Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma bag si eu in discutie...Olim e in Cluj, stiu de la Ramona.
MAMI(Adriana) & [copil] [url="http://b2.lilypie.com/pilgp3.png"]ALEXIA[/url](28 aprilie 2007) [url="http://good-times.webshots.com/photo/2796874640102402558jbsUvY?vhost=good-times&vhost=good-times"]POZE ALEXIA[/url] Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]gagici!! Stanca, unde esti cu cafelutza ta delicioasa[il]...mi-e un dor de o cafea buna... dar raman fidela ceaiului, ca n-am de ales[:D] sper ca esti bine[flo] Oana, ma bucur ca ne-ai invitat la balmos, e preferatul meu de sezon, cum spuneai[:D]; de dadaca nu stiu nimik, sper sa gasesti repede si sa fii multumita de ea; succes si spor la noul job! suuper!! [flo] Manu, mersi de gandurile bune, sper sa ne vedem sapt. viit. in parc[:)] Da fetelor, Olim e la Cluj, cred ca sunt bine, ea si Alex[:)] Criss., ma bucur pt. Sofia, cu siguranta a fost ceva tranzitoriu, sanatate multa!! Am citit aseara mailul, oare cum sa fac? [help] [pup] Mariana, [flo]ce mai zici? ce mai faci??[pup] Simona, [flo][flo]din gradina sufletului meu. Flavia, bine ai venit (la scris) pe forum[flo]La cat mai multe mesaje!! In ce tara ploioasa esti? Daca-ti face placere, haide si scrie-ne, ca te primim cu drag!! fetelor, stiti careva ceva despre gradinita nr.9 din piata Mihai Viteazu?? va rog sa-mi dati de veste[flo] p.s. despre noi... Luca e bine, creste si e tot mai atent la ce se-ntampla in jurul lui[il], uneori doarme bine 3-4 ore, alteori 1jumate-2... inca am lapte la el, dar m-am ingrasat ca o "purcica"...si mi o ciudaaaa[xx(] trebe sa dau iama prin magazine, ca nu am cu ce iesi din casa[bang] va doresc o zi frumoasa, in ciuda ploii care se anunta!! http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Haideti sa va dau eu o cafea [berica], cam slaba mi-a iesit azi, dar e fierbinte si neagra si parfumata si ... stiti voi, cu dragoste (cred ca m-am molipsit de la Romana) Noi suntem bine, ieri am ajuns pe lumina acasa drept pentru care am taiat iarba pe vastele domenii de 60 mp, greu si asa [:D] Am facut poze cu diverse flori, melci, soparle, fructe, toate din curtea noastra, da' nu gasesc cablul ca sa le descarc. Va anunt cand sunt la galeria de poze. Raluca multumesc de flori si Manu multumesc de gandurile pentru gradina mea. Ce bine ca cei doi Luca cresc frumos si senin [;)] A raspuns careva invitatiei Marianei de intalnire? Ca am mai sarit vreo doua mesaje ... [:I] si sa nu ma mai intorc in urma acum. Flavia bun venit in gasca si ... daca vrei sa ne mai scrii nu te opri, iar daca ti-e mai bine la distanta ... si asa e bine cata vreme tie iti este bine. Si eu am stat la panda destul pana sa scriu, te inteleg perfect! Cristiana sper ca e o gluma treaba cu slabitul. Mihai ce parere are despre asta, ca pana la urma e indicatorul tau cel mai de pret! Si ... rochiile totusi trebuie sa se aseze pe ceva, stiu eu cat ma chinui cu asta, gandeste-te mai bine! Si acum am de dat o [?] Mi-am facut programare la homeopat (doamna) despre care am auzit si citit multe lucruri bune, am primit chiar recomandari. Mi-am asteptat cuminte programarea 1 luna jumate, iar cand a venit timpul ... am beneficiat de serviciile (bune de altfel) ale unei rezidente. Partea urata este ca nici ea (rezidenta), nici nimeni de la cabinetul acela (privat) si nici doctorita insasi (care a aparut la secretariat cand eu achitam consultatia si tratamentul) n-au gasit de cuviinta sa-mi spuna ca doamna dr la care mi-am facut programare nu este, nu poate veni si transmite scuze sau ceva ... ce sa denote