Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

Buna seara, dragele mele!

 

Va multumesc pt gandurile voastre bune; sunteti minunate; mi-e bine sa va stiu aici, aproape.

 

MANU!!! M-ai dat pe spate! m-am uita la pozele voastre; si..... surpriza! te-am vazut ce slaba esti! waw! felicitari; a zis Stanca ca ai slabit, dar nu-mi imaginam ca asa de mult; arati fff bine; bravo tie! sa-mi spui repede ce-ai facut; ca poate da domnu` si iti urmez exemplul.

 

Si daca tot vorbeam de slabit, Cristiana, fata draga! ai patit ceva la nivel superior??? tu sa slabesti??? nici acum nu-mi vine sa cred ca am citit bine; stai cuminte si-ti ocupa timpul liber cu altele mai benefice.

 

Simona, ma bucur tare pt vestea buna pe care ne-ai adus-o, in ceea ce-l priveste pe finutul Rares; mi-nu-nat! asa trebuie sa fie!

 

Flavia, bine ai venit la noi! Neaparat sa te tii cu scrisul, ca imi place de tine; astept si eu poze!

 

Stanca, ce frumos! m-am emotionat tare cand am citit; abia astept sa ne spui si despre a doua zi "cea mai fericita din viata voastra"!

 

Roxana, e f bine si dupa 17; neaparat trebuie sa ne vedem si la Edith, ca sa mai tragem o poveste; dupa... vedem noi [;)].

 

Rolo, asa imi vine, sa iti dau tie un [pup] special.

 

Oana, felicitari pt noul job! sa-ti fie bine; sa ai multe satisfactii!

 

Raluca, Erika, dragele de voi! sunteti figuri cu starile blue; nu va stresati; trec si ele; vin altele mai bune. Important e ca bebe-ii sunt ok.

 

Romana, indragostita noastra, tu ce mai zici? multumesc pt invitatie! esti o draguta.

 

Despre noi:

- miercuri mi-am dus copiii in MM; eu am ramas pustiita; inca nu stiu cat ii las; dar mai mult de 2 sapt. nu rezist; ei sunt bine; toata ziua prin curte (de la 8 dimineata pana seara la 9); numai vremea sa tina cu ei;

- la servici toate bune si frumoase; chiar ma enerveaza treaba asta; parca stiau ca vreau sa plec; acum, daca ar fi sa plec, mi s-ar rupe sufletul; iubesc varianta asta de ocolire a clujului! luni s-a pus prima grinda (cu un utilaj special) sus pe viaduct; am fost acolo; apoi am facut si eu primul pas pe viaductul nostru; minunat sentiment!

- cred ca ma duc la concert cu Julio Iglesias, in 14 iulie; ba mai mult in primul rand si apoi la cina cu el si nevasta-sa; am niste emotii cand ma gandesc......

- ieri.... marele meci! nici una nu ati zis minic de treaba asta! nu v-ati uitat??? eu am fost la napoli centrale cu catel cu purcel, toata floarea cea vestita de la Pizzarotti; adica romani+italieni; va puteti imagina cum a fost? am crezut ca mor acolo! orgoliile cat casa; a fost tare fain.

Altceva nu mai stiu; nu mai am noutati.

 

Va [pup] cu drag pe toate! Sa aveti o duminica linistita si placuta.

 

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vorbea careva de placinta de post, si intins??? [alcool]

Sper ca nu v-am plictisit prea tare!

[pup]

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, nu te-ai intins deloc..... deci te-ai distrat la meci. Ati pus si voi grinda U cu lansatorul? Hai ca plictisesc fetele cu discutiile noastre din lumea constructiilor de drumuri... noi ne oprim cred, macar voi sa construiti ceva....

Sper sa ne vedem curand si iti spun cum am slabit....

Fug la culcare dar va pup pe toate sa dormiti bine

 

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]buna dimineata, iubitele mele, si zic asa, pt. ca imi sunteti asa drage, fiecare in parte... greu rezist fara sa va citesc si sa va scriu!![il]

 

drept dovada, sunt in zona[:D]

 

imi place la nebunie, shantieristelor[flo], cum povestiti voi despre job... parca v-as chema pe mess. sa-mi dati detalii[:D]

 

dar azi sunt scurta, se anunta o zi mare!! Cu voia lui Dumnezeu, azi il botezam pe Luca-Mihai, iar fericita nasha e (dupa cum bine stiti) draga de Cristiana, sa-i dea Dumnezeu sanatate sa se bucure de odraslele noastre[flo][flo][flo]

 

va pup cu drag pe toate, revin maine mai relax si mai fresh, evident.

 

p.s. sunt treaza de la 5 jumate, dar nu ma plang, ca mi-a dormit fecioru de aseara de la 10. super-baiat[il]

pa-pa

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca azi e zi speciala pentru cineva si nu se putea nimeri mai bine decat inr-o zi tot importanta- de Rusalii.

 

Bun venit Luca-Mihai in randul crestinilor. Dumnezeu sa te binecuvanteze cu multe haruri iar ingerasul care l-ai primit azi sa te ocroteasca si te vegheze mereu.

 

Felicitari Cristiana si Mihai, sa va bucurati de finut, Raluca sa va traiasca micutu si sa va aduca numai primavara in suflet.

 

Flavia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti la cafea... sa nu ziceti ca e devreme.... [:D]

Raluca, il felicitam pe crestinul Luca..... si eu vreau poze muuuuuuuuuulte...; deci asa, vrei sa afli amanunte despre constructia unui viaduct? Iti stau la dispozitie cu putinele amanuntele care le stiu si eu....

Azi iarasi vreau sa evadez... am o rata de platit si cu programul asta minune nu ajung la banca [bang]; sa vad cum ma strecor sa nu ma prinda sefu'...

Fug la munca!

 

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata

 

Vin eu rapid pana nu se trezeste Paul ca pe urma adio liniste. Ce aiurea e cu moderarea mesajelor, eu le scriu si ele apar dupa ceva vreme. Cat timp mi le modereaza?

 

Va rog sa ma ajutati si pe mine daca stiti. Piticul meu papa lapte praf de APTAMIL 3 de la Milupa (de la 6 luni in sus). Intrebarea mea e daca are Milupa si in Romania lapte praf pentru varsta asta si sub ce denumire. Venim acasa in 2 iulie cu voia Celui de sus si a celor de la aeroport(se anunta greva)si sa stiu cat lapte sa imi aduc cu mine.

 

Cu pozele noastre mai pasuiti-ma un pic ca timpul la noi e tare limitat.

 

Va pup si cu noroc poate ne mai 'vedem' mai incolo

 

Flavia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olaaa gagici

 

am o zi ingrozitoare si turbata, imi cam plezneste si capul, si ma uit dupa Oana prin cei 500mp de open space si n-o vad, off ca n-am avut vreme sa ma ocup ca lumea de ea.Oana[pup]si welcome si pe calea asta.mi s-au aglomerat f multe si tot visez la o zi libera.

 

we a fost tare fain iar botezul excelent.Luca e un bebe super dulce si cumintel,a mancat si dormit bine, a luat constiincios linguritza de vin si eu am avut emotii mari. a iesit si ne-am simtit tare bine si Ralucutza sa stii ca va iubim mult[pup][pup]

 

ieri am tras si o sperietura ca am fost in mall-ul inundat si acoperisul a cazut la doi pasi de mine[:I]deci am un ingerash pazitor ca am scapat cu bine!

 

Mariana ce ma bucur cand scrii mult, vreau sa slabesc ptr ca am pus doua kile si amandoua pe fund[bang][:D]

 

va pup mai viu

 

 

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...