Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata! Aseara cand am reusit sa-mi fac timp de intrat pe net, nu mergea forumul[:(]. Dar constat ca a asigurat sora'mea "ora vesela" [:D]. Pe mine m-au terorizat cei mici asnoapte. S-au trezit de nenumarate ori tipand. Rares s-a certat cu taica'su inainte de culcare si a adormit cu nervi si frustrari, apoi s-a speriat pe la 1 ca mi-am uitat telefonul langa tv-ul din camera lor si au parait boxele de la tv la un moment dat (probabil a intrat in microfonie ... nu stiu), Bianca se trezea tipand ca facea Rares galagie (a mai si tusit de cateva ori destul de urat [:(]) si tot asa ... Dimineata au adormit pe la 6 profund si la 8 fara 15 trageam de ei sa ii scol. Sa aveti o zi buna! Eu ma bag la a 2-a cafea ... [pup] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana fain ca vii sa mai inveselesti pe aici atmosfera [dual] Laura inseamna ca azi esti cheauna de somn,ca si mine,noi am venit aseara la 12 si tare rau am mai dormit,cu grija si s-a mai si trezit Ana spre dimineata ca vroia pisu si lapte[bang]apoi am asteptat dim moment in moment sa sune ceasul[V] Noi ne confruntam cu o constipatie(adica cea mica)de vineri incoace,a trebuit sa-l chem pe Tardea ca o durea fundul si nu stiam ce are[V],degeaba ii dau si laxativ,tot tare face,nici nu stiu ce sa-i mai fac,asa mi-e de cand era mica. Ma bag la desfacut bradul si la facut curat,o zi buna la toata lumea! Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata....multam' de cafea - servesc si eu una de cicoare[:D] Dana cu homeopate ai incercat? Si Casandra are tendinta de constipare, dar in schimb ea bea mullte lichide ziua. Adica obligatoriu o cana de la filtru cu ceai(1,5 l) indulcit cu miere de albini, iar restul din ciorba si alte mancaruri. Ai incercat sa-i dai dim pe stomacul gol o lgt de miere sa manance?cateva zile la rand, sa faci o cura. Sau suc de portocala indulcit cu miere.[alcool] Lora Casandra a tot intrebat zilele astea de Iustina. M-a intrebat chiar daca Iustina are brad si daca a venit Mosul si la ea.[:D] Laura cam nasol cu astfel de nopti - macar mai stiu ca mai sunt mamici ca mine - chiaune de somn. Nasol este ca trebuuie sa faci fata la lucru atatea ore...sper sa nu se mai repete. Ziceai tu de strumfi, cate lucruri noi fac dupa vreao 10 zile - si Casandra are o dezvoltare pe etape. Dintrodata imi baga la cuvinte noi si expresii si tot felul de ma sperie. Si apoi are o perioada de relaxare...si tot asa Mey, restul fetelor....unde suntetzi? Yuuuhhuuuu....mai este cineva prin zona?[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana cu hemeopatice i-a trecut in vara si chiar isi daduse drumul bine,trebuie sa ma duc iar cu ea,dar stii ca numai consultatia e 500 de mii si plus de asta pana ajungi cu programarea...[bang],luna trecuta am fost cu Paul la ea,treb sa ajung si cu Ana.Eu ii mai dau miere,dar nu pe stomacul gol,acum ii pun in lapte,ceai nu prea bea decat cu paine prajita si cu miere,doar apa consuma ziua...Suc de portocale nu-i mai fac demult ca ea manaca fructele asa.Nu stiu,am sa incerc sa-i dau miere pe stomacul gol,incerc si asa. Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...