politete si respect pt clientul platitor din greu (adica 200 lei consultatia si 266 lei tratamentul). Una peste alta consultatia m-a uimit, nu am mai auzit despre aceasta metode de investigare (scanarea nivelului energetic al tuturor organelor interne, nervi, oase, par etc. care poate sa indice unde sunt deficiente, poate sa dea un diagnostic aproximativ si un tratament) si mi s-a parut grozava. Nu intrebati numele (tehnicii) ca nu-mi amintesc acum, daca vreti detalii ma uit pe pliantul pe care il am acasa (va imaginati sper, ca am cerut lamuriri despre ce si cum si de ce mi se face ce mi se face). Cabinetul - Elmavital, dna dr. absenta Liana Marginean. Gata, m-am intins ca o placinta de post, ma duc in lumea mea si va zic spor in toate cele! ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor [hia] primesc si eu invitatia la balmos -imi place foarte mult- dar oare am voie daca alaptez ?[:(] parca incep sa alunec si eu in butoi ...poate e un fel de depresie postnatala...nu sunt multumita de nimik...[:(!] Norbert imi scoate si el peri albi, Beatrice in schimb a luat bine in greutate are 4 kg la 3 saptamani dar ma "seaca" din 2 in 2 ore [mamica] Raluca eu port doar cateva haine din luna 5 de sarcina -precum blugii cu care m-ai vazut- astept sa mai slabesc si imi iau si eu cate ceva de vara .Pupam pe Luca cel cuminte [pup] va pup fetelor mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) si comoara Beatrice (20 mai 2008) [url="http://community.webshots.com/user/jozsaerika?vhost=community"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la mine- ca este doar ora 9.00 Multumes mult fetelor de primire [flo] Eu sunt de 7 ani in Irlanda impreuna cu familia -una bucata sot + 2 baieti Vlad aproape 8 ani si Paul 9luni jumate, terorist tare, daca va mai amintiti posterul din Central( demult cam de vreo 10 ani)-born to be wild. Nu pot face nimic de el. Raluca apropo de ingrasat-eu in timpul ultimei sarcini am avut diabet gestational, regim sever, ore fixe de mancare in consecinta kg putine depuse. Dupa nastere regim alimentar total pe dos plin de carbohidrati (cruditatile ii provocau colici lui Paul) si am acumulat la kg mai mult decat am avut in sarcina. La mine mitul ca daca alaptezi slabesti nu a functionat. In schimb a functionat mitul 9 luni te ingrasi si ai nevoie de 9 luni sa slabesti- am revenit aproape de greutatea de plecare. NO toata vorbaria asta era ca sa iti spun sa nu te stresezi prea tare- daca se poate- ca vei slabi la momentul potrivit. Erika, eu la a doua sarcina am gasit alaptatul extrem de epuizant mai ales in prima luna, noroc ca am avut socrii la mine pentru 3 saptamani.Pe urma dupa ce am ramas pe cont propriu am trecut si eu prin faze blue dupa ce dadeam apa pe la soricei ma incurajam eu pe mine insami sa merg mai departe- oricum nu as fi avut alta solutie. Rabdare ca vor trece. Daca ai cine sa te ajute profita din plin. Cristiana sa stii ca Simona are dreptare in privinta curei de slabire. Nu stiu cun arati in realitate dar o cred pe Simona. Tocmai am avut aseara o discutie cu sotul pe tema aceasta- incerca sa imi dea la o parte obloanele de cal, sa ma vad prin prisma lui.Sper sa tina. Pentru restul fetelor un gand bun si o zi luminoasa. Acum vad cat m-am intins [8)] Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hi girls suntem bine, si vioi, am dormit betoing azi noapte si avem al 5-l3a dintisor[alcool]care a venit tare greu si ma intreb daca nu el ne-a provocat prostia asta de diaree.. is nervoasa pe aerul conditionat de la noi, sunt permanent congelata, Oana aviz[:D] cealalta gazulica a mea de 3 zile e permanent pedepsita, face numai prostii, e cumplit de agitata la gradi si f cuminte acasa, a cazut intr-o veselie ,mi -s aplans educatoarea intr-una efectiv nu stiu ce-a apucat-o.ca sa nu va mai zic ca s-au jucat de-a moartea...