Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele!! si eu sunt la o cafeee cu lapte si ma uit pe geam cu un ochi la soare si stau pe ganduri ca baba pe scanduri,daca sa ies sau nu,dar tot iesim ca sa ne inghete nasul., lora,imi pare nespus de rau ca faci injectii[bang] si sper sa te faci bine cat mai repede,stiu cum e cu sinuzita,am avut si eu si am cam ramas cu dureri de cap cateodata si trb sa ajung si eu la un control,asa ca sanatate multa,ce face iustina?? laura,azi aduci bebelusii[copil][copil] acasa???astept sa ne mai arati ce nazdravnii au mai facut....[olala] dana,ce fac copii???pe la voi acolo tot asa de frig e??spun asta ca am auzit ca sus la voi e frig rau,afara ma refer in zona,si poate ne vedem la o tuica ca tot nu am avut cu cine sa beu.[:D][:D][:)][;)] oricum va pup ,sa auzim de bine si doresc u an nou bun la doamnele care merg la servici de luni.[:X][:X] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti fetelor????? va deranjez si eu acu[ups],cand va odihniti si voi dar vroiam sa va zic ca maaaamaaaaaa ce frig e afara,am iesit cu stefi si ne-a inghetat si [indecent].....tooot!!!!!!si acu spre seara nu ne mai facem curaj sa iesim,brrrr. cristina,ce face stefanel??ai vazut ca am scapat de concerte!!![recevere] adriana,ati reusit sa iesiti din casa prin zapada care este in bucuresti?,Doamne ca niciodata cata zapada e acolo,de ce nu este si aici in piatra asa multa zapada?!ce face lara?? va pupacim carmen si stefi[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti! Noi tocmai am ajuns pe acasa,am fost la munte,la bunici. Lora sa te intreb unde faci injectiile[:D][;)]?? Sanatate si sa nu doara rau[:(!]!! Carmen cand am plecat de acasa pe la 10 erau vreo -13 gr,eu tot te astept la o palinca dar vad ca tu nu vrei [:o)] Iully chiar ce mai faci?Cum e in noua formula?Imi place enorm numele,sa-l poarte sanatos!Ce zice Cristian de fratiorul lui? Criss tu ce mai zici?Vreo veste,ceva?Si cand ma gandesc ce repede a trecut timpul,parca asta vara eram la sala [:D] O seara buna! Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Carmen, merci de intrebare, Lara e bine sanatoasa, insa obraznica ... nu mai aculta deloc ce i se spune, face numai prostii si dupa ce e certata, se duce si face din nou acelasi lucru[bang]. Maine zburam la Bucuresti, acum suntem in Viena si aici nu e zapada, decat un pic pe acoperisuri. Am auzit insa ca in Buc. e zapada mare, sper sa aterizam cu bine, fara intarzieri. Din poze vad ca e zapada mare si la voi, sau nu erati in Piatra? Unde mergea Stefi asa echipata cu casca si ochelari? Dana, fain ca aveti bunici la munte, mai schimbati peisajul. De maine incepe trezitul de dim., rasfatati-va acum! Dupa prima sapt. de gradi, va obisnuiti sigur cu noul program. Pe Ana ai mutat-o de la gradinita unde era? Helene - e nemtesc (ca are h asta), dar se intalneste sigur si in alte limbi (in rom. nu prea ma omor dupa numele Elena, insa Leni in place, iti dai seama: Lara si Leni[:D] - acum sa vedem ce hotaram, inca n-am vorbit fix de asta, ca speram intr-o schimbare de sex[:D] Laura, am mai auzit si de 4 fete si de 4 baieti ... sanatosi sa fie si cuminti, ca pana la urma nu mai conteaza nimic. Ce mare s-a facut Bianca, invata lucruri noi pe zi ce trece. Si eu am remarcatt ce mare i-a crescut parul, de ii faci moate; la cresa cred ca nu mai sunt probleme. Lora, cat trebuie sa faci injectiile? Sper sa scapi dupa aia. Pupici si Iustinei. Merge si ea maine la gradi? sau a inceput de pe 2 ian.? Ianusca, ma bucur ca ati petrecut frumos de Revelion! Poate anul asta ai parte de mai multa odihna - cine stie poate intri in concediu de maternitate[;)] in Bucur. nu avem inca net[bang] - asa ca pana se rezolva (sper ca curand) va pup pe toate si sper sa ne auzim sanatoase Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!!! Trezirea!!sau azi e duminica si mai leneviti[;)]Vad ca inca nu vreti sa scrieti[V] Adriana eu n-am mutat-o inca pe Ana de la gradi unde era,sa vad acum in primavara,dar inca nu ne-am decis ce vom face cu amandoi,eu i-as muta aici mai aproape,dar cred ca o sa le fie cam greu ca au deja colegi si prieteni aici unde erau. Sper sa ajungeti cu bine in Bucuresti,parca auzisem ca s-a remediat cu transporturile si totul e ok. Eu cred ca pe Ana o mai tin vreo 2-3 zile acasa,ca parca e tare frig si ma gandesc ca nu a mers centrala la camin(adica nu la max)si mai dureaza pana se incalzeste zic eu ,k lumea. Ma duc sa fac cafeaua! Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,suntem bine in noua formula!Toni e cumintel,mananca,doarme,mai are cate un episod de plans dar se linisteste imediat la tasu-n brate!Cristian cred ca e incantat de fratiorul lui,la toata lumea spune ca o sa se joace cu el cand o sa creasca...dar oricum simte ca nu mai e in centrul atentiei,sper sa stiu cum sa ma port sa nu simta diferenta... Va pupik si va doresc o sapt faina!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! [am reusit in sfarsit sa fac cont:D] sunt Diana...sora laurei25 si tushica shtrumphilor[^] in primul rand vreau sa ma multumesc tuturor pe urarile de ziua mea...sunteti nishte scumpe...[pup][pup][pup] si LA MULTI ANI!NOUL AN SA VA ADUCA NUMAI BUCURII SI MULTA SANATATE SI IMPLINIRI PE TOATE PLANURILE! POOOPICI la mamici...bebi si viitori bebi;));)) [pup][pup][pup] vreau sa va zic ca asa m a apucat zilele trecute un doooor de parcul de la Aurora, de lara, casandra, iustina, ian...de petrecerile cu muuuulti kinderi[q][q][q]...dar promit in vacanta dintre semestre sa ma prezint si sa tragem o partida de sanius[pk][pk][pk][pk] uitam...sora mea e frumoasa si desteapta...si modesta...si talentata...(mai ales la cantat)[disco]...[nici nu vreau sa ma gandesc ce tigai in cap o sa-mi iau;));))] [alcool][alcool][alcool] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...