Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! cap.80


Recommended Posts

Ma simt ca-n Ultimul mohican........io cant io descant dar nu-i bai. Am fost sa o vad pe Mariana si m-a prins o ploaie torentiala de m-a facut ciuciulete.Ploaia a fost calda si pana la urma a fost tare placut.Demult nu m-am plimbat prin ploaie[il]. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ola

 

am intrat sa va spun noapte buna si o duminica frumoasa si tihnita[flo]

 

Stanca, am vb. cu dr. si a zis ca e ok, sa-l scot la soare pe micul printz[:D]... Ultimul mohican...mmm... ce vremuri...

 

va pup pe toate, fug la somnic ca imediat se trezeste Luca sa pape iar[il]

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca bine ca e doar atat. Si noi am petrecut un we ciudat dar placut in general. Azi mergem la o inmormantare la tatal unei prietene. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va zic(daca am cui[:-/]) o chestie draguta pe care a spus-o Razvan azi dimineata.El are o gentuta in forma de vaca cu care merge la gradi.Azi dimineata i-am dat o budinca ca sa aiba gustare si l-am intrebat daca apus-o in vacuta.El mi-a raspuns: da, am pus-o, acolo in muger nu vezi ce mare e? Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola Stanca!! am sosit eu la raport[:D]

 

Scump tare nazdravanul tau, Stanca, [pup][:D]n-a fost departe de adevar, nu-i asa??[:D]

 

si noi am avut un vikend frumos, linistit si tihnit... Stefania e la gradi, abia a asteptat sa se duca... va fi ciupercuta la serbare, trebuie sa fac rost de palarie alba cu boruri mai largi (m-am gandit eu) pe care sa aplic niste buline visinii, ca rochita ii e visinie, din saten, frumoasa... aveti idee unde gasesc palarie??

 

pup toata gasca! sa aveti spor la munca si realizari multe!

 

fug la bucatarie, iar...

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Vin si eu sa ma laud cu un weekend super. 1. Am avut 2 zile libere, si este MINUNAT. 2. Luca s-a trezit sambata la 6.30, dar duminica la 8.30.... sambata seara i-am spus in joaca sa doarma mai mult ca sint rupta de oboseala.... minunea mea mica m-a ascultat...

Am fost aseara pana la Sala Sporturilor si cred ca ar fi vrut la bungee-jumping... o ora nu a facut altceva decat sa se uite la zapacitii care se aruncau... si tot drumul cred ca de asta a povesti pe limba lui..... abia astept sa ajung acasa si sa iesim in prag.. v-am spus ca sint moarta dupa el? [olala]

Stanca, cat de haios este Razvan....

Raluca, bine ca te-ai linistit; Luca nu a facut deloc icter.... asa ca nu ma pricep

Azi am mult de scris.. rapoarte, emailuri... si recunosc ca stau si ma uit pe geam si ma gandesc la un picnic..[alcool]

Va pup si o zi grozava

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olaa gagici

 

mi-o fost dor de voi[olala]

 

noi ne-am relaxat fain in we, really, suntem asa indragostiti de fete ca ne-o creeat dependenta .cel mai mult ne place sa stam toti 4 in pat dimineata in we cand ele oricum se scoala undeva in 6 si 7 si stam cate doua ori si ne giugiulim[olala][olala].

 

is bine si optimista, numa n-am chef de lucru.ii bai?[pk]

 

Stanca mortal Razvan!

 

sa va zic si eu, zicere de la Theiutza:

"mami io cand ma marit?" eram in masina si Mihai o pus o fraaanaa..."de ce iubirea lui tati intrebi asta?"

ea" pai....ca vreau sa ma marit odata"

eu"dar ce inseamna sa te mariti"

ea"sa vina un print , sa ma imbrac in rochita si sa ne pupam!"[:I]

 

va pup si eu

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

is bine si optimista, numa n-am chef de lucru.ii bai?nu-i bai Criss., e o dovada ca esti normala [:D] Sper totusi ca la Theiutza sa-i dispara treptat chefu de maritish rapid, ca il si vad pe Mihai cu pushca la intrare[:D]

 

si din gama "perlelor", sa va zic si eu una... ma tot intreaba mama cand vb. la tel., daca am lapte... si de la o vreme, saturandu-ma, o intreb: "unde?? in tzatza sau la frigider??"[;)] si de atunci ne distram de situatzie, ca tot mananc si beau ca sa am lapte[alcool]

 

Manu, pupam pe Luca cel poznash, dragu de el[il]

 

pa-pa

 

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, dragele mele.

 

In weekend nu am avut internet (incepand cu sambata dupamasa); si toata ziua am stat pe calc, avand de terminat nunta de saptamana trecuta; asa am vrut sa intru sa va citesc un pic....

Ioi ce bine ca am scapat de reclama aia invaziva!

 

Stanca [:-)))]; super dragut Razvan; tot imi vine sa rad de el; auzi? dar cum te-ai udat? ca ai avut umbrela! [:D]

 

Manu, draga, dar cum ai scapat sambata fara lucru???

 

Fetelor; e ceva in aer? ca si ai mei se trezesc pe la 6.30 - 6.40; si imi vine sa na urc pe pereti (in viched; ca in rest e numai bine).

 

Despre noi: [:D] copiii sunt bine; saptamana asta, pe joi (parca) se duc in excursie cu grupa de la gradi [:-)))]; vai! cat sunt de incantati; cat de mult asteapta sa plece cu "autogarul"(citat de la Stefan [:-)))]); nu ma intrebati unde, ca nu stiu [alcool]; dar se intorc in aceeasi zi.

 

Fetelor, am o intrebare de 100 puncte; careva dintre voi aveti masina pe motorina??? daca da, dati-mi va rog un PM ca va zic apoi de ce ma intereseaza.

 

Va [pup] pe toate. Somn usor.

 

 

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaa; si am uitat sa va spun ultima noutate: de azi m-am reapucat de alergat [bis]; asa bine e pt creier; asa greu a fost sa ma urnesc! dar sper sa ma tina toata vara.

 

ok; andiammo a letto [:D]... cica-s de la italieni

paaaaaaaaaa

 

 

Marianaid="size1">, [sofer] Stefanid="size1"> (20.04.04),id="size1"> [harp] Simonid="size1"> (30.08.05)id="size1">

poze cu noi:id="size1"> 1id="size1">id="blue"> , 2id="blue"> , 3id="blue">id="size1"> si 4id="size1">

Nasterea lui Stefanid="size1">

Nasterea lui Simonid="size1">

 

Sanatate Maxima!!!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...