Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

La multi ani fericiti Svety!!id="red">multa sanatate si bucurii![il]

 

no gagici pune-ti frana si lauti umpic de stare PINK de la mine[:D].

 

noi am avut un we tare fain,sambata mamarutele or fost vedete , ne-am simtit tare bine la petrecere si martorii oculari pot confirma sau infirma asta[:D]

 

azi noapte am dormit cam prost, m-a durut cumplit burta si nici acum nu pricep de ce, da dimi a fost bine si eu plina de avant si energie [alcool]

 

va pup, vreau sa ajung in parc dupa masa asta.

 

 

 

Manu, pupici pe julitura copilului si unul special de la Sofia.

 

Mariana ce faci cum esti?

 

Erika asteptam vestea cea mare, mai ai nr meu de tel sa ma anunti?

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]

 

din pacate nu mai sunt asa vesela ca zilele trecute... azi noapte Stefania a facut febra, n-am dormit aproape deloc, iar azi am tinut-o acasa... de ce nu mi-ati zis ca nu e usor cu doua mamarute, mai ales cand una din ele e maraita si bolnavioara?? Acum nu mai are nimik, tuseste cate putin, deci maine pupa gradinitza... sper sa fie bine... Stanca, ai dreptate, maine dimineata e... si ca sa fie faza tot mai nasoala, profa vrea sa fim cu o ora mai devreme in sali, ca sa ne organizeze... ce puii mei mai vrea si aia, cand la mine timpu e ff limitat[bang]... dar incerc sa nu ma gandesc, si sa fiu calma, sa am laptic la Luca... tot ce conteaza acum...

 

aaa, si cu scuzele de rigoare pt. intarziere, la multi ani Svety,sanatate multa si numai bucurii!!! mai treci draga pe la noi si zi-ne cum iti mai merge!! [pup]

 

va las, ca nu are rost sa va mai umplu cu starea mea cea buna, ... pe maine dupa-masa!!

 

cu drag, raluca

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici am adus butoiul cu PINK sa spalam starile de BLUE:)

ioi Ralu , sanatate la Stefi, sambata a fost mai retrasa poate de atunci nu se simtea bine...si da, cam asta e cu doua mamarute iti cam dai seama cum a fost la noi din octombrie pina in aprilie aproape non stop[bang].dar ce bine ca vine vara si va fi mai usor, o sa vezi!

 

cum sta Luca cu greutatea?(pot sa-i spun mihai?[:D])bafta la examen , o sa fie bine!

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fete dragi!

Am putin nevoie de ajutorul vostru. Daca il cunosateti pe dr. Cazacu-chirurg la Spitalul CFR, daca stiti despre el, cum e ca medic? Cum sunt conditiile din Spitalul CFR? Si daca stiti cumva cat se da la Cazacu pentru o operatie de fiara?

 

Va multumesc din suflet daca ma puteti ajuta cu aceste informatii...sunt destul de urgente. [flo]

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti la cafea.... am "spalat" starea blue cu pinkul daruit de Cristiana si ma simt mult mai bine.... Raluca, cred ca iti este tare greu dar tin pumnii sa fie totul ok.. Bafta astazi si multa putere.. pupam Luca cel mic Cristiana, super veste!!!! Deja se pregateste sa vina in fuga la Luchitza raschetatu'.... atat de urat se vad ranile, toata lumea se uita la noi.... iar ieri tot turbo a fost.. se baga in tuburile de la tobogan si se joaca de-a fatza ascunselea dupa care urca singurel scarile pana la tobo cel mare de unde s-ar dat direct cu freza la inaintare.. eu dupa el, cu geanta de gat... vai, dupa 11 ore de munca el ma ia de fresh... Pupici Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Gabi![s]

Sanatate, fericire si multe multe bucurii iti doresc.id="red">Ce mai faci?Cum e Andrei?

 

Raluca succes la examen!

 

Cristiana felicitari Sofiei!La mai multi pasi singurica.Ce perioada agitata urmeaza pana se stabilizeaza mersul si intelege ce si cum.

 

Manu normal ca te ia de fresh .Cu ocazia asta scutesti banii de fitness.Eu pe julituri si bube pun Aloe first si se vindeca foarte repede si fara cicatrici.

 

Mihaela imi pare rau dar nu te pot ajuta ca nu-l cunosc pe doctor si nici nu stiu cum e la CFR.

 

 

 

 

Mami de Razvanid="blue">(07 martie 2004) si de [am]

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela Raluca stie sigur conditiile de la Spitalul CFR!eu nu dar n-am auzit de bine din pacate[bang]

 

pozici de la chef:

http://community.webshots.com/album/563498658pziEXd

 

enjoy

 

 

 

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanca, ce aloe? De unde? Eu nu cunosc decat gelul ala pe care l-am baut candva [alcool]... Ma duc sa ma uit la poze de chef... ca oricum chef de lucru nema.... as vrea sa ma alerg printr-o poenita... off.. vreau in vacanta!!! Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola gagici!!

 

deci dam cu PINK pe starea BLUE... si e bine... deja ma simt mai fresh

 

la ex. a fost ok, a trecut... cu bine...

 

dar starea Stefaniei e tot ciudata... si azi noapte a facut febra, transpira ingrozitor (ceea ce e bine), dar ziua e un deliciu, e vesela si saritoare, ca si pana acum... v-am povestit ca voia intr-o zi sa suga si ea??[:D][:D]si cand a vazut ca nu poate, a fost tare dezamagita... i-am explicat io de ce nu poate, ce si cum cu dintishorii, etc.etc.[:D] ca s-o linistesc[:)] Luca-Mihai([:D]Criss) creste bine, e linistit, suge de parca niciodata nu ar fi mancat, e un papacios... azi poate iesim afara, daca m-am linistit si e vreme buna...

 

am admirat pozicile, frumoase[il] si ce mari s-au facut toti copiii... Razvan e un dulce, Dragos la fel, iar Medeea...niste ochi ...[flo][flo]

 

Mihaela, daca vrei iti dau detalii pe PM despre spitalul CFR, despre conditii si altele[:)]

 

Manu, kiar e ff bun Aloe First, si noi il folosim cu succes, numai ca la Stefania a fost mai rar cazu de julituri... in rest pe iritatii, etc.

 

Criss, felicitari pt. primii pasi singura!! ce mortala perioada... auzi, incep sa ma sufoc si eu de dragostea pt. cei mici ai mei... am constat ca atunci cand nu sunt la Luca, sunt cu Stefi si invers... dar nu simt ca m-ar obosi, decat atunci cand e vb. de boli... [il]cred ca m-am indragostit iar[il]

 

va las ca fug sa culc gaza mica...

 

revin deseara

pa-pa

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...