[bang]care cand am intrebat-o ce inseamna mi-a zis ca nu stie...dar ca se joaca aruncandu-se pe jos si tzipand.habar n-am de unde vine chestia asta, bine ca nu e ea initiatoare si sper ca trece repede[bang] Simo, hehe nu e de acord si oricum nu stiu daca ma pot tine dar m-am ingrasat doua kile si se pare ca de la combinatia nefericita pb de tiroida + anticonceptionale... si cu gradina si pe noi ne-a palit, ne-am luat flori, am platat Tuja si mai vrem vreo 2 platani pe care ni planteaza Magnolia.vreau sa-ti vad pozele. Interesanta treaba cu homeopata, eu sunt socata de cat au crescut tarifele la cabinetele particulare, ieri am dat la endocrinolog 130/consultatie.mi se pare enorm ptr 20 de minute. Flavia bine ai venit, de uinde ne scrii, poveste-ne despre tine! Erika ti-am trimis pm cu nr meu, suna-ma tu ca eu iar l-am pierdut al tau[hagi] Stanca pe unde esti? haideti sa ne vedem fetelor next week, ce ziceti? va pup Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia da[:D]si el e pe principiul sa ai pe ce pune mana [:D]dar pe mine ma enerveaza:) vrem sa vedem pozici cu tinerii tai si cu micu terorist:) Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, gagici!! vin si eu la poveste, azi ceva mai relaxata decat ieri[:D] Erika, citeam ca intrii in depresie... draga mea, ca sa vezi ca nu esti singura, eu ieri am facut instructie cu ai mei; toata casa(adica 3 camere) pline cu jucarii imprastiate, haine puse alandala... de parca eu sunt sluga cuiva;(ce sa mai zic ca la bucatarie numai eu sunt abonata pt. tot)... asa ca m-am bagat in ei sintr-un sfert de ora era casa curata! deci ideea e ca mai trebuie sa facem ordine cu ai nostri, ca altfel ni se urca-n cap. uuf, m-am descarcat.[:)] ma bucur ca Beatrice e bine; sa stii ca si Stefania sugea din 2 in 2 ore, deci te inteleg perfect.[flo] Simona, ciudata experienta ai avut, dar din pacate e tot mai populara, asa ca...la ce sa ne mai asteptam? mie-mi place la nebunie ce zice Mircea Badea: "traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul"... sau "traim in tara pe care-o meritam"... si daca nu ma insel, la acest tip de investigatie voiam si eu sa merg acum multe luni, cand mi-ai spus sa-mi vad de treaba[:D] (nu aveam atatia bani la mom. resp., de aceea am renuntat) fetelor, kiar nu stiti nimik de gradi nr.9 din piata mihai viteazu?pliizz... va las ca plange flacaul, revin io http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Cine da cafeaua astazi? Abia imi tin ochii deschisi.... Simona, si eu ma gandeam sa merg la Liana dar neavand atata banet, am renuntat.... ciudat ce ti s-a intamplat.. eu m-as fi enervat.. iesea bucuresteanca din mine [:D] Raluca, si eu astept momentul sa invete Luca Duracell sa-si stranga jucariile... momentan stie doar sa scoata lucrurile din dulap, oalele din dulap, jucariile din cutii si sa bage polonicul in masina de spalat.... macar fac abdomene cand le strang [:D] Flavia, bine ai venit.... de cand imi doresc sa ajung in Irlanda [bicla]; era sa ajung acolo la o nunta, dar aveam o predare de proiect si nu m-am dus [bang]; astept pozeeeeeeeee cu nazdravanii tai Intalnire: cand/unde? Eu sint in delegatie de joi pana vineri, totusi sper ca de data asta sa nu o ratez... mi-e dor de voi Pupici ca fug pe teren in curand Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...