Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (18) Sarbatori Fericite!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by olim
ce horoscoape[bang][bang][bang] nu imi plac, cum sa se strice ceva, ca si asa mi s-a stricat masina de spalat vase[q]
de stricaciuni citeam si eu ieri pentru astazi insa ieri dupa-masa mi s-a stricat masina bine ca o s-o am gata azi spre seara insa foarte greu de mers cu taxiul mai ales ca la noi ploua de vreo 4 zile si strazile sunt efectiv pline de lacuri - cum pe aici ploua rar nici nu exista canalizare deci Dumnezeu cu mila pana se absoarbe toata apa O zi foarte buna va doresc ! blackgirl,bine ai revenit printre noi si un an cu foarte multe impliniri iti doresc Tzuni,[majoreta][majoreta][majoreta] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by aidaciolac
Luna cum adica nu este canalizare? Si apa menajera ... unde se duc?
[batcap] m-am exprimat eu gresit - lipsesc doar gaurile alea de canal in care ar trebui sa se scurga apa in caz de ploaie oricum ploua o data/doua ori pe an chiar am avut odata doi ani consecutiv cand nu a plouat nici un pic Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da , da , cred ca si la mine s-a stricat ... capul si nervii mei. Nu imi gasesc locul de 2 zile si sunt cam cu capsa pusa [:(] Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, Doamne fereste! pana acum nimic-nimica! [ups] Dar stati ca ziua este abia la jumate si sper ca greul pentru mine sa fi trecut! Peste o ora plec la munca si sper ca fiind departe de casa nu voi atrage puterile malefice din horoscop! [:p] Ce am gasit eu (ca vad ca Ralnied a luat tot spuma horoscoapelor la rand! [:D] ): Ar trebui sa te ocupi mai serios de sanatatea ta si a celor din familie. Neincrederea in partener va dispare astazi. Lucrurile se rezolva, iar relatia de cuplu va fi din ce in ce mai infloritoare. Nu v#259; l#259;sa#355;i distra#351;i de la treburile dumneavoastr#259;, indiferent de cine v#259; provoac#259;. Evita#355;i s#259; lua#355;i vreo decizie în ceea ce prive#351;te partenerul, ast#259;zi sunte#355;i domina#355;i de instincte #351;i confuzie. Cand ai de facut o alegere importanta, cel mai bine e sa iti asculti inima, dar si ratiunea. Astazi, ia hotararile cu atentie. O zi plina pentru Gemeni, care nu prea vor avea timp sa mediteze la prea multe lucruri. Actiunea este cheia succesului astazi, asa ca, indiferent cum v-ati trezit, ganditi-va ca statul la caldurica va poate aduce pierderi. O particularitate pentru voi este, astazi, o buna intuitie de care veti da dovada in alegereile ce le faceti. Incredeti-va in propria judecata si nu in a altuia, oricat de bine intentionat(a) vi se pare ca este. Hai ca unele mai sunt si pozitive! Depinde de noi sa privim ziua cu optimism! Sper ca la raportul de seara sa sustin in continuare ca nu mi s-a stricat vreo masinarie prin casa! [^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei nuuuuu , Emma e bine , multam lui Dumnezeu si doctorilor , dar eu sunt la dieta [:D] Hei stati ca am si io o stricaciune. Tv-ul din living face pe nebunul de cateva luni , oare nu se strica de tot? Da Doamne sa se strice de tot macar sa stiu o treaba [:D] Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...