Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

La multi ani ! celor ce-si serbeaza azi ziua - Ionilor, Ioanelor si derivatele.[bis] Da, avem de chefuit azi. Allexa bine ai venit printre noi. Te asteptam cu detalii.[bis] Diana ce bine ca ai intrat sa mai pui ceva 'condimente' pe aici. Auzi...tigai in cap....[:D] Imi aduci aminte de relatia mea cu fratemeu cam cand era el prin liceu. Lora noi va dorim sanatate multa si tie si Iustinei. Pe Casandra de cand ii dau bulinute homeopate nu a mai racit asa de tare. Ii priesc vad. Dana Ana nu te intreaba de gradi? Casandra s-a plictisit de vacanta de vreo sapt si tot vrea la gradi. Azi dim era asa de vesela ca merge....nu vroia nici sa manance.[:D] Laura scomodare cat mai rapida pt strumfi. Eu nu stiu vce voi face la vara cu Casandra - ca e vacanta mare.[:D][bang] Cu Casandra mai este o problema - tot imi zice ca-i ziua ei, isi canta 'la multi ani' si ma inebuneste sa-i duc tort la gradi[bang] iar eu tot ii explic ca mai este pana la ziua ei. [bang][alcool] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana,sa stii ca ai dreptate,dar sper sa treaca repede acomodarea si sa inteleaga ca cel mic are nevoie de mai multa atentie! Acum sunt in concediu postnatal dar de la 1 ian intru in concediu de crestere a copilului.Reziul se mana cu perioada pe care o stau acasa...eu nu cred sa stau mai mult de 1 an dar cine stie... Vreau sa urez si eu:BINE ATI VENIT,DIANEI SI ALEXEI! VA PUPIK SI VA DORESC O ZI BUNA!![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura cu prima ocazie, te scot la o plimbare.[:D] Ma impac bine cu ea. E ca o jucarie si se conduce super usor. Oricum, ideea este ca daca nu era sa ne mutam de aiai, nu-mi luam masina. Acum s-a ivit o posibilitate si n-am ratat-o. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iully Ce simti acum cu 2 copiluti acasa? Pt mine a fost ceva extraordinar. Sunt si momente mai putin [lacute, chiar grele, dar trec repede si oricum in memorie raman numai cele frumoase. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana cea mica a mea nu a vociferat nimic,nici ca vrea,nici ca nu vrea la gradi.I-am explicat ca mai sta cu mine acasa vreo 3 zile si sper ca a inteles. Iully oricum ai da-o tot nu va intelege,ca si el e inca mic,e copil si la tine e diferenta mai mica decat e la mine.Paul avea 4 ani cand s-a nascut Ana si chiar si asa,fiind mai mare,tot n-a inteles[V]. Ellinia ce faci?N-ai ajuns la lucru?Cum e Stefan? Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,multumesc frumos!![flo] Ana,intr-adevar e ceva ce nu se poate descrie...ma bucur de ei din toata inima.Toni e cumintel,doarme mult asa ce nu e prea greu deocamdata.Cristian e dimineata la gradi si eu mai fac din treburi...nu ca m-as omori..iar dupa-amiaza incerc sa ma bucur de amandoi lamaxim. Dana,ai dreptate,Cristian oricat as incerca simte...imi tot zice ca vrea sa plece pe la bunici..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!Si un an nou bun va doresc! Am reusit si eu sa ajung pe la serviciu si am multe de aranjat pe aici! Noi am patit-o rau de tot in perioada asta. Dupa ce l-am chinuit pe Stefan cu trei tipuri de antibiotice ca sa-i treaca gatutul, a facut o reactie alergica la ceva, nu stim exact de la ce, si a avut o eruptie cutanata de ne-am speriat ca are cien stie ce copilul! Am fost cu el la contagioase, la dermato, la pediatrie, de se plictisise de cati doctori l-au consultat [bang]! A rezultat ca e o reactie alergica, dar nu stim la ce inca. Ii dam antihistaminice si i-au mai disparut, dar parca era batut cu urzica, asa arata, si pe fata si prin cap... Acum si-a mai revenit si se lauda la toata lumea ca are bube [V]. Oricum, exceptand emotiile cu gatul si alergia, a fost bine, ne-am distrat, in limita posibilitatilor, va dati seama! Va las acum, ca si asa ma intind de azi dimineata cu mesajul asta, tot mai scriu cate un rand [:D], v-am pupat! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] La multi ani Ian, Ionutz (tati lui Ian) si Ionela!. La multi ani si celorlalti Ioni si Ioane de care nu stiu, dar care au legatura cu voi [pup] Cristina, imi pare tare rau de Stefan. Si pe Bianca am adus-o iar plina de bube de la mama. I-am dus de acasa pilota, perna, paturica ei, dar tot a mai topait prin patul lui bunicu (cu saltea cu lana), a mai inveli-o bunica cu plapuma ca i s-a parut ca e rece[bang]. Cele de pe spate la care nu ajunge, sunt ok, se cicatrizeaza, dar pe maini si pe picioare are unele care au prins coaja, le scarpina si le rupe iar. Arata tare nasol![:(]. Nici nu ma duce capul cu ce sa o dau sa ii treaca mai repede. Ii pun o mixtura anti-alergica cand vad ca o mananca, dar pt cicatrizare nu stiu cu ce sa o dau. Promit ca scriu mai mult si modific si lista diseara. Acum inchid, ca se benocleaza unul in monitorul meu[alcool] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor![pup] La multi ani Ioni shi Ioane!Sa aveti parte de tot ce va doriti ![s][s] Cum sa va explic eu care-i treaba cu sor'mea?![pe care o iubesc extrem de mult[pup]]...ati auzi vreun coiot ranit???...[}:)]...ei bine...ati face bine sa va ganditi la doi coioti ranitzi cand va ganditi la sora mea cantand[pup]...si totusi trebuie sa va spun ca a fost folclorista prin generala[cor]....Spunea ceva de desenat?!...Ei bine mai are putin si-l ajunge pe Da Vinci pe la 2-3 luni...[shi vb aia ...discutam despre Da Vinci]...[:D] Cat despre tigai shi alte batai sa stiti k noi suntem surori oarecum pasnice...e si diferenta de varsta dintre noi destul de mare shi nu ne am prea intalnit[:D]...am fost informata ca atunci cand eram mica nu le lasam sa invete pe surorile mele...dar eu nu recunosc nimic[:D]...cel mai des le trageam de par...cica...dar eu tot nu recunosc nimic:)):))... Despre vizita din februarie...hmmm...nu shtiu ce sa spun...daca ma mai trageti mult de limba s-ar putea sa nu mai am unde veni[alcool] Pup mare... si intru mai diseara...ca acum am deja teme...brrrr...[pup] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...