Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

[xx(] pt reclama de la pampers; ma scoate din sarite cum se manifesta de fiecare data cand se deschide o noua pagina; + parca nu functioneaza nici scrisul cum trebuie in area in care se deschide; brrr; inca odata [xx(]

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani tuturor sarbatoritilor!

 

eu sunt prastie , inca lucrez, am maine o prezentare importanta ...

 

Ralu, da-mi numarul Erikai, mi-a venit ideea geniala sa o intreb daca nu ii trebe o tona de haine frumoase zic eu de fetitza[:D], mai ales ca si mamarutza ei e din mai deci sunt pe aceeasi perioada a anului.

 

ieri am fost si le-am luat la fete sandale de la Ecco, scumpe ca naiba da f ok si sa ii tina la asta mica piciorusele grasunele[:D]

 

maine o duc pe Thea la eco cu inima, se pare ca i se aude din nou suflul sistolic , sper din suflet ca totul e ok ca dupa masa merge la inot la piscina de la Iulius.

 

Mariana, da io chiar vreau sa ne spui si despre voi[pup]cum esti?mai PINK?

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit pe lume Beatice!!erika, refacere rapida si mult laptic sa ai pt micuta sa se faca mare! stanca felicitari pt cei 12 ani.....si la mai multi! noi maine avem 4 ani de la nunta.....btw is tot in cautare de rochie[bang], am 2 pe lista dar is 2000roni de caciula...io nu as da atatia bani, dar sotul insista sa-mi iau ceva super frumos si unicat de preferinta[bang]maine merg sa vad daca gasesc acolo pe dorobantilor.... apropo, fetelor, mai da-ti idei unde sa merg sa vad de o rochie de seara carrie felicitari sofiei pt primii pasi. am vazut si pozele de la petrece...ce torturi super au avut printesele....unde ati facut ptrecerea? yagmur in legatura cu innotul, ce sa-ti zic, eu am tot fost la bazinul olimpic si am intrebat la rand antrenorii pana am gasit una care sa-l ia pe alex, marti am fost la prima ora si alex, ma asteptam sa fie super entuziasmat si sa-i placa la nebunie, dar m-a surprins antrenoarea care a fost f incantata de alex, ca nu ii e frica deloc de apa, ca are instinct bun, invata repede si are doar 2 ani....zicea ca e un fenomen...va dati seama ce bine m-am simtit... la aquina cum e?cristiana dar piscina de la iulius? la bazinul olimpic e ok, e cam in renovare pe la vestiare, dar bazinele sunt ok, si eu consider ca apa e f curata si pt ca ,stiu cat s-a investit in sistemul de filtrare, la ora respectiva avea cel mai performant sistem de filtrare din europa, iar acum la oradea e cel mai performant(abia anul trecut au gatat lucrarile pt campionatul de acu 2 luni). nu cred ca in iulius sau la aquina s-au bagat atatia bani....tariful e de 10roni pt adulti f rezonabil. http://video.google.com/videoplay?docid=1589151277924926642&hl=en - inainte sa=l ia instructoarea no, nu mai stiu ce mai vroiam sa zic...e cam tarziu...[pup] pe toata lumea.....si da-mi ponturi unde sa ma duc sa-mi caut rochie de nasa[alcool] [mamica] de [copil] [url="http://b2.lilypie.com/o2jEp3.png"] Alex SUPERSTAR[/URL] (8 mai 2006) [url="http://www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/"]POZE[/url] [url="http://www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79"]Filmulete[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78782"]nasterea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi strange de gat reclama asta care ma incurca [bang]

Arleena, eu habar nu am de magazine.. asa ca nu te pot ajuta..si eu am o nunta de fitze in septembrie si trebuie sa mai slabesc ca altfel nu gasesc nimic [alcool]; la Aquina sper sa merg miercuri, dar mai am de luat pampers de apa si colac.... dar daca nu te superi poti intreba antrenoarea daca ar avea timp sa il vada si pe Luchitza? Adica macar sa vad daca ii este frica de apa sau nu? El are acum 1 an si 5 luni.. daca se poate, bineinteles....

Mariana, eu vreau sa mai stiu despre voi.. nu fi zgarcita... si merci mult de aprecieri.. poate ne vedem in vreun weekend, ca mi-e dor de voi si avem o masinutza de inapoiat [pup]

Luca incepe usor, usor sa mai zica cate ceva.. sau eu sa inteleg ce zice... avem asa: mama, ta=tai, ba=bravo, uca=Luca, onu=avionul, jos dar tot nu zice papa sau apa [alcool]

Erika, astept pozeeeeeee... dar acum esti ocupata.. va pup cu drag

Cristiana, spor la treaba

Raluca, bafta si tie... cred ca e tare frumos cu cele 2 mamarutze... [il]; pup mancaciosul cel frumos

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi

 

Mariano, nu fi zgarcita cu povestile despre voi, ca ne plac asa de mult[il] si ma bucur ca te-ai distrat de "perla" mea.... dar nu stiam cum sa traduc starea mea de spirit din acel moment...

 

Criss, ok. ma conformez[:D]

 

Erika, pupici multi ca sa te refaci repede sa vii sa ne spui despre voi si mamarutza scumpa[pup]

 

Manu, la Aquina a fost sotu cu Stefania, s-au distrat asa de bine... bazinul e ok, apa calda, de filtre nu stiu nimik, dar apa e curata. Probabil ca pt. innot cu instructor e mai buna varianta Simonei[flo] pupam locul rashchetat al lui Luchitza[pup]

 

Stanca, io inca savurez din cafeaua ta de ieri, virtual vorbind[:D] si nu in ultimul rand, felicitari pt. nr. frumos de ani impreuna[il] Sunteti tare frumosi impreuna[flo]

 

... despre noi... Stefania tot racita, tusheshte de numa, are nasu plin, dar nu mai face febra... noroc ca nu sufera ca i-am pus sechestru pe camera lui Luca, unde nu are voie deloc, acum.

 

va pup pe fiecare in parte, revin

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-am facut acfeluta care e MORTALA.De aceea va invit si pe voi sa o savurati [cafea]

 

Raluca sanatate Stefaniei si sa speram ca Luca nu va lua nci un virusel.Multumim de aprecieri [pup]

 

Mariana chiar e draguta coincidenta.[:D]

 

Simona io zic ca daca esti nasa mai bine iei o rochie mai deosebita sa nu te trezesti ca si o alta nuntasa are rochie la fel cu tine.

 

Manu ai reusit sa intrebi pe colega ta de om pentru productie?

 

Azi am zis ca voi avea o zi mai linistita dar m-am inselat.Se pare ca de miercuri vom incepe iar sa lucram la casa, dupa 2 luni de pauza.Sper sa nu ne mai oprim pana nu e gata tot.

ieri am fost si m-am tuns si imi place ce freza mi-a iesit desi e cam scurt.Imprtant e sa arate bine.

 

 

 

 

 

 

Mami de Razvanid="blue">(07 martie 2004) si de [am]

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola iubitelor!!

 

...am un ghimpe in minte care nu-mi da pace defel: Luca a avut putin icter la nastere, nu mare, deci nu l-au pus la UV... dar mi se pare ca nu i-a trecut pe fata si pe oki, si ar fi fost cazu, pana la 3 saptamani... o sa sun doctorul sa vad ce e de facut, sper sa fiu ingrijorata degeaba.

 

va pup, o zi frumoasa in continuare!!

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...