

Am citit din urma, si m-au bucurat povestile voastre.

 

In primul rand, Ioana-Romana esti mortala; si ma bucur tare pt tine; cand am citit, am avut impulsul sa te sun; dar m-a sunat altcineva si a trecut punctul culminant [:D].

 

Stanca, felicitari pt Razvan; cred si eu ca a luat premiu ca tare frumos deseneaza; cand venim a voi sa ne arati opera de arta [:)].

Si.... LA MULTI ANI!id="red"> (cu intarziere [;)]).

 

Cristiana, LA MULTI ANI! pt Thea; sa fie sanatoasa si sa aibe o viata plina de realizari.

 

Erika, bine ati ajuns acasa! Cum mai sunteti? M-am uitat la poze; Beatrice e tare frumoasa; sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea.

 

Rolo, esti mare figura; cum a fost sedinta cea mare? ti-a iesit figura de judo [:D]? (le-ai trantit bine pe colege? s-au linistit?) Frumoase poze; si tot pt ajutarea neuronului [:D], cu cine ai fost in Spania?

 

Roxana, draga mea! ma enerveaza astia ai tai de la job! i-ai si tu la o tranteala, sau nu ai cum?

 

Svety, bine ai revenit!

 

Simona, un gand bun si din partea noastra pt finul Rares; vestea asta cu finul tau chiar e frustranta; stare generala buna, fara febra, pofta de mancare... si astepti o veste care poate fi f grava; imposibil de acceptat; doamne ajuta sa fie bine!

 

Manu, saptamana viitoare trebuie neaparat sa ne vedem; si zici ca ai slabit, ai? si taci acolo, nu spui la nimeni! nu vrei sa dai reteta?

 

Noi...

ieri am avut serbare; copiii au fost tare, tare draguti; Stefan=soare, Simon=fluturas; au spus poezii, au dansat, au primit cadouri; la dans au fost cei mai bravi [il][il] [:-)))].

Am avut musafiri din canada; ne-am bucurat mult unii de altii.

Saptamana viitoare ii duc pe copii in MM pt vreo 2 saptamani; o sa-mi fie tare greu fara ei, dar lor o sa le fie bine.

In schimb o sa am timp de intalniri; asa ca, fetelor inscrieti-va pe lista de programari [:)]; abia astept sa ma vad cu cat mai multe dintre voi.

Asa; si acum vreau sa va aduc la cunosteala motivul starii mele de "bine" din ultima vreme: pe 18.09.2008 am prima infatisare pt divort.

(fetelor, care sunteti alaturi de mine de catva timp, va multumesc [flo]).

 

Sa aveti o weekend placut, alaturi de cei dragi!

[pup]

 

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor ce mai faceti?

 

in primul rand o floare Marianei, sunt alaturi de ea mai demult si voi fi si de acum incolo[pup]esti o femeie puternica cu doi copii minunati si foarte tanara, viata iti va surade sunt sigura!

 

eu sunt cam cu nervisorii intinsi, din cauza diareii mamarutei care implineste 10 zile , pe cand cred ca trebe revine in forta si nu mai stiu ce sa fac ca biata e numai pe regim ...mi-e frica de ceva intoleranta...culmea toate analizele sunt ok si starea ei generala asisderea, doar ca a slabit[q]

daca aveti vreo opinie o astept aici si va multu anticipat

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=122287

 

nici eu nu ma simt grozav, analizele de tiroida mi-au iesit din nou rele asa ca luni am programare la dr.una din manifestari e oboseala accentuata in ciuda energiei mele...

 

noi ne propunem un we linistit si de incarcat baterii, va doresc acelasi lucru[pup]

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, odata intrai tu pe forum pt. mine... acum intru eu pt. tine[il]... scumpa mea, kiar nu-mi vine sa cred.[xx(][xx(]si spun asta in conditiile in care parea totul fff bine. Si eu am o cunostinta, care ramane cu doua fete mici, tot din cauza asta. Te pup si sunt alaturi de tine sufleteste. Cred ca a dat strechea in oameni si s-au tampit de cap. In ziua de azi trebe sa ne rugam nu numai pt. sanatate ci si pt. normalitatea din casa. Doamne ajuta!! nu am vreme, dar va pup pe toate si sa auzim numai de bine!! http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor, ce demult nu am mai scris. Stanca, ma bucur ca ai scapat de maseaua buclucasha... Mariana, te pup, ma inscriu pe lista, dar numai dupa 17 iunie..e ok? Poate dai pe la Edith si mai facem o escapada, ceva, dupa...mhhh? Cristiana, am citit topicul despre problemele piticei tale si jur ca n-am nici o idee constructiva...io numai am citit ca mai nou exista niste rahate de bacterii intestinale, care se iau din maternitati destul de usor si de-aia se iau atat de usor fiindca nu mai mor la detergenti si substante dezinfectante...si trec foarte greu, sper sa fie doar de la dintigashi sau in cel mai rau caz de la o intoleranta la ceva pe care s-o depistati cumva odata... va pup si pe curand! Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola gagici, Mariana draga mea, m-a lovit in crestet ceea ce ai scris. Nu ma asteptam la asa o veste. Nu stiu ce s-a intamplat, de ce ati luat decizia asta, imi imaginez ca iti e tare greu, ma rog sa treci usor peste asta si sa iti fie mai bine. Eu chiar imi imaginam ca ai o casnicie minunata. Imi pare tare rau ca treci prin asa ceva. Oricum tu stii cel mai bine daca e decizia corecta. Ma gandesc la tine si sper sa iti gasesti cat mai repede linistea sufleteasca si fericirea. Roxana pune mana si suna-ma cand ai timp ca ma freaca ma-ta la icre. Crede ca esti suparata pe noi ca nu suni. [:(] Ralucuta pentru tine, Stefi si pitic un [pup] Erica si pentru tine Norbi si Beatrice un [pup] Sunteti doua mamici fericite. Cristiana, multa sanatate mamarutei si sa gasiti mai repede cauza problemei. Fetelor, daca puneti de o reuniune, sa va ganditi si la mine ca io ma gandesc la voi toate. Rolo Alba ca Zapata [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]pozele mele[/url] si [url="http://community.webshots.com/album/562336043ugaRoF"] Albumul frumoaselor[/url] "Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, tot pentru tine ca uitasem sa iti raspund (din cauza shocului celor scrise de tine) am fost in Spania intr-un study visit cu o parte din colegii de servici. Rolo Alba ca Zapata [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]pozele mele[/url] si [url="http://community.webshots.com/album/562336043ugaRoF"] Albumul frumoaselor[/url] "Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata intr-o noua saptamana! Raportez, suntem bine amandoi! Mariana sus inima! Stii parerea mea, concluzia este ca viata chiar poate fi buna si binele apare de unde habar n-ai. Trage-ti sufletul si striga dupa ajutor cand ti-e greu ca de asta suntem pe aici [grup] Stanca cred ca ti-am cobit cand ti-am povestit de radacinile uriase pe care le-am avut eu la maseaua de minte, ma bucur ca ai scapat de ea in cele din urma. Rolo felicitari pentru raport, oferta ramane deschisa pentru alata data daca ai nevoie. Pentru toata lumea niste [flo] ca sa va mearga bine toata saptamana! ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor [hia] Mariana sunt si eu socata [:(] de vestea care ne-ai dat-o si imi pare foarte rau [flo]...dar mai stiu -din putinul cat te cunosc- ca esti o femeie extraordinara si o luptatoare [pup] noi ieri am fost in prima excursie la iarba verde -am stat la gratar vreo 5 ore doar ca Beatrice a stat in masina mai mult ca era un vant groaznic din pacate- Cristiana SARU' MANA pentru colet l-am primit...multumim foarte mult [flo]....legat de diarea Sofiei nu stiu ce sa spun faimosul Eridiarom l-ai probat??? noi tot cu el ne tratam daca avem probleme....sau Furazolidonul pt. copii o cura de 7 zile sa dezinfecteze intestinele...speram sa-i dati de capat [pup] Raluca ce ma bucur ca ne-am vazut [pup]...am uitat sa te intreb si Luca sughite mult?? Manu ati fost la Baby expo?? ati gasit ceva?? va pup fetelor mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) [url="http://community.webshots.com/user/jozsaerika?vhost=community"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...