Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (18) Sarbatori Fericite!


Recommended Posts

Horoscopul zilei
Este multa lume in preajma dv., dar cu fiecare persoana discutati cu alt ton. Cu cineva aveti discutii numai pe teme financiare, cu altcineva - despre afaceri si cariera, dar poate la un moment dat cele doua preocupari aparent diferite se vor lega intr-o singura directie, ca si cum se iveste ocazia de a incepe o relatie profesionala noua ce va va aduce si bani in perspectiva. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am sarbatorit revelionul fara sa stim ca avem bebe, adica el a dormit aproape tot timpul, s-a trezit doar sa pape titi si bibe la 22 si apoi la 2 asa ca nici nu ne-am dat seama ca avem puiut, mai mult decat normal.Iar marius a doua zi la 7 a plecat in germania, asa ca prea putin am petrecut. tu cum ai petrecut de rev? ce mai faceti restul fetelor? mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olim felicitari pt bebe cumintel [cool] doina imi pare rau ca nu ne aduci vesti bune. Cand rezolvi problema aia cu escara te rog sa imi spui si mie ca sa dau mai departe ... [pup] voua Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim,foarte cumintel baiatul iar tu o norocoasa fireste pe 31 dec.faceam o retrospectiva (exercitiu de memorie)a ultimelor 10 revelioane - 9 mi-au intrat perfect dar 1 cel in care s-a nascut fetita mea nu imi intra deloc - sigur am fost acasa caci avea doar 2 luni -cert e ca in primele 4-6 luni eram zombie,fata mea nu dormea mai deloc,era rasfatata/plangacioasa se linistea numai in bratele mele/ale sotului - am avut o perioada foarte grea Doina,imi pare rau pentru problemele pe care le ai - sper ca naul asta va fi ceva mai usor iar Dan va face ceva progrese Ma duc sa caut si un horoscop... Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iata si horoscopul de azi Este o zi obositoare, in care va treziti cu o multime de sarcini sau greutati carora nu stiti cum sa le mai faceti fata. In loc sa va adunati fortele pentru a razbi peste toate aceste responsabilitati aparute din senin, aveti tendinta de a va certa cu lumea, de a refuza sarcinile si de a fugi de responsabilitate. Nu prea aveti chef de munca de aceea pasati altora ce este mai greu. Nu aveti nici energie, dar nici motivatia de a munci Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...