Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (18) Sarbatori Fericite!


Recommended Posts

Wow, Tzuni, astea da vesti fantastice!!! Felicitari! [cheers][cheers][cheers] Sper sa ai parte de tot binele din lume, caci il meriti cu prisosinta! Acelasi lucru si pentru Aida [dual] (chit ca-i la dieta! [:D]), si pentru Doina [flo][flo][flo] Sper ca ceea ce a fost ieri a fost... ieri, si ca azi este alta zi, mai vesela, mai cu soare! [pup][pup] In final, nu mi s-a stricat ceva prin casa, insa am ajuns sa platesc facturile care creeeesc ca Fat-Frumosu' din poveste! Daca mai continua cu scumpirile, voi ajunge sa aman proiectul bebe pe motiv de ...lipsa finante! [:p] Horoscopul azi: Rezistenta fizica e inca mare, dar incearca sa eviti stresul la serviciu si oboseala deoarece esti inclinata catre excese si riscuri. In plan personal, nu obtii chiar tot ce-ti doresti, dar petreci clipe unice. si: Nu toate lucrurile vor fi usor de inteles sau de descoperit si nici nu le puteti face mai lizibile pentru voi. O zi aparent mai innegurata pentru Gemeni. Incercati sa priviti si peste gard, sa observati si ceea ce face vecinul(a), prietenul(a) sau colegul(a). O abordare optimista in tot ceea ce veti face azi este necesara. Astfel, veti putea sa descifrati ceea ce pun la cale persoanele din jur. In rest, o zi mai buna! Si vreau su si eu sa fiu mamica!!!!!!!!! [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by doinabita dar ma ridic eu...
asa da!!! blackgirl... nu mai plange! va veni si randul tau! eu am avut o zi de tot... nu mai zic[bang] (la munca ma refer!). Va urma o perioada aiurea de tot[bang]Again and again and again... [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubita, da' crezi ca mie imi place starea asta? Numai ca azi am trait o faza la care nu ma asteptam nici in ruptul capului... Si mai ales... de la o persoana pe care... as fi crezut-o ultimul om capabil sa faca ce a facut. Si iar s-a mai destramat in mintea mea un episod din serialul "Increderea in cei mai buni (asa-zisi) prieteni". Si tot nu ma invat minte. Oare cate palme de astea mai am de primit ca sa bag la creieras si eu niste chestii?[bang] Dar, vorba ta, sunt si lucruri frumoase pe lumea asta, asa ca n-are sens sa umbrim bucuria lui Tzuni cu prostii de astea copilaresti... E si maine o zi! Sa ne bucuram de ea, nu? [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe azi: Nu pierdeti timpul! Cam aceasta ar trebui sa fie deviza Gemenilor in ziua de astazi. Cu cat veti fi mai disponibili(e) pentru efort (nu neaparat fizic) si cu cat veti fi mai productivi(e) cu atat mai usor va va fi sa cooptati si pe cei din jur in actiunile voastre si sa obtineti un, eventual, ajutor. O discutie cu o persoana cu competente recunoscute intr-un domeiu de interes pentru voi poate avea darul de a va dezvalui o propunere interesanta. Numai ca eu sunt deja acasa, in pat, cu pantalonii in masina de spalat. Pana acuma, trei perechi! Cred ca recuperez lunile de lipsa...[alcool] La munca nici nu vreau sa ma mai gandesc, mie deja imi zboara mintea la concediul din vara, chit ca banii promisi nu se stie daca vor veni, cand vor veni. Eu mi-s optimista! O veni si al 13-lea salariu! Intre timp, va urez o zi cat mai lejera din catr a mai ramas! Si un w-e fruuuuuumos!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt deprimata [:(]. Am realizat ca ar trebui sa am cu 28kg mai putin ca sa am greutatea ideala. Ce ma supara cel mai tare e ca stiu cum s-a ajuns la situatia asta , dar nu am facut nimic sa ma ajut [bang] -28kg [soc] vai de capul meu. Oare o sa ajug vreodata acolo? Eu sincer si cu tot optimismul meu caracteristic nu cred. Asa ca ma duc sa gasesc un perete in care sa imi infig capatana asta proasta [bang][bang][bang] Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, cum asa, 28 de kile peste greutatea ideala??? Dar cu ce formula ti-ai calculat greutatea? Sau unde ai citit? [:(!] Ma gandesc ca si mie mi-ar sta mai bine cu 6 kile lipsa, dar... singura dieta cu rezultate garantate la mine a fost infometarea! [haibat]Si cum am citit pe undeva ca subponderalele sunt mai predispuse spre infertilitate, apoi numai imi trebuie corp de sirena! Mai bine [grasa] si fertila!!! [:D] Poate ai tu asteptari prea mari de la corpul tau! Mai bine incet, in pasi mici, cu mai multa activitate fizica, decat cu taiat de la mancare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si eu trupa mai putin vesela zilele astea dar sa speram ca ne va merge mai bine peste putin timp Un week-end cat mai placut si iata si un horoscop pe ziua de azi Bani: Esti foarte ambitios si reusesti sa finalizezi o lucrare importanta. Profesional: Esti pe cale sa rezolvi o serie de probleme foarte importante pentru viitorul tau si al familiei. La serviciu lucrurile se asaza pe placul tau. Dragoste: Persoana iubita ti-ar putea reprosa ca nu esti sincer sau ca ii tainuiesti prea multe secrete. Sanatate: Dimineata esti cam visator si ai tendinta sa neglijezi probleme importante Